Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον ❤️ Δυστυχως εγινε αυτο που περιμεναμε...παλινδρομη..χθες κιολας ηταν ακομα πιο μικρο απο τον τελευταιο υπερηχο ,αρχισε ο οργανισμος μου να το απορροφα. Ο γιατρος μου ειπε να σταματησω τα φαρμακα κ να δουμε αν θα αποβληθει απο μονο του κ αν οχι θα πρεπει να κανουμε αποξεση... το θεμα ειναι δεν μου δινει κανεις εξηγηση γιατι μπορει να συνεβει αυτο ενω ειχε ελεχθει...μαλλον δεν ηταν θελημα Θεου ακομα να γινω μανουλα...ελπιζω κ ευχομαι την επομενη φορα να ειμαι τυχερη! Ευχομαι σε ολες πραγματικα το πολυποθητο κ να εχουν μια ομορφη εγκυμοσυνη!!! Θα διαβαζω τα νεα σας!! 

Ειλικρινά λυπάμαι παρά πολύ για τη κατάληξη Angel μου... Η αλήθεια είναι πως είχα μια μικρή ελπίδα πως όλα θα πάνε καλά. Κουράγιο τώρα καλή μου και προσπάθησε (όσο δύσκολο κι αν είναι) να μη το σκέφτεσαι και να βγαλεις ολες τις αρνητικές σκέψεις απ' το μυαλο σου. Υπομονή, θετικές σκέψεις και ειμαι σιγουρη πως την επομενη φορα θα γινει το θαυμα και θα μας πεις τα ευχαριστα!!! 💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω, εγώ ευτυχώς δεν εχω εμετούς (ακόμα τουλάχιστον) αλλά αν αργήσω και εγώ να φαω εχω απίστευτη αναγούλα και μόλις τρώω δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα για ώρες! Δεν πειράζει όμως υπομονή, τα μπεμπακια να είναι καλά και όλα τα άλλα θα περάσουν!!

Εννοείτε...Αυτό λέω κι εγώ ας είναι καλά και δεν πειράζει!!!

Την Δευτέρα έκλεισα ραντεβού να πάω και για τις εξετάσεις...

Ξέχασα όμως να ρωτήσω πότε είναι ο επόμενος υπέρηχος...🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χαίρομαι που δημιουργήθηκε αυτή η ομάδα. Ανήκω και εγω στις μανούλες Νοεμβρίου με ΠΗΤ 11/11. Είμαι 9w και 5d. 

Εύχομαι καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε όλες και σύντομα με τα μωράκια μας αγκαλίτσα. 

Από συμπτώματα πως τα πάτε; εγω δε μπορώ να ηρεμήσω από την 7 εβδομάδα έχουν ξεκινήσει οι ανακατοσουρες, αναγούλες πολλούς εμετούς κτλ. 😴 Ελπίζω να φύγουν σιγά σιγά γιατι δεν παλεύεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χαίρομαι που δημιουργήθηκε αυτή η ομάδα. Ανήκω και εγω στις μανούλες Νοεμβρίου με ΠΗΤ 11/11. Είμαι 9w και 5d. 

Εύχομαι καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε όλες και σύντομα με τα μωράκια μας αγκαλίτσα. 

Από συμπτώματα πως τα πάτε; εγω δε μπορώ να ηρεμήσω από την 7 εβδομάδα έχουν ξεκινήσει οι ανακατοσουρες, αναγούλες πολλούς εμετούς κτλ. 😴 Ελπίζω να φύγουν σιγά σιγά γιατι δεν παλεύεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χαίρομαι που δημιουργήθηκε αυτή η ομάδα. Ανήκω και εγω στις μανούλες Νοεμβρίου με ΠΗΤ 11/11. Είμαι 9w και 5d. 

Εύχομαι καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε όλες και σύντομα με τα μωράκια μας αγκαλίτσα. 

Από συμπτώματα πως τα πάτε; εγω δε μπορώ να ηρεμήσω από την 7 εβδομάδα έχουν ξεκινήσει οι ανακατοσουρες, αναγούλες πολλούς εμετούς κτλ. 😴 Ελπίζω να φύγουν σιγά σιγά γιατι δεν παλεύεται.

Καλώς το κορίτσι! Νομίζω είσαι πλέον η πιο μπροστά στις εβδομάδες από την ομάδα! Εγώ σήμερα έκλεισα τις 8 εβδομάδες και μπαίνω στην 9η με βάση την τελευταία περίοδο! Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και αν όλα κυλάνε σωστά, θα υπολογίσουμε την ΠΗΤ με βάση την ανάπτυξη του μωρού.  Από συμπτώματα δεν έχω κάτι πολύ τρομερό ακόμα, πολύ ρέψιμο , ανακατοσούρα, έντονη αποστροφή σε μυρωδιές και άνοιξε αρκετά η όρεξή μου! Α! Και επίσης έδω και 2 εβδομάδες ξυπνάω τη νύχτα για πιπί!!!😅😅😅 Με το καλό το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χαίρομαι που δημιουργήθηκε αυτή η ομάδα. Ανήκω και εγω στις μανούλες Νοεμβρίου με ΠΗΤ 11/11. Είμαι 9w και 5d. 

Εύχομαι καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε όλες και σύντομα με τα μωράκια μας αγκαλίτσα. 

Από συμπτώματα πως τα πάτε; εγω δε μπορώ να ηρεμήσω από την 7 εβδομάδα έχουν ξεκινήσει οι ανακατοσουρες, αναγούλες πολλούς εμετούς κτλ. 😴 Ελπίζω να φύγουν σιγά σιγά γιατι δεν παλεύεται.

Καλως ήρθες και με το καλό το μωράκι σας!!!

Ανακατωσούρες και αναγούλες πάρα πολλές...εμετό μόνο μια φορά μέχρι στιγμής αλλά έχω φτάσει στο τσακ πολλές φορές...εμένα ξεκίνησαν πριν λίγες μέρες και είμαι σήμερα 7ε και 5η.

Κορίτσια τι ηλικίες έχετε;;;Εγώ κλείνω τα 28 αυτό τον μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Καλως ήρθες και με το καλό το μωράκι σας!!!

Ανακατωσούρες και αναγούλες πάρα πολλές...εμετό μόνο μια φορά μέχρι στιγμής αλλά έχω φτάσει στο τσακ πολλές φορές...εμένα ξεκίνησαν πριν λίγες μέρες και είμαι σήμερα 7ε και 5η.

Κορίτσια τι ηλικίες έχετε;;;Εγώ κλείνω τα 28 αυτό τον μήνα!!!

Τον Οκτώβριο κλείνω τα 34! Τα παιδιά μου θα έχουν σχεδόν 11 χρόνια διαφορά!!!🤯 χαχαχα! Δεν θα χρειάζομαι babysitter!😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Καλως ήρθες και με το καλό το μωράκι σας!!!

Ανακατωσούρες και αναγούλες πάρα πολλές...εμετό μόνο μια φορά μέχρι στιγμής αλλά έχω φτάσει στο τσακ πολλές φορές...εμένα ξεκίνησαν πριν λίγες μέρες και είμαι σήμερα 7ε και 5η.

Κορίτσια τι ηλικίες έχετε;;;Εγώ κλείνω τα 28 αυτό τον μήνα!!!

20 Αυγούστου κλεινω τα 28!!! Είσαι λίγους μήνες μεγαλύτερη μου φιλενάδα. 🤣 

Από ποιες περιοχές είστε κορίτσια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χαίρομαι που δημιουργήθηκε αυτή η ομάδα. Ανήκω και εγω στις μανούλες Νοεμβρίου με ΠΗΤ 11/11. Είμαι 9w και 5d. 

Εύχομαι καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε όλες και σύντομα με τα μωράκια μας αγκαλίτσα. 

Από συμπτώματα πως τα πάτε; εγω δε μπορώ να ηρεμήσω από την 7 εβδομάδα έχουν ξεκινήσει οι ανακατοσουρες, αναγούλες πολλούς εμετούς κτλ. 😴 Ελπίζω να φύγουν σιγά σιγά γιατι δεν παλεύεται.

Καλως ήλθες κορίτσι μου!!! 💜 Με το καλό το μωράκι σου!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! 

Προσωπικά το μόνο σύμπτωμα που είχα και έχω μέχρι τώρα ειναι τα πονάκια χαμηλά (σαν κράμπες περιόδου αλλά πολύ ήπιες), ελαχιστη υπνηλία και πόνο στις θηλές. Κανένα άλλο! Μέχρι και σήμερα τουλάχιστον (6μιση εβδομάδων) ούτε αναγούλες, ούτε εμετούς, ούτε μου μυρίζουν τα φαγητά ούτε τίποτα!!! Η γυναικολόγος είπε ότι είναι νωρίς ακόμα. Αλλά μπορεί να είμαι απ’ τις τυχερές που δεν έχουν κανένα σύμπτωμα. Όπως η μαμά μου!!! 3 εγκυμοσύνες και δε κατάλαβε τίποτα! 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALEXANDRAprg αααα έλα ρε τέλειααα...Εγώ από νομό Ηλείας στην Πελοπόννησο.

 

annoula1987 χαχαχαχα με την μικρή μου αδερφή έχω 12 χρόνια διαφορά...τα πάμε υπέροχα και ταιριάζουμε πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

Καλως ήρθες και με το καλό το μωράκι σας!!!

Ανακατωσούρες και αναγούλες πάρα πολλές...εμετό μόνο μια φορά μέχρι στιγμής αλλά έχω φτάσει στο τσακ πολλές φορές...εμένα ξεκίνησαν πριν λίγες μέρες και είμαι σήμερα 7ε και 5η.

Κορίτσια τι ηλικίες έχετε;;;Εγώ κλείνω τα 28 αυτό τον μήνα!!!

Καλώς σας βρήκα και με το καλό και σένα το μωράκι σου! Απάντησα και σε εσενα πριν ενα κατεβατο αλλά μολις κατάλαβα οτι δεν ημουν συνδεδεμένη (καινούρια βλέπεις 😀)!

Σε καταλαβαίνω με τις ανακατοσουρες οληηη μέρα, αναγουλες κτλ πάλι καλά δεν εκανες εμετους οσο και αν λενε οτι ανακουφιζουν εγω κάνω 1 κάθε μέρα και νοιωθω κομμάτια ξαπλωμένη ολη την ημέρα. Ας ελπισουμε οτι θα τα εχουμε για λιγες εβδομαδες ακόμη! 

Εγω το Μαρτιο εκλεισα τα 28 μπηκα στα 29.

Με το καλό και πάλι το μωράκι σου! 🧿🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλώς το κορίτσι! Νομίζω είσαι πλέον η πιο μπροστά στις εβδομάδες από την ομάδα! Εγώ σήμερα έκλεισα τις 8 εβδομάδες και μπαίνω στην 9η με βάση την τελευταία περίοδο! Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και αν όλα κυλάνε σωστά, θα υπολογίσουμε την ΠΗΤ με βάση την ανάπτυξη του μωρού.  Από συμπτώματα δεν έχω κάτι πολύ τρομερό ακόμα, πολύ ρέψιμο , ανακατοσούρα, έντονη αποστροφή σε μυρωδιές και άνοιξε αρκετά η όρεξή μου! Α! Και επίσης έδω και 2 εβδομάδες ξυπνάω τη νύχτα για πιπί!!!😅😅😅 Με το καλό το μωράκι σου!!

Καλημέρα και πάλι προσπάθησα να απαντήσω πριν αλλά εν τέλει κάτι εκανα λάθος και εξαφανήστηκε το κατεβατο 😀😀😀

Με το καλό να εχουμε μια τέλεια εγκυμοσύνη! Χαχα πάνω κατω μια εβδομάδα διαφορά έχουμε η μια με την αλλή αλλά τον Νοεμβρη με το καλό όλες με τα μωράκια μας! 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά στο ραντεβού και να σε ενημερώσει για την ημερομηνία. Τώρα που είπες με βάση την αναπτυξη του εμβρύου επειδή δε τα γνωρίζω εμένα απο τα πρώτα ραντεβού μου έδωσε την ημερομηνία οποτε φαντάζομαι θα είναι η πιθανή και στην αυχενική θα δούμε πιο συγκεκριμένα.

Αστα να πάνε με το βραδινό ξύπνημα κάπως έτσι και εγώ και οσο για τα συμπτώματα ελπίζω να μας περάσουν στο τέλος του 3μήνου οπως λένε! 

Με το καλό και το δικό σου μωράκι 🧿🤰🎊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

Καλως ήλθες κορίτσι μου!!! 💜 Με το καλό το μωράκι σου!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! 

Προσωπικά το μόνο σύμπτωμα που είχα και έχω μέχρι τώρα ειναι τα πονάκια χαμηλά (σαν κράμπες περιόδου αλλά πολύ ήπιες), ελαχιστη υπνηλία και πόνο στις θηλές. Κανένα άλλο! Μέχρι και σήμερα τουλάχιστον (6μιση εβδομάδων) ούτε αναγούλες, ούτε εμετούς, ούτε μου μυρίζουν τα φαγητά ούτε τίποτα!!! Η γυναικολόγος είπε ότι είναι νωρίς ακόμα. Αλλά μπορεί να είμαι απ’ τις τυχερές που δεν έχουν κανένα σύμπτωμα. Όπως η μαμά μου!!! 3 εγκυμοσύνες και δε κατάλαβε τίποτα! 🥰 

Καλώς σας βρήκα κορίτσι μου χαιρομαι πολύ που ειμαι εδω και προχωράμε ολες μαζί βήμα βήμα! 

Μπράβο χαίρομαι πολύ σημαντικό να το περνάς με πιο ηπια συμπτώματα και μακάρι να είσαι σαν τη μαμα σου να το περάσεις ετσι. Ότι καλύτερο. Διαβαζω απο μερικά κοριτσια οτι αγχωνονται επειδη δεν έχουν συμπτώματα αλλά και το να κανεις εμετους κτλ δυσκολο 🙄🙄🙄

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να δούμε τα μωράκια μας σύντομα! 🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

@Dioni20Όμορφα εκεί στη Πελοπόννησο!!!
Εγώ από 📍Πάργα, νομό Πρέβεζας. 🌊🐚

Φανταστικά είναι κι εκεί...έχω έρθει διακοπές και περάσαμε υπέροχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

20 Αυγούστου κλεινω τα 28!!! Είσαι λίγους μήνες μεγαλύτερη μου φιλενάδα. 🤣 

Από ποιες περιοχές είστε κορίτσια;;;

Κορίτσια και εγώ μπήκα στα 29 το Μάρτιο και είμαι απο Θεσσαλονίκη! Τέλεια η Πελλοπονησος καποια στιγμη θέλουμε να κάνουμε ενα τουρ και εννοειται και Πάργα ειχα παει περυσι 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Εννοείτε...Αυτό λέω κι εγώ ας είναι καλά και δεν πειράζει!!!

Την Δευτέρα έκλεισα ραντεβού να πάω και για τις εξετάσεις...

Ξέχασα όμως να ρωτήσω πότε είναι ο επόμενος υπέρηχος...🤔🤔🤔

Α και εγώ έχω αύριο για δεύτερη φορά αιματολογικές και Δευτερα επόμενο υπέρηχο, εμένα μου είπε θα με βλεπει ανα 10-15 μέρες νομίζω κάπως έτσι είναι για όλες μας, υποθετω δηλαδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μεγάλωσα Χαλκιδική.  Έχω ζήσει Θεσσαλονίκη και Αθήνα από 3 χρόνια και τα τελευταία 4 χρόνια βρίσκομαι Κύπρο!! Από τέλος Ιουνίου όμως θα είμαι πίσω Ελλάδα και συγκεκριμένα Βοιωτία στα Άσπρα Σπίτια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χαίρομαι που δημιουργήθηκε αυτή η ομάδα. Ανήκω και εγω στις μανούλες Νοεμβρίου με ΠΗΤ 11/11. Είμαι 9w και 5d. 

Εύχομαι καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε όλες και σύντομα με τα μωράκια μας αγκαλίτσα. 

Από συμπτώματα πως τα πάτε; εγω δε μπορώ να ηρεμήσω από την 7 εβδομάδα έχουν ξεκινήσει οι ανακατοσουρες, αναγούλες πολλούς εμετούς κτλ. 😴 Ελπίζω να φύγουν σιγά σιγά γιατι δεν παλεύεται.

Γειά σου, εγώ είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς με ΠΗΤ 25/11,  συμπτώματα γενικά δεν έχω(τουλάχιστον όχι ακόμα), εκτός το στήθος και ένα θέμα με δυσκοιλιότητα.

Απλά εδώ και 4 μέρες έχω καφέ εκκρίσεις και έχω φρικάρει λίγο... Ο γιατρός μου είπε ότι δεν είναι κάτι και από την  στιγμή που ακούσαμε καρδούλα θα είναι όλα καλά, πάντως όπως και να έχει θα πάω απόψε εκτάκτως να με δει, τουλάχιστον να ηρεμήσω.

Να έχουμε όλα τα κορίτσια μια καλή και όμορφη περίοδο εγκυμοσύνης :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

20 Αυγούστου κλεινω τα 28!!! Είσαι λίγους μήνες μεγαλύτερη μου φιλενάδα. 🤣 

Από ποιες περιοχές είστε κορίτσια;;;

Καλησπέρα  Αλεξάνδρα είμαι από Χίο. Είμαι 34 και είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Theodora12 είπε:

Καλησπέρα  Αλεξάνδρα είμαι από Χίο. Είμαι 34 και είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη

Τέλεια!!! Δεν έχω επισκεφθεί τα μέρη σας αλλά πολύ θα το ήθελα μιας που είχα μια συμφοιτήτρια από Χίο και μου είχε πει πως είναι πανέμορφα. Και μένα πρώτη μου εγκυμοσύνη. Αύριο έχω ραντεβού για τον 3ο υπέρηχο... Εύχομαι όλα να μας πάνε καλά! Με το καλό να τα κρατήσουμε αγκαλιά! 💜🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Theodora12 είπε:

Γειά σου, εγώ είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς με ΠΗΤ 25/11,  συμπτώματα γενικά δεν έχω(τουλάχιστον όχι ακόμα), εκτός το στήθος και ένα θέμα με δυσκοιλιότητα.

Απλά εδώ και 4 μέρες έχω καφέ εκκρίσεις και έχω φρικάρει λίγο... Ο γιατρός μου είπε ότι δεν είναι κάτι και από την  στιγμή που ακούσαμε καρδούλα θα είναι όλα καλά, πάντως όπως και να έχει θα πάω απόψε εκτάκτως να με δει, τουλάχιστον να ηρεμήσω.

Να έχουμε όλα τα κορίτσια μια καλή και όμορφη περίοδο εγκυμοσύνης :) 

Μην αγχώνεσαι καλή μου, συμβαίνει πολύ συχνά. Το καφέ αίμα σημαίνει πως είναι παλιό και απ' ό,τι έχω διαβάσει, δεν είναι ανησυχητικό... Όλα καλά θα είναι, θα δεις!

Ενημέρωσε μας μόλις επιστρέψεις απ' τον γιατρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

Μην αγχώνεσαι καλή μου, συμβαίνει πολύ συχνά. Το καφέ αίμα σημαίνει πως είναι παλιό και απ' ό,τι έχω διαβάσει, δεν είναι ανησυχητικό... Όλα καλά θα είναι, θα δεις!

Ενημέρωσε μας μόλις επιστρέψεις απ' τον γιατρό σου

Σε ευχαριστώ πολύ, η αλήθειά είναι το έχω ακούσει και εγώ αυτό που λές ...ο γιατρός μου είπε να φοβάμαι το κόκκινο αίμα  και προσπάθησε να καθησυχάσει και εκείνος στο τηλέφωνο,  απλά να φύγει από το κεφάλι μου... αν περίμενα μέχρι την Δευτέρα που εχω κανονικά ραντεβού θα πέθαινα από το άγχος μου, όποτε μου είπε έλα καλύτερα να το δεις να ησυχάσεις 🤪 Θα σας ενημερώσω μόλις επιστρέψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

Τέλεια!!! Δεν έχω επισκεφθεί τα μέρη σας αλλά πολύ θα το ήθελα μιας που είχα μια συμφοιτήτρια από Χίο και μου είχε πει πως είναι πανέμορφα. Και μένα πρώτη μου εγκυμοσύνη. Αύριο έχω ραντεβού για τον 3ο υπέρηχο... Εύχομαι όλα να μας πάνε καλά! Με το καλό να τα κρατήσουμε αγκαλιά! 💜🤰

Είναι όμορφο νησί με ζωή όλο τον χρόνο, μακάρι να τα καταφέρεις να μας επισκεφτείς. Εύχομαι να είναι όλα καλά αύριο με τον υπέρηχο σου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Γειά σου, εγώ είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς με ΠΗΤ 25/11,  συμπτώματα γενικά δεν έχω(τουλάχιστον όχι ακόμα), εκτός το στήθος και ένα θέμα με δυσκοιλιότητα.

Απλά εδώ και 4 μέρες έχω καφέ εκκρίσεις και έχω φρικάρει λίγο... Ο γιατρός μου είπε ότι δεν είναι κάτι και από την  στιγμή που ακούσαμε καρδούλα θα είναι όλα καλά, πάντως όπως και να έχει θα πάω απόψε εκτάκτως να με δει, τουλάχιστον να ηρεμήσω.

Να έχουμε όλα τα κορίτσια μια καλή και όμορφη περίοδο εγκυμοσύνης :) 

Καλώς ήρθες στην παρέα! Μαζί πάμε! Είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς σήμερα αλλά αύριο θα πάω γιατρό για να δούμε αν συμβαδίζουν οι εβδομάδες με την ανάπτυξη του εμβρύου και να υπολογίσει την ΠΗΤ βάση αυτού. Καφέ-ροζ υγρά είχα κι εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης και μου είχε πει ότι συμβαίνει συχνά.  Ενημέρωσε μας τι θα σου πει σήμερα.  Πιστεύω όλα θα είναι οκ αφού δεν ήταν κόκκινο το αίμα.  Με το καλό τα μωράκια μας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...