Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερωτήσεις/απορίες για Εξωσωματική


hope501

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια,

ελπίζω να είστε όλοι καλά!!!

Έχω κάποιες ερωτήσεις και απορίες όσον αφορά το θέμα εξωσωματική.

Είχα μια αποβολή με φυσιολογική σύλληψη... και τώρα ενάμιση χρόνο μετά και μετά από αρκετές προσπάθειες, σκέφτηκα πως θα ήθελα να κάνω εξωσωματική.

Διαβάζοντας διάφορα εδώ στα φόρουμ έχω καταλάβει πως είναι σχετικά δύσκολο να βρεις κάποιον αξιόλογο γιατρό (είχα και στην αποβολή αρνητική εμπειρία και φυσικά έφυγα από τον συγκεκριμένο γυναικολόγο).

Επίσης έχω αγχωθεί με το θέμα κόστος. Με συνεχείς αναστολή κτλ. φυσικά τα οικονομικά μας είναι "να μην πω καλύτερα". 

Επίσης δεν ξέρω και την διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω.

Γνωρίζοντας πως εδώ δεν αναφέρουμε ονόματα γιατρών, θα χαρώ πολύ εάν κάποια θα μπορούσε να μου στείλει μέσω μηνυμάτων σε ποιόν γιατρό θα μπορούσα να απευθυνθώ.

Εδώ στην Αθήνα έχω ακούσει για τον γιατρό στο Χαλάνδρι τον κ. Πάσχο και έχω ακούσει και για τον κ. Μπαγιόκο. Βέβαια δεν ξέρω πόσο "ακριβοί" είναι. 

Για να πω την αλήθεια θέλω κάποιον αξιόλογο και όχι σαν τον μλκ τον προηγούμενο μου.

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η vi_el είπε:

Γεια σας κορίτσια,

ελπίζω να είστε όλοι καλά!!!

Έχω κάποιες ερωτήσεις και απορίες όσον αφορά το θέμα εξωσωματική.

Είχα μια αποβολή με φυσιολογική σύλληψη... και τώρα ενάμιση χρόνο μετά και μετά από αρκετές προσπάθειες, σκέφτηκα πως θα ήθελα να κάνω εξωσωματική.

Διαβάζοντας διάφορα εδώ στα φόρουμ έχω καταλάβει πως είναι σχετικά δύσκολο να βρεις κάποιον αξιόλογο γιατρό (είχα και στην αποβολή αρνητική εμπειρία και φυσικά έφυγα από τον συγκεκριμένο γυναικολόγο).

Επίσης έχω αγχωθεί με το θέμα κόστος. Με συνεχείς αναστολή κτλ. φυσικά τα οικονομικά μας είναι "να μην πω καλύτερα". 

Επίσης δεν ξέρω και την διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω.

Γνωρίζοντας πως εδώ δεν αναφέρουμε ονόματα γιατρών, θα χαρώ πολύ εάν κάποια θα μπορούσε να μου στείλει μέσω μηνυμάτων σε ποιόν γιατρό θα μπορούσα να απευθυνθώ.

Εδώ στην Αθήνα έχω ακούσει για τον γιατρό στο Χαλάνδρι τον κ. Πάσχο και έχω ακούσει και για τον κ. Μπαγιόκο. Βέβαια δεν ξέρω πόσο "ακριβοί" είναι. 

Για να πω την αλήθεια θέλω κάποιον αξιόλογο και όχι σαν τον μλκ τον προηγούμενο μου.

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων.  

Γεια σου ...καλή αρχή εύχομαι!! Εγώ σήμερα επισκευθηκα πρώτη μου φορά τον γιατρό που θα κάνω εξωσωματική!! Και αρχίζω να μαζεύω εξετάσεις για τον φάκελο της επιτροπής...

Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις και την προοπτική ενός δημόσιου νοσοκομείου που δεν έχει κόστος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...