Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αλλαγές στο φόρουμ;;;;


Gelie

Recommended Posts

Καλημέρα. Ξέρω ότι δεν ταιριάζει εδώ αυτή η ανάρτηση. Ήθελα απλά να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει. Έχει συμβεί κάτι στο φόρουμ;;; Εδώ και καιρό δεν ξέρω πως να μπω στο προφίλ μου, δε μπορώ να δω αν μου έχουν στείλει προσωπικό μήνυμα, ούτε μπορώ να στείλω εγώ μήνυμα σε κάποιον άλλον. Επίσης γενικά δε μου έρχονται καθόλου ειδοποίησεις ή έρχονται και δεν τις βλέπω...Γίνονται τροποποιήσεις;;; Θα επανέλθει;;;; Ευχαριστώ πολύ.

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Καλημέρα. Ξέρω ότι δεν ταιριάζει εδώ αυτή η ανάρτηση. Ήθελα απλά να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει. Έχει συμβεί κάτι στο φόρουμ;;; Εδώ και καιρό δεν ξέρω πως να μπω στο προφίλ μου, δε μπορώ να δω αν μου έχουν στείλει προσωπικό μήνυμα, ούτε μπορώ να στείλω εγώ μήνυμα σε κάποιον άλλον. Επίσης γενικά δε μου έρχονται καθόλου ειδοποίησεις ή έρχονται και δεν τις βλέπω...Γίνονται τροποποιήσεις;;; Θα επανέλθει;;;; Ευχαριστώ πολύ.

 

 

 

 

Καλημέρα, εγώ είμαι καινούρια στο φόρουμ και δεν ξέρω πως ήταν παλιά αλλά θα σου πω τι κάνω. Από υπολογιστή φαίνονται όλα κανονικά αλλά από κινητό και ταμπλετ όχι. Πρέπει να πας πάνω πάνω δεξιά δίπλα στη δ/νση URL που έχει τρεις τελιτσες να πατήσεις εκεί και από τις επιλογές που βγάζει να επιλέξεις εκεί που λέει 'Για υπολογιστή' και θα στα εμφανίσει. Ελπίζω να βοήθησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Gelie εγώ που μπαίνω από κινητό από Chrome επάνω δεξιά έχει 3 τελείες αν το πατήσεις θα δεις κάπου να λέει για υπολογιστή μόλις το πατήσεις βλέπεις την σελίδα σα να μπαίνεις από υπολογιστή κ έτσι σου εμφανίζει τα πάντα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2021 at 11:41 ΠΜ, ο/η Gelie είπε:

Καλημέρα. Ξέρω ότι δεν ταιριάζει εδώ αυτή η ανάρτηση. Ήθελα απλά να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει. Έχει συμβεί κάτι στο φόρουμ;;; Εδώ και καιρό δεν ξέρω πως να μπω στο προφίλ μου, δε μπορώ να δω αν μου έχουν στείλει προσωπικό μήνυμα, ούτε μπορώ να στείλω εγώ μήνυμα σε κάποιον άλλον. Επίσης γενικά δε μου έρχονται καθόλου ειδοποίησεις ή έρχονται και δεν τις βλέπω...Γίνονται τροποποιήσεις;;; Θα επανέλθει;;;; Ευχαριστώ πολύ.

 

 

 

 

Καλησπέρα κορίτσι!!! Ναι έχει αλλάξει το φόρουμ δεν ξέρω αν θα το επαναφέρουν κάποια στιγμή στην προηγούμενη κατάσταση πράγμα που το ελπίζω γιατί τώρα από κινητό είναι σπάσιμο νεύρων... Ελπίζω να μας ακούσει κάποια στιγμή ο διαχειριστής... Τέλος πάντων... Για να δεις τις ειδοποιήσεις σου στην οθόνη του κινητού σου κάτω από την ένδειξη της μπαταρίας έχει κάθετες τέλειες θα πατήσεις εκεί και θα τικαρεις εκεί που λέει για υπολογιστή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τη βοήθεια σας έβγαλα άκρη και βλέπω πλέον τις ενημερώσεις και από το κινητό. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.😄😄😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...