Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΟ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟ mammyland


foteini sakis

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

Με αφορμή τις τελευταίες παρεξηγήσεις αποφάσισα να ανοίξω αυτό το θέμα για να δείξω πόσο σημαντικό και πόσο όμορφο είναι για εμένα το mammyland.Οταν έγινα μέλος είχα χιλιάδες ερωτήματα που αφορούν το πρόβλημα μου,όπως κάποιες φίλες γνωρίζουν προσπαθώ για ενα παιδάκι και μέσα απο το mammyland έμαθα πράγματα τα οποία αγνοούσα και πραγματικά σας το λέω βοηθήθηκα παααααααρα πολύ,ενημερώθηκα για το τί μπορώ να κάνω και τί πρέπει να κάνω.Πράγματα που κάνεις δέν μου είχε πεί...

Σκέφτηκα λοιπόν να ανοίξω αυτό το θέμα για να αναδείξω τον ρόλο που παίζει το σάιτ στην καθημερινότητα μας:)

Εμένα με ξεκουράζει με τα αστεία του:P

Με ενημερώνει για το θέμα μουB)

Με παρηγορεί όταν νιώθω άσχημα:(

και πολλά άλλα:lol:

Επίσης γνώρισα άτομα που πολύ τα σημπάθησα και πολύ με βοήθησαν

Συγνώμη αν σας κούρασα άλλα ένιωσα την ανάγκη να σας πώ αυτά που νιώθω.

Οποια θέλει ας πεί την γνώμη της για το όμορφο mammyland:) :)

Ας αφήσουμε για λίγο τις μικροπαρεξηγήσεις

Είναι και αυτές μεσα στο πρόγραμμα αλλα ας ενωθούμε παλιά και νέα μέλοι να συνεχίσει να είναι όμορφο το αγαπημένο μας mammyland.

Αυτά απο εμένα.Πολλά φιλιά σε όλες.

ΦΩΤΕΙΝΗ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη μου συμφωνω μαζι σου!!!Αλλα οι παρεξηγησεις παντου υπαρχουν και στα καλυτερα σπιτια τι να κανουμε!

Το θεμα ειναι ομως οπως πολυ καλα ειπες την σημασια του mammyland!!!

Κι εγω απο την μερα που μπηκα οπως ελεγα και σε μια φιλη απο εδω μεσα εχω γινει mammylandoholic!Περναω τοσο ομορφα νιωθω τετοια παρηγορια σε αυτα που με απασχολουν που για αλλους ειναι αστεια ή δεν εχω με ποιον να τα συζητησω...γελαμε τοσο πολυ...στηριζουμε και βοηθαμε η μια την αλλη με τοση αγαπη που ουτε φανταζομουν....Οι λεξεις εχουν δυναμη κι ας μην βλεπουμε η μια την αλλη!Χαιρομαι απιστευτα που εγινα μελος εδω!Ασε οι φιλιες ειναι απιστευτες!!

Ειστε ολες υπεροχες χαιρομαι που σας γνωρισααααααα!!!:-)

Φιλακιααααα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ?????ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ!!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΚΟΛΑΩ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΜΕ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,

Εγώ επέλεξα το mammyland μέσα από πολλά άλλα, τα κορίτσια εδώ είναι τόσο γλυκά !Με βοήθησαν παρά πολύ στην εγκυμοσύνη ήμουν πρωτάρα ,και το άγχος μου βουνό.

Ειδικά όταν έμαθα ότι θα κάνω καισαρική από τα κορίτσια πείρα κουράγιο, και πήγα μετά και το έπαιζα άνετη!!!

Να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα κορίτσια αυτά.

Από εδώ έχω κάνει φίλες που επικοινωνούμε καθημερινά

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το mammylan είναι η ομορφότερη παρέα σε όλο το διαδίκτυο κατά την γνώμη μου!:laugh:

Ήμουνα μέλος και σε άλλα site για μαμάδες και είδα ότι εδώ δεν είναι τόσο απρόσωπα.

Εγώ έγινα μέλος στους τελευταίους μήνες της εγκυμοσύνης μου.Μετα γέννησα πρόωρα τα διδυμάκια μου και εκεί πρεπει να ομολογήσω δεχτηκα πολύ μεγάλη υποστήριξη και πολλες ευχες!Σας ευχαριστω για αυτο πολύ!

Τωρα που επιτελους τελειωσαν ολα και ειμασε πάλι στο σπίτι τα κοριτσια συνεχιζουν να ενδιαφερονται για εμενα και τα μωρακια μου!Εισπράττω πολύ αγάπη και πιστευω εχουμε δημιουργησει μια πολυ όμορφη παρέα!

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω ειμαι πολυ χαρουμενη που ειμαι μελος του μαμυ παρολες τις παρεξηγησεις. Απλα δεν παιρνω μερος. Μπαινω για να ενημερωνομαι κ να χαλαρωνω. Οταν κατι με χαλαει δεν του δινω καμια σημασια. Να στε καλα κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΘΕΜΕΤΑΚΙ

ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ:)

ΣΚΑΡΛΕΤ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΑΣΤΕΙΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ;)

ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ:woohoo:

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΝΩΣΤΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ:P

ΤΖΟΒΑΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ:)

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΜΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ :woohoo:

ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΤΑ ΜΑΜΥ ΜΑΣ;)

ΚΑΡΜΕΝ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΒΟΗΘΑΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη μου ωραια αυτα που μας λες αλλα θελω να δω αν λες τα ιδια μετα απο 8-9 μηνες!!εχεις ολη την καλη διαθεση για επικοινωνια αλλα ομως μερικες φορες μας κανουν και το μετανιωνουμε!

θα συμφωνησω με τον savropinquino οτι το site σερνεται και η επικοινωνια εχει γινει δυσκολη.οσοναφορα την ενημερωση ομως ειναι πολυ πισω απο αλλα.τελος παντων ας μην επεκταθω παραπανω ....

μια πολυ μικρη ιδεα σας δινω για το τι γιναν οι παλιες που αναρωτιεστε συνεχεια!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα μου πολύ ωραίο το θέμα που άνοιξες!!Για να θυμίσει σε πολλές οτι ειναι ένα site όπου οι κοπέλες αγκαλιάζουν και στηρίζουν την καθε μία σε κάθε πρόβλημα ή ανησυχία που εχει,λένε την αποψή τους και την συμβουλή τους σε διάφορες απορίες,κάνουν χιούμορ και προσπαθούν να χρωματίσουν τις άδειες ώρες μερικών..Ας μην συνεχίσουμε λοιπόν σε κακοήθη μηνύματα και σχολιασμούς..Κι εμένα προσωπικά με βοήθησε πάρα πολύ to mammy!!!Και όχι μόνο σε διάφορες απορίες που μου έλυσε, μιας και πρωτάρα και γω δεν ήξερα τίποτα,αλλα και στον ψυχολογικό τομέα...Καθώς είναι η καθημερινή παρέα μου..

Φιλάκια πολλά Φωτεινούλα μου!!Χαίρομαι πολύ που σε γνώρισα και μιλάμε!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή θαυμάσια η σκέψη σου! Θεωρώ ότι όλες έχουμε την καλύτερη καθημερινή παρέα! Κορίτσια όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι, παρεξηγήσεις, αστεία, αδιαφορία, συμπόνοια, εκνευρισμός. Έτσι εξάλλου είναι οι ανθρώπινες σχέσεις! Απλά όλα να ξεπερνιούνται και να ξεχνιούνται! Όλες έχουμε τις καλές και τις άσχημες στιγμές! Καλή καρδιά λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exw mathei polla apo to Mammy...

Prin meinw egkyos to parakolouthousa kai

enimerwnomoun,

twra me tin egkymosyni

eksakolouthw na mathainw!!!

Vriskw pws mou tairiazei to Mammy

giati yparxei agapi kai katanoisi

(((((nai, katanoisi!)))) anamesa mas...

Sas euxaristw!!!

kai sy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω βρει πολυ καλη παρεα και στηριξη:cheer:

Μ αρεσει τρελλα η ανταλλαγη εμπειριων και αποψεων σε διαφορα θεματα

Εχω μαθει πολλα για το θηλασμο που δεν τα φανταζομουνα και οχι μονο:blink:

Η katrina με καλυψε στα υπολοιπα..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει πλάκα! Κρίμα που δεν γνώρισα το μαμμυ τον καιρό της εγκυμοσύνης μου. Τότε που το είχα πραγματικά ανάγκη... Είμαι όμως σίγουρη πως θα με στηρίζατε όλες και σας ευχαριστώ γι'αυτό. Τώρα που η μπέμπα είναι 6 μηνών μου ερέσει να μοιράζομαι μαζί σας τις μικρες μας στιγμές. Χαζομαμάδες του κόσμου ενωθείτε!! Σήμερα φάγαμε την πρώτη μας κρέμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Φωτεινή θαυμάσια η σκέψη σου! Θεωρώ ότι όλες έχουμε την καλύτερη καθημερινή παρέα! Κορίτσια όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι, παρεξηγήσεις, αστεία, αδιαφορία, συμπόνοια, εκνευρισμός. Έτσι εξάλλου είναι οι ανθρώπινες σχέσεις! Απλά όλα να ξεπερνιούνται και να ξεχνιούνται! Όλες έχουμε τις καλές και τις άσχημες στιγμές! Καλή καρδιά λοιπόν!

ΚΑΤΡΙΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΛΕΞΕΙΣ;)

ΧΙΟΝΑΤΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΛΕΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΙΚΡΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΤΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΝΙΩΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΣΧΗΜΑ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΩ ΑΘΟΡΥΒΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ:)

ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ LIVE

ΣΑΒΡΟΠΙΓΓΟΥΙΝΟΣ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ......

ΘΟΥΛΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣΤΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ;)

ΜΑΡΙΜΑΡΙ ΚΑΙ ΑΠΙΣ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ

ΣΙΣΙΩ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΧΑΖΟΜΑΜΑ:woohoo:

ΑΡΕΤΗ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΦΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ

ΑΧ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΕΙΔΙΚΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ:S :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaa tora molis eida to themataki!!!!!!!!¨

fothnoula htan oti kalytero ayto to post

ego koritsia eimai ena xrono k kati sto mammy

graftika parolou pou den eimai manoula h na prospatho,,,,

to theoro ena apo ta kalytera sait me apisteyth parea,,,

exo mathei para polla ta opoia tha mou xreiastoun kapoia stigmh sto mellon!!!

exo apoktisei arketes files h opoies einai oles eksesies:)

eksalou edo pou eimai eiste h monh mou parea,mono esas exo na milao,na kano plaka,na po ton pono mou,,,,

sas eyxaristo polly pou sas gnorisa esto meso dyadiktiou k pou me kratate syntrofia,,,,,!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.

ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ.ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΚΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ.

ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΙΛΕΣ.

ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.

ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΞΕΧΝΑΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κι εγω με την σειρα μου να πω οτι με βοηθησε παρα πολυ αυτο το σαιτ,νομιζα οτι επειδη προσπαθω καιρο ξερω πολλα αλλα εδω καταλαβα πως υπαρχουν πολλα περισοτερα που δεν γνωριζω και ειμαι πολυ χαρουμενη που με την βοηθεια σας καθε μερα καταφερνω και μαθαινω κι αλλα σας ευχαριστω πολυ και ευχομαι να συνεχισουμε ετσι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΥΧΗ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΛΑΚΩΝΟΝΤΑΙ.ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΣΥΝΑΝΤΑΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!! Το αγαπώ το mammy και εσας μαζί γιατί έχετε γίνει οι προσωπικοί μου ψυχαναλυτές.... Αν δεν σας είχα..... θα είχα σκάσει τώρα!!!!!

Όταν ζεις ή εχεις ζήσει κάποιες καταστάσεις που είναι αγχωτικές- όπως το να θες παιδάκι κ αυτο να μην έρχεται....- μπορείς να καταλάβεις - να νιώσεις- να συμπαρασταθείς- καλύτερα σε κάποια που βιώνει την ίδια κατάσταση....

Όταν έχεις απορίες.... οι μαμάδες θα στις λύσουν.

Όταν είσαι στα μαυρα σου... οι κοπέλες θα σε κάνουν να γελάσεις....

Γι' αυτό αγαπώ την παρέα εδω!!!!!!

Οσο για τις παρεξηγήσεις.... αυτές παντού υπάρχουν... αν δεν δίνουμε και τοσο σημασία είναι καλύτερα πιστεύω....

Αυτή είναι η άποψη μου... και συγνώμη αν ωρες- ωρες σας πρίζω με τη γκρίνια και τα αγχη μου.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena... to oti 8a anoikso to mammy einai to prwto pragma pou 8a kanw otan ksipniso me to kafedaki mou einai i apodeiksi tis eksarthshs mou:)

pragmatika nio8o tyxeri pou to anaklipsa.

eyxomai mono na to eixa kanei ligo noritera otan prospa8ousa gia paidaki kai den erxotan. 8a itan mia poly kali stiriksi eimai stigouri. kai twra omos einai...mporo na enhmero8o akoma kai gia to pio mikro kai xazo 8ema pou apasxolei to myalo mou sxetika me thn egkimosini thn genna to meta...ta diadikastika ta epidomata... kai pistepse me einai poly kalitero na ma8eneis apo pragmatikes empiries ayton pou eixan tous idious problimatismous me sena para apo thn 8ewria:)

eyxomai na sinexisoume oles mazi na moirazomaste tis xares kai tis lipes mas...ta agxi kai tous problimatismous mas...ta neyra alla kai thn agapi pou exoume mesa mas gia ta paidia eite eimaste miteres eite oxi:) kali sinexeia koritsia mou:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...