Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η sweetheart12 είπε:

Ααα δν γέννησες τελικά σήμερα κορίτσι μου; Άντε αυριο λοιπόν είναι η μεγάλη μέρα,να πάνε όλα καλά! Στον προεγχειρητικό έλεγχο τι εξετάσεις σου έκαναν; Εγώ θα πάω το Σάββατο το πρωί να τον κανω. 

Να σαι καλά κοπέλα μ σ ευχαριστώ πολύ!και σ εσένα με το καλό πλησιάζουν οι μέρες και για σένα!μου έκαναν καρδιογράφημα, non stress , έστειλαν pcr!από αιματολογικές δε ξέρω καθόλου μου πήραν αίμα και τα απότελεσματα θα τα έστελναν στο τμήμα και για γενική ούρων έδωσα δείγμα!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stardust_83 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου, με έναν πόνο ♥️

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!θα σας πω αύριο τα νέα μου!εσύ κοπέλα μου επισκληριδιο έκανες;πως σου φάνηκε η εμπειρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenia1983 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!θα σας πω αύριο τα νέα μου!εσύ κοπέλα μου επισκληριδιο έκανες;πως σου φάνηκε η εμπειρία;

Η διαδικασία δεν πονάει καθόλου. Εγώ όμως είχα από πριν ρίγος και λένε ότι έχεις κ μετά. Θα μου την αφήσουν σίγουρα μια μέρα για να μου βάζουν φάρμακο, αλλιώς πονάς πολύ στην τομή. Μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε. Σου στέλνω την θετική μου σκέψη 🙏💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Να σαι καλά κοπέλα μ σ ευχαριστώ πολύ!και σ εσένα με το καλό πλησιάζουν οι μέρες και για σένα!μου έκαναν καρδιογράφημα, non stress , έστειλαν pcr!από αιματολογικές δε ξέρω καθόλου μου πήραν αίμα και τα απότελεσματα θα τα έστελναν στο τμήμα και για γενική ούρων έδωσα δείγμα!🙂

Σου έκαναν κ Nst δλδ; Εμένα δν ξέρω αν θα μου κάνουν , απλά στις αιματολογικές ηθελα να μάθω τι εξετάσεις σου πήραν εκτός από γενική αιματος που είναι το σίγουρο! Εσυ θα κανείς ολική αναισθησία; Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου  🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Η διαδικασία δεν πονάει καθόλου. Εγώ όμως είχα από πριν ρίγος και λένε ότι έχεις κ μετά. Θα μου την αφήσουν σίγουρα μια μέρα για να μου βάζουν φάρμακο, αλλιώς πονάς πολύ στην τομή. Μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε. Σου στέλνω την θετική μου σκέψη 🙏💙

Καλημέρα κορίτσι μου πως είσαι σήμερα; Τι εννοείς είχες ρίγος ; Όταν σου έκαναν την επισκληρίδειο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια γέννησα με καισαρική τελικά. Με δοκίμασε με πρόκληση αλλά έκανα παρατεταμένες συσπάσεις, δεν χαλάρωνε η μήτρα και μπήκαμε άρον άρον. 3450 και 52 εκατοστά ο μικρός μου. Μου τον έβαλαν στο στήθος, προσπαθώ να τον θηλάζω και να μην δώσω ξένο. Θα δω πώς θα πάμε. Πονάω αλλά ζητάω παυσίπονα, δεν με έχουν σηκώσει ακόμη. Αυτά για την ώρα.

Κορίτσαρα μου να σου ζήσει ο μπόμπιρας ναι είναι γερός 🥰🥰

Ευχομαι να είσαι καλυτερα σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεννήσαμε μια μπέμπα 3360! Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Με ραχιαία τελικά αν και τη φοβομουν δεν το μετάνιωσα καθόλου γιατί άκουσα το πρώτο κλάμα της μπεμπας! Είχα και εγώ ρίγος αλλά μόλις βγήκαμε από το χειρουργείο! Τώρα είμαστε στο δωμάτιο η μπέμπα έφαγε το πρώτο γεύμα της ξενο και μόλις συνέλθω θα τη θηλάσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Σου έκαναν κ Nst δλδ; Εμένα δν ξέρω αν θα μου κάνουν , απλά στις αιματολογικές ηθελα να μάθω τι εξετάσεις σου πήραν εκτός από γενική αιματος που είναι το σίγουρο! Εσυ θα κανείς ολική αναισθησία; Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου  🙂

Ναι κορίτσι μου μου έκαναν και προχθές και σήμερα το πρωί πριν το χειρουργείο! Φοβομουν για την επισκληριδειο και έλεγα για γενική αλλά τελικά είπα όχι θα το ζήσω! Και μόνο που ακούς το πρώτο κλάμα τους δεν υπάρχει το συναίσθημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε μια μπέμπα 3360! Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Με ραχιαία τελικά αν και τη φοβομουν δεν το μετάνιωσα καθόλου γιατί άκουσα το πρώτο κλάμα της μπεμπας! Είχα και εγώ ρίγος αλλά μόλις βγήκαμε από το χειρουργείο! Τώρα είμαστε στο δωμάτιο η μπέμπα έφαγε το πρώτο γεύμα της ξενο και μόλις συνέλθω θα τη θηλάσω! 

Να σας ζήσει... καλή ανάρωση μανούλα!!!

Να την χαίρεστε 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε μια μπέμπα 3360! Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Με ραχιαία τελικά αν και τη φοβομουν δεν το μετάνιωσα καθόλου γιατί άκουσα το πρώτο κλάμα της μπεμπας! Είχα και εγώ ρίγος αλλά μόλις βγήκαμε από το χειρουργείο! Τώρα είμαστε στο δωμάτιο η μπέμπα έφαγε το πρώτο γεύμα της ξενο και μόλις συνέλθω θα τη θηλάσω! 

Να σας ζήσει!!! Τι μεγάλη συγκινηση που αρχίσαμε όλες τα γεννητούρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε μια μπέμπα 3360! Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Με ραχιαία τελικά αν και τη φοβομουν δεν το μετάνιωσα καθόλου γιατί άκουσα το πρώτο κλάμα της μπεμπας! Είχα και εγώ ρίγος αλλά μόλις βγήκαμε από το χειρουργείο! Τώρα είμαστε στο δωμάτιο η μπέμπα έφαγε το πρώτο γεύμα της ξενο και μόλις συνέλθω θα τη θηλάσω! 

Κορίτσι μου να σας ζησει ο κοριτσαρος! Να είναι γερή κ δυνατή ! Καλή ανάρρωση να έχεις κ καλή ανατροφή 🌺🥰  Εννοείται είναι ο,τι καλύτερο να ακούς το κλαμα τους κ γι αυτό είπα εγώ ότι δν κάνω σε καμία περίπτωση ολική , κ σε αντίθεση με σένα εγώ φοβάμαι την ολική αναισθησία παρά τη ραχιαία 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Stardust_83 και @Lenia1983 να σας ζήσουν τα μωράκια σας!! Τι ωραία συναισθήματα που βιώνετε!! Καλή ανάρρωση και με το καλό να πάτε σπίτι σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πολύ! Να χαίρεστε τα παιδάκια σας όσες γεννήσατε και όσες ακόμη περιμένετε με το καλό να έρθουν! 💖❤️💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε μια μπέμπα 3360! Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Με ραχιαία τελικά αν και τη φοβομουν δεν το μετάνιωσα καθόλου γιατί άκουσα το πρώτο κλάμα της μπεμπας! Είχα και εγώ ρίγος αλλά μόλις βγήκαμε από το χειρουργείο! Τώρα είμαστε στο δωμάτιο η μπέμπα έφαγε το πρώτο γεύμα της ξενο και μόλις συνέλθω θα τη θηλάσω! 

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας, γερό και ευλογημένο να είναι! 🎉💕💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

@Stardust_83 και @Lenia1983 να σας ζήσουν τα μωράκια σας!! Τι ωραία συναισθήματα που βιώνετε!! Καλή ανάρρωση και με το καλό να πάτε σπίτι σας!!! 

Ευχαριστούμε πολύ! Με το καλό να γεννηθούν και τα υπόλοιπα μωράκια του μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Κορίτσαρα μου να σου ζήσει ο μπόμπιρας ναι είναι γερός 🥰🥰

Ευχομαι να είσαι καλυτερα σήμερα!!! 

Ναι δόξα τον Θεό, έχω το νεραντζακι μου αγκαλιά και έχω τον κόσμο όλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου πως είσαι σήμερα; Τι εννοείς είχες ρίγος ; Όταν σου έκαναν την επισκληρίδειο ; 

Εγώ είχα από πριν, όταν έκανα μια δυνατή σύσπαση κ δεν έπεφτε κ στο καπάκι με έβαλαν χειρουργείο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Εγώ είχα από πριν, όταν έκανα μια δυνατή σύσπαση κ δεν έπεφτε κ στο καπάκι με έβαλαν χειρουργείο

Μάλιστα καταλαβα ! Σημασία εχει ότι όλα είναι καλά κ να χαίρεσαι τις στιγμές με το μπέμπη σου τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Μάλιστα καταλαβα ! Σημασία εχει ότι όλα είναι καλά κ να χαίρεσαι τις στιγμές με το μπέμπη σου τώρα! 

Σίγουρα. Απλά μετάνιωσα που δοκίμασα τεχνητούς πόνους γιατί θα απέφευγα αυτή την ταλαιπωρία. Τέλος καλό όλα καλά όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Σίγουρα. Απλά μετάνιωσα που δοκίμασα τεχνητούς πόνους γιατί θα απέφευγα αυτή την ταλαιπωρία. Τέλος καλό όλα καλά όμως.

Γι αυτό κ γω του είπα του γιατρού μου κατευθείαν καισαρική. Για να μη φάω την ταλαιπωρία με τους τεχνητούς πόνους κ μετά αν δν μπορει να βγει το μωρό να κάνω καισαρική ! Τεσπα πέρασε αυτό τώρα κ όλα είναι καλά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2021 at 3:15 ΜΜ, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε μια μπέμπα 3360! Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Με ραχιαία τελικά αν και τη φοβομουν δεν το μετάνιωσα καθόλου γιατί άκουσα το πρώτο κλάμα της μπεμπας! Είχα και εγώ ρίγος αλλά μόλις βγήκαμε από το χειρουργείο! Τώρα είμαστε στο δωμάτιο η μπέμπα έφαγε το πρώτο γεύμα της ξενο και μόλις συνέλθω θα τη θηλάσω! 

Κορίτσι μου να σου ζήσει η μπέμπα σου, να είναι γερή και καλοτυχη 🥰🥰 καλή και γρήγορη ανάρρωση να έχετε 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/11/2021 at 10:35 ΠΜ, ο/η sweetheart12 είπε:

Μάλιστα! Αυτό με τον καθετήρα όμως είναι σιγουρο ότι το βάζουν σε όλες; Γτ ρώτησα  γνωστή μου που γέννησε στην κλινική που θα γεννήσω με καισαρική κ μου είπε ότι δν της έβαλαν καθετήρα! Δν θέλω καθόλου τον καθετήρα Γτ φοβάμαι για ουρολοίμωξη μετά! Δν ξέρω θα το συζητήσω κ με τον γιατρό μου. Καλά ορό σίγουρα βάζουν το πρώτο 24ωρο. Οι μικροενοχλήσεις θα υπάρχουν μέχρι να κλείσει καπως η τομή . Το θέμα είναι να μη πονάς πολύ. Το μωρό στο έβαλαν στο στήθος σου για λίγο μόλις γεννήθηκε όπως κάνουν στον φυσιολογικό ; Ποτέ θα βγείτε από το μαιευτήριο; 4 βραδιές δν είναι για καισαρική; Τη θηλάζεις τώρα τη μπεμπα; Κατέβηκε το γάλα ; 

Καλησπέρα,

Στο θάλαμο ήμαστε όλες με καισαρική και σε όλες έβαλαν καθετήρα, ο οποίος βγήκε στις 24 ώρες. Μετά κάποιοι λένε να πίνεις πολλά υγρά για το λόγο που ανέφερες, εμένα δεν μου ειπαν κάτι τέτοιο, αλλά έτσι κι αλλιώς ένιωθα μεγάλη δίψα και άρχισα να πίνω νερό από την ανάνηψη ακόμα. Θυμάμαι ότι τα πρώτα 24 ωρα ήθελα από μόνη μου πολύ νερό, μην ξεχνάμε ότι μας αφυδατώνει και ο θηλασμός. 

μικροενοχλήσεις έχω ακόμα, δηλαδή νιώθω ένα κάψιμο όταν σηκώνομαι. Δε μπορώ να πω όμως ότι υποφέρω. Και μπορώ να πω ότι δεν υπέφερα καθόλου σε αντίθεση με άλλες γυναίκες στο θάλαμο που δεν την πάλευαν. Ο πατέρας του γιατρού μου που ήταν κι αυτός στην καισαρική μου είπε ότι έχω πολύ δυνατούς κοιλιακούς, ίσως αυτό βοήθησε και οφείλεται στο ότι πήγαινα για κολύμπι μέχρι 10 μέρες πριν γεννήσω.

Το μωρό μου το έβαλαν πάνω μου αμέσως μόλις γεννήθηκε και θήλασα αμέσως, στην ανάνηψη, βέβαια είχα προσλάβει και μαία για να με βοηθήσει στη διαδικασία του θηλασμού και ομολογώ ότι αν δεν ήταν εκείνη, δεν ξέρω αν θα τα είχα καταφέρει (είδα άλλη κοπέλα στο θάλαμο που δεν είχε μαία και δε γνώριζε τίποτα επί του θέματος και προσπαθούσε να την πείσει η γυναικολόγος της να δώσει στο μωρό ξένο γάλα). Από το μαιευτήριο βγήκαμε την Παρασκευή, μείναμε μέσα 4 βράδια. θα μπορούσαμε να έχουμε βγει και μία μέρα νωρίτερα, αλλά καλύτερα που δεν το κάναμε και αυτό έχει σχέση με τη διαδικασία του θηλασμού, όπου το 4ο 24ωρο είναι κρίσιμο και όντας μέσα είχα τη βοήθεια της μαίας. 

Το γάλα λοιπόν παρακατέβηκε στο 4ο 24ωρο και αυτό ήταν πρόβλημα, επειδή μπλόκαρε το στήθος μου και έπρεπε να μου κάνει μασάζ η μαία για να ξεμπλοκάρει. Τώρα θηλάζουμε αποκλειστικά και πάει μια χαρά, μπορώ να πω ότι προς το παρόν και το πρόγραμμα του ύπνου μας είναι ικανοποιητικό. Έχουμε κοιμηθεί μέχρι και 4ωρο σερί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/11/2021 at 6:36 ΜΜ, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια γέννησα με καισαρική τελικά. Με δοκίμασε με πρόκληση αλλά έκανα παρατεταμένες συσπάσεις, δεν χαλάρωνε η μήτρα και μπήκαμε άρον άρον. 3450 και 52 εκατοστά ο μικρός μου. Μου τον έβαλαν στο στήθος, προσπαθώ να τον θηλάζω και να μην δώσω ξένο. Θα δω πώς θα πάμε. Πονάω αλλά ζητάω παυσίπονα, δεν με έχουν σηκώσει ακόμη. Αυτά για την ώρα.

Να σας ζήσει ο μικρούλης σας και καλή ανατροφή! Καλή ανάρρωση σε εσένα. Περιμένουμε νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2021 at 3:15 ΜΜ, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε μια μπέμπα 3360! Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Με ραχιαία τελικά αν και τη φοβομουν δεν το μετάνιωσα καθόλου γιατί άκουσα το πρώτο κλάμα της μπεμπας! Είχα και εγώ ρίγος αλλά μόλις βγήκαμε από το χειρουργείο! Τώρα είμαστε στο δωμάτιο η μπέμπα έφαγε το πρώτο γεύμα της ξενο και μόλις συνέλθω θα τη θηλάσω! 

Να σας ζήσει η μικρούλα σας και καλή ανατροφή! Καλή ανάρρωση σε εσένα! Περιμένουμε νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η troia είπε:

Καλησπέρα,

Στο θάλαμο ήμαστε όλες με καισαρική και σε όλες έβαλαν καθετήρα, ο οποίος βγήκε στις 24 ώρες. Μετά κάποιοι λένε να πίνεις πολλά υγρά για το λόγο που ανέφερες, εμένα δεν μου ειπαν κάτι τέτοιο, αλλά έτσι κι αλλιώς ένιωθα μεγάλη δίψα και άρχισα να πίνω νερό από την ανάνηψη ακόμα. Θυμάμαι ότι τα πρώτα 24 ωρα ήθελα από μόνη μου πολύ νερό, μην ξεχνάμε ότι μας αφυδατώνει και ο θηλασμός. 

μικροενοχλήσεις έχω ακόμα, δηλαδή νιώθω ένα κάψιμο όταν σηκώνομαι. Δε μπορώ να πω όμως ότι υποφέρω. Και μπορώ να πω ότι δεν υπέφερα καθόλου σε αντίθεση με άλλες γυναίκες στο θάλαμο που δεν την πάλευαν. Ο πατέρας του γιατρού μου που ήταν κι αυτός στην καισαρική μου είπε ότι έχω πολύ δυνατούς κοιλιακούς, ίσως αυτό βοήθησε και οφείλεται στο ότι πήγαινα για κολύμπι μέχρι 10 μέρες πριν γεννήσω.

Το μωρό μου το έβαλαν πάνω μου αμέσως μόλις γεννήθηκε και θήλασα αμέσως, στην ανάνηψη, βέβαια είχα προσλάβει και μαία για να με βοηθήσει στη διαδικασία του θηλασμού και ομολογώ ότι αν δεν ήταν εκείνη, δεν ξέρω αν θα τα είχα καταφέρει (είδα άλλη κοπέλα στο θάλαμο που δεν είχε μαία και δε γνώριζε τίποτα επί του θέματος και προσπαθούσε να την πείσει η γυναικολόγος της να δώσει στο μωρό ξένο γάλα). Από το μαιευτήριο βγήκαμε την Παρασκευή, μείναμε μέσα 4 βράδια. θα μπορούσαμε να έχουμε βγει και μία μέρα νωρίτερα, αλλά καλύτερα που δεν το κάναμε και αυτό έχει σχέση με τη διαδικασία του θηλασμού, όπου το 4ο 24ωρο είναι κρίσιμο και όντας μέσα είχα τη βοήθεια της μαίας. 

Το γάλα λοιπόν παρακατέβηκε στο 4ο 24ωρο και αυτό ήταν πρόβλημα, επειδή μπλόκαρε το στήθος μου και έπρεπε να μου κάνει μασάζ η μαία για να ξεμπλοκάρει. Τώρα θηλάζουμε αποκλειστικά και πάει μια χαρά, μπορώ να πω ότι προς το παρόν και το πρόγραμμα του ύπνου μας είναι ικανοποιητικό. Έχουμε κοιμηθεί μέχρι και 4ωρο σερί!

Καλησπέρα κορίτσι μου ησουν πολύ κατατοπιστική ! Ναι θέλει πολλά υγρά για να μη πάθεις ουρολοίμωξη κ δόξα το θεό εγώ πινω πολύ νερό! Πιστεύω κ γω πως όταν εχεις γυμνασμένους κοιλιακούς δν πονάς τόσο. Ευχομαι να ισχύει για να μη πονέσω κ γω. Αν κ δν με πειράζει ο πόνος Γτ αντέχω ! Το μόνο που θέλω είναι να τα καταφέρω με τον θηλασμο . Εμένα δουλεύει η γραμματέας-μαια του γιατρού μου στην κλινική κ μου είπε πως ότι χρειαστώ να την πάρω τηλ κ να έρθει. Για τον θηλασμο έχω διαβάσει κάποια πράγματα κ μέχρι εκεί! Απλά το θέμα ειναι ότι μέχρι να κατέβει το γάλα , Γτ στην καισαρική μπορεί να κάνει σε κάποιες περιπτώσεις κ 3 μέρες να κατέβει (όπως ετυχε κ σε σένα) κ το μωρό να μην τρέφεται καλά τις προηγούμενες μερες κ να αναγκαστείς να δώσεις ξένο. Αυτό δν θέλω! Καλά έκανες κ έκατσες κ τα 4 βραδιά κ γω θα κάτσω όλα τα βραδιά για να είμαι σίγουρη ότι κ το μωρό ειναι καλά κ γω κ ότι τα έχουμε καταφέρει με το θηλασμο. Τι ωραία τώρα επιστρέψατε σπιτι μπήκατε σιγά σιγά κ σε πρόγραμμα κ η μπεμπα μια χαρά κοιμάται! Αυτά ειναι τα ωραία 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...