Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!εχω γεννήσει εδώ κ σαράντα μέρες με φυσιολογικό τοκετό.τις πρώτες μέρες ποναγα από κάτω κ μ τραβούσαν τα ράμματα!οσο πέρναγαν οι μέρες ήμουνα όλο και καλύτερα και σήμερα πλέον έχω απλά μια πολύ πολύ μικρή ενόχληση η οποία κ αυτή κάθε μετά είναι κ καλύτερα!εβαλα καθρεφτάκι από κάτω για να δω πως είναι η περιοχή.όλα καλά αλλά στην περίνεοτομη είδα σαν να έχει μείνει μια μικρή τράπουλα!την άλλη βδομάδα θα πάω φυσικά στο γιατρό να μ δει αλλά ηθελα να ρωτήσω αν έχει τύχη σε καμμία κάτι παρόμοιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariannibo είπε:

Καλησπέρα!!!εχω γεννήσει εδώ κ σαράντα μέρες με φυσιολογικό τοκετό.τις πρώτες μέρες ποναγα από κάτω κ μ τραβούσαν τα ράμματα!οσο πέρναγαν οι μέρες ήμουνα όλο και καλύτερα και σήμερα πλέον έχω απλά μια πολύ πολύ μικρή ενόχληση η οποία κ αυτή κάθε μετά είναι κ καλύτερα!εβαλα καθρεφτάκι από κάτω για να δω πως είναι η περιοχή.όλα καλά αλλά στην περίνεοτομη είδα σαν να έχει μείνει μια μικρή τράπουλα!την άλλη βδομάδα θα πάω φυσικά στο γιατρό να μ δει αλλά ηθελα να ρωτήσω αν έχει τύχη σε καμμία κάτι παρόμοιο!

*τρυπουλα ηθελα να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...