Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας! Να ρωτησω κατι μηπως καποια απο εσας γνωριζει σε 2 μηνες περιπου θα γεννησω στο Αττικο Νοσοκομειο ξερετε αν η μαια δειχνει πως θηλαζουν η αν το κανουν στο νοσοκομειο μπανιο τ μωρο οι κοπελες μεσα? Ειναι το πρωτο μου παιδακι και δεν  ξερω καθολου απο αυτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Βασω12 είπε:

Γεια σας! Να ρωτησω κατι μηπως καποια απο εσας γνωριζει σε 2 μηνες περιπου θα γεννησω στο Αττικο Νοσοκομειο ξερετε αν η μαια δειχνει πως θηλαζουν η αν το κανουν στο νοσοκομειο μπανιο τ μωρο οι κοπελες μεσα? Ειναι το πρωτο μου παιδακι και δεν  ξερω καθολου απο αυτα! 

Καλημέρα και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου! Εγώ γέννησα στο Έλενας και ήταν πολύ καλές όλες οι νοσηλεύτριες. Ερχόντουσαν συνέχεια και με ρωτούσαν αν θέλω βοήθεια, με βοηθούσαν στο θηλασμό και μου ανέβαζαν το ηθικό!!! Είχα κάνει και μαθήματα θηλασμού, δε ξέρω αν γίνονται πλέον λόγω covid αλλά μην αγχώνεσαι! Μπορείς να ζητήσεις και από το γιατρό σου να σε φέρει σε επαφή με κάποια μαία ή νοσηλεύτρια που θα σε βοηθήσει. Αν το έχει πάρει απόφαση να θηλάσεις το μόνο που έχω να σου πω είναι να μην απογοητευτείς αν τα πράγματα δυσκολέψουν! Ότι κι αν σου πουν μη τα παρατήσεις! Όλες οι γυναίκες έχουν γάλα (εκτός αν υπάρχει πρόβλημα υγείας) εγώ αυτό έμαθα! Ακόμα κι όταν η κόρη μου ήθελε να θηλάζει συνέχεια και μου έλεγαν πολλοί, μήπως δεν φτάνει το γάλα σου; Εγώ άκουσα το ενστικτό μου και συνέχισα! Όλα πήγαν πολύ καλά!!! Ότι θες μπορείς να μου στείλεις και μήνυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...