Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γάλα - Κολικοί


Recommended Posts

Καλησπεςυ σας γονείς!!!!!!

Είμαστε μόλις 23 μέρες και μας συνέστησαν από το μαιευτήριο το sanilac 1!!! Το πήραμε αλλά από προχθές είχαμε πολλές κενώσεις( και 5 την φορά) .χωρις αίμα πάλι καλά  Μιλήσαμε με παιδίατρο και μας είπε να αλλάξουμε γάλα να πάρουμε το sanilac υποαλλεργικο για πιο ελαφρύ !! Εμείς με τον σύζυγό πήραμε το frisolac υποαλλεργικο διότι δεν βρήκαμε το sanilac! Από εκείνη την ώρα που τ έχει πιει έχει κάνει μόνο μια φορά κακα! Βέβαια ρευεται πιο εύκολα την βλέπω!!! Επίσης , δεν έχει κολικούς γιατί από ένα βίντεο που είχα στείλει στην παιδίατρο μου είπε πως δεν φαίνεται για κολικός ( που τινάζει τα πόδια). Σήμερα όμως τα τίναζε πολύ και σαν να πονούσε! Δεν ξέρω τι να κάνω με το γάλα και εάν πρέπει να ζητήσω και κάτι extra για πιθανόν κολικό! Επίσης φοβάμαι εάν θ πάρει βάρος ή όχι με το υποαλλεργικο ! 

Σας υπερευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κωνσταντίνα Κ.Λ είπε:

Καλησπεςυ σας γονείς!!!!!!

Είμαστε μόλις 23 μέρες και μας συνέστησαν από το μαιευτήριο το sanilac 1!!! Το πήραμε αλλά από προχθές είχαμε πολλές κενώσεις( και 5 την φορά) .χωρις αίμα πάλι καλά  Μιλήσαμε με παιδίατρο και μας είπε να αλλάξουμε γάλα να πάρουμε το sanilac υποαλλεργικο για πιο ελαφρύ !! Εμείς με τον σύζυγό πήραμε το frisolac υποαλλεργικο διότι δεν βρήκαμε το sanilac! Από εκείνη την ώρα που τ έχει πιει έχει κάνει μόνο μια φορά κακα! Βέβαια ρευεται πιο εύκολα την βλέπω!!! Επίσης , δεν έχει κολικούς γιατί από ένα βίντεο που είχα στείλει στην παιδίατρο μου είπε πως δεν φαίνεται για κολικός ( που τινάζει τα πόδια). Σήμερα όμως τα τίναζε πολύ και σαν να πονούσε! Δεν ξέρω τι να κάνω με το γάλα και εάν πρέπει να ζητήσω και κάτι extra για πιθανόν κολικό! Επίσης φοβάμαι εάν θ πάρει βάρος ή όχι με το υποαλλεργικο ! 

Σας υπερευχαριστω

Δε δοκιμαζεις και το hipp; https://www.hippgreece.gr μου ειπανε ειναι το καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...