Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Τι κάνετε κορίτσια? Πως πάτε? Βλεννες έχει καμία σας? Εγω εχω σχεδόν σε κάθε σκούπισμα. Έχει ρωτήσει Καμία σας αν είναι φυσιολογικό? 16+5 σήμερα είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Κορίτσια, εγώ με το που μπήκα στη 13η εβδομάδα είναι λες και βρήκα πάλι τον εαυτό μου. Απιστευτό αλλά μια μέρα κοιμήθηκα στα γνωστά χάλια και την άλλη σηκώθηκα καλά! Αυριο μπαίνω στη 16η κι εχω ραντεβ

Εγώ λογικά 23 Οκτωβρίου αλλά παίζουν συν πλυν 2 με 3 μέρες!!!! Σήμερα πάω για πρώτο υπέρηχο!!!!! Να δω το σπορακι μου! Αν είναι η πρώτη σας  εγκυμοσύνη να κατεβάσετε την εφαρμογή ovia pregnancy ε

Κοριτσιααα μου μόλις γύρισα από αυχενική!! Όλα πολύ καλά μου είπε ο γιατρός. Το εξέτασε σπιθαμή προς σπιθαμή. Βέβαια μας δυσκόλεψε λίγο γτ δεν καθόταν στη σωστή θέση. Μου πήραν κ αίμα για κυστική και

Posted Images

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Think Positive είπε:

Και εμένα μου συνεχίζει 1 ultrogestan κολπικά... Όχι δεν νιώθω βάρος συχνοουρια σχετικά έχω αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό.....

Αν δεν ανησυχεί Το γιατρό σου να μην ανησυχεί ούτε εσένα. Ο τράχηλος είναι μια. Χαρά. Σου έστειλα inbox αν έχεις fb η ινστα να τα λέμε από εκεί αλλά μάλλον δε το έχεις δει.

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Προσθήκη...