Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Όχι βρε!! 😅😅😅 Ιστολογική εξέταση είναι αυτό ακριβώς που λέει.. εξετάζουν το είδος των ιστών που συλλέχθησαν.. εφόσον θα κάνεις αποξεση εμβρύου ο ιστός που θα στείλουν είναι το έμβρυο.. κάπου πρέπει να έχω τη δική μου αν θέλεις να σου πω πως ακριβώς το γράφουν.. αυτό που λες εσύ είναι σε περίπτωση όγκου (φτου φτου φτου μακριά!!) που στέλνουν να γίνει εξέταση ιστολογικής για το αν πρόκειται για καλοήθης ή κακοήθης όγκος.. καμία σχέση!!! 😅😅😅
    • Θαρρώ πως κάτι φαίνεται.. αυτό νομίζω κ εγώ. Και θέλω να το νομίζω κιόλας μέσα από την Καρδιά μου ❤️❤️❤️ λες να βγει αληθινό κ να προλάβεις ν μπούμε μαζί με ΠΗΤ πάλι στον ίδιο μήνα; Φεβρουάριο;  ή να γίνει το θαύμα κ να έχεις πάλι πητ Μάρτιο όπως τότε που ήμασταν μαζί 🙏🏼❤️   ότι από τα δυο κ να είναι εύχομαι πραγματικά μα πραγματικά να ειναι αληθινό ❤️❤️❤️ ανυπομονούμε μαζί σου!!!!   
    • Έτσι λέγονται;;; Έκτακτες;! Τι είναι αυτό το πράγμα βρε παιδάκι μου!!! Σου λέω με έπιασε ξαφνικά και από το πουθενά!! Τη μια φορά πετάχτηκα χαράματα από τον ύπνο μου.. την άλλη μέσα στο μπάνιο.. τρόμαξα!! Σήμερα ως τώρα δεν είχα τίποτα... Χθες μόνο το πέρασα τουλάχιστον 4 φορές μέσα στη μέρα... Τι σου είχαν πει εσένα οι γιατροί σχετικά; Πότε χρειάζεται να αρχίσω να ανησυχώ..;; Σ' ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!!! Μη "χαθείς" από την παρέα μας ε;!... Χρειαζόμαστε τα φώτα της εμπειρίας σου!!!!😥😥😌😌😌 ❤️❤️❤️❤️
    • Εμένα πάλι με έχει πιάσει μια υπνηλία το ακριβώς αντίθετο δεν μπορω να σηκωθώ από το κρεβατι άλλο πράγμα
    • Κορίτσια μου μετά την αυχενική θα κάνουμε κ πινακακι με ΠΗΤ και φύλο (θα το συμπληρώνουμε αυτό όταν το μάθουμε ❤️)  ειχαμε κάνει κ στην άλλη ομάδα θυμάμαι κ ήταν ωραία που ήταν όλα συγκεντρωμένα γιατί που να θυμόμαστε όλες τις ημερομηνίες ❤️   Να πω την αλήθεια ακόμα δν έχω συνειδητοποιήσει ότι είμαι έγκυος ξανά.  το ξεχνάω γιατί έχω κ γεμάτη μέρα με τ παιδιά  θυμάμαι στο πρώτο μου επειδή δν είχα παιδιά δεν το ξεχνούσα ποτε 😂 φαντάζομαι έτσι είστε κ εσείς. Είναι το άγνωστο που δεν ξέρεις τι να περιμένεις ίσως γι αυτό 🙏🏼❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...