Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανταλλαγή puregon ❗

Recommended Posts

Καλησπέρα, υπάρχει κάποια κοπέλα που θα χρειαστεί αμεσα puregon ώστε να ανταλλάξουμε  ενέσεις που λήγουν τώρα με μεταγενεστερη ημερομηνία ; είναι άριστα διατηρημένες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Καλημερα κορίτσι μου, πονακια σαν  περιόδου στην αρχή της εγκυμοσύνης είναι φυσιολογικά όταν είναι ανεκτά βέβαια, συνήθως συμβαίνει γτ μεγαλώνει η μήτρα. έχεις ενημερώσει τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει;
    • Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Εμενα ξεκίνησε κανονική ροή σήμερα.. εχθές μετά το μεσημέρι δεν είχα καθόλου καφέ και είπα μέσα μου "βρε λες να τα καταφέρουμε" αλλά σήμερα ήρθε η περίοδος κανονικά. Το έχω πάρει πολύ χαλαρά χωρίς δάκρυα αν και στεναχωρέθηκα βέβαια δεν θα πω ψέματα.. θα πάω στην γιατρό μου όταν τελειώσει η περίοδος να με δει και μετά πρέπει να βρω άλλη γιατί είναι έγκυος και θα σταματήσει την δουλειά.. 
    • Γεια σας κορίτσια, γράφω και εγώ εδώ γιατί με ενδιαφέρει το θεμα. Είμαι 30 και Έχω και εγώ αυτοάνοσο, το ανακάλυψα πριν 6 χρόνια. Φλεγμονώδης νόσος του εντέρου. Προσπαθώ εδώ και ένα χρόνο και κάτι. Έχω δοκιμάσει πρόκληση ωορρηξίας σε φυσικό κύκλο όμως προς το παρόν.( Αν και κάνω ωορρηξία κανονικ, το ελέγχω με τεστ) Ωστόσο έχω απογοητευτεί αρκετά μπορω να πω. Έχω και ενδομήτριωση 3η φορά, μετά από 2 χειρουργεία... Ο γυναικολόγος Μ πολύ καλός και σε εξειδικευμένη κλινική δεν τον απασχολεί το αυτοάνοσο. Ωστόσο θα μιλήσω εννοείται και με το γιατρό π παρακολουθεί για το αυτοάνοσο. Αρχισαν και μου μπαίνουν ιδέες οτι σίγουρα παίζει το ρόλο του δεν ξέρω... 
    • Καλημέρα κορίτσια πως είστε  Εμείς καλά αλλά σήμερα και εχτές κορίτσια πολύ άρνηση δεν ανοίγει στο στομα να φαει την φρούτο κρέμα δεν την θέλει ενώ τις άλλες μερες έτρωγε τώρα με τίποτα εχτές έφαγε 50ml σήμερα ούτε καν μερικές κουταλιές και αυτές με το ζόρι αύριο είναι να αρχίσω και λαχανικά αντί να κάνουμε βήματα μπροστά και τρώει λίγο πιο πολύ εμείς κάνουμε πίσω 
    • Αν καταλαβα καλά ναι, απλά δεν σημαίνει οτι την πέρασα βαριά. Λοιμώδη περνάς και πιο ελαφριά.    Ειναι αλήθεια όσο θηλάζεις, μένεις ευκολα έγκυος. Δεν ξέρω, δεν μπορώ απο τώρα να σκεφτώ το 2ο μωρο! χαχαχα!! Μπορεις πάντα να μιλήσεις στη μαμά σου και της εξηγήσεις ότι την θέλεις κοντά σου ❤️ αξίζει να κάνεις μια προσπάθεια.   Σχετικά με το τι προσφέρουμε στα παιδιά μας... Θα σου πω ποια είναι η θέση μου. Μιλάω με βαση τα δικά μου δεδομένα πάντα, ετσι? Είμαι 33, δουλεύω απο τα 21 μου, έχω μια πολύ καλή δουλειά που πληρώνει καλά, το ίδιο και ο άντρας μου. Δεν ειμαστε πλούσιοι, αλλά ζούμε άνετα. Με αυτό το υπόβαθρο λοιπόν θα μιιλήσω κι έχοντας μεγαλώσει σε ένα σπίτι που δεν μου έλειψε ποτε τιποτα. Δεν θα ήθελα λοιπόν ποτέ να μην προσφέρω στα παιδιά μου εφόδια. Δεν θέλω να γυρίσει αυριο το παιδι μου να δυσκολευτει στη ζωή του και να μου πει ρε μάνα, δεν με έμαθες ξένες γλώσσες, δεν με πηγες σε μια σχολη και τωρα εγω δυσκολευομαι να ζήσω. Δεν θέλω επισης να γυρισει το παιδι μου να πει στα 20 του, ρε μανα δεν με πηγες ποτε διακοπες. Δεν ειναι αυτα που κανουν τον ανθρωπο καλύτερο, σε καμια μα καμια περιπτωση. Αλλά ειναι οι στιγμές που θα μεινουν στο παιδι μου. Εγω αυτα θυμαμαι απο την οικογενεια μου. Τις φορε΄ς που ο πατερας μου μας βουλιαζε στην αμμο και μας εριχνε απο τα στρώματα στη θάλασσα. Τις φορές που μας πήγαινε στο allou και λιώναμε στο γελιο. Δυστυχω΄ς αυτά χρειαζονται χρήματα να τα κάνεις. Δεν κατακρίνω, ουτε νιώθω λύπη για αυτους που δεν μπορουν γτ θεωρω κακό το να νιωσω λύπη. Δεν αξιζει την λυπη μας και τον οικτο μας κανενας αξιοπρεπης ανθρωπος. Ο καθένας μας δινει τον αγώνα του και οι άλλοι οφειλουν να δειχνουν σεβασμό στην προσπαθεια του καθενός. Σταματώ εδώ γιατί με πιάνει το μπλα μπλα και δινω διαλέξεις!!   Γιατι φοβασαι οτι θα σε κατακρινουν οτι εισαι παλι εγκυος? Κουμάντο στην μήτρα σου κάνουν? Αγνοησέ τους ολους. Μεγαλώνεις δυο κορίτσια κι ένα τρίτο θαυματάκι μεγαλώνει με΄σα στο σώμα σου. Μην νοιάζεσαι για τίποτα. Μην σκεφτεσαι ποιος θα πει τι. Δυστυχώς ο κόσμος θα βρει να πει, ειτε κανεις καλό είτε κακό. 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...