Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ


apis

Recommended Posts

Apis μου στεναχωρέθηκα πάρα πολύ...Το αγγελάκι σου σε προστατεύει απο εκει πάνω που βρίσκεται...Να'σαι σίγουρη οτι πλέον είναι ο φύλακας Άγγελος σου!

Η αδερφή μου η μεγάλη που ειναι 11 μήνες μεγαλύτερη απο μένα και μοιάζουμε σαν δίδυμες γεννήθηκε πρόωρα στον 7ο μήνα και αναγκάστηκε να νοσηλευτει σε θερμοκοιτίδα...Εκεί λοιπόν στη θερμοκοιτίδα όσο ήταν έπαθε μηνυγγίτιδα...Το αποτέλεσμα ήταν να προκύψει κινητικό πρόβλημα στα πόδια που η καημενούλα για να καταφέρει να περπατήσει έκανε 5 εγχειρήσεις στα πόδια...Κλάμα και στεναχώρια οι γονείς μας...Πολύ τρέξιμο απο νοσοκομείο σε νοσοκομείο...

Πλέον μπορεί να περπατήσει αλλά μόνο με βοήθεια...Πρέπει κάποιος να την κρατάει για να τα καταφέρει...Αλλά είναι μια πανέξυπνη κοπέλα που κατάφερε και να σπουδάσει χάρη στην υποστήριξη της μανούλας μας...Τώρα είναι Πρόέδρος στο σύλλογο Ατόμων με Αναπηρία και την λατρεύουν όλοι!!!

Τέλος, θέλω να πω οτι οτιδήποτε συμβεί στη ζωή μας είναι θελημα θεού να γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γμτο....βρε λινακι μου δεν ειχα ιδεα........

εισαι τοσο δυνατο κοριτσι!κ γω ελεγα μαλ..κιες για τις δυο μου αποβολες,οταν εσυ κουβαλας τοσο πονο..

χθες ειδα το μηνυμα σου κ εγινα κομματια..δεν ηξερα τι να απαντησω αφου δεν ειχα ιδεα...και σημερα εμαθα...

το πανεμορφο αγγελουδακι σου θα σου στειλει το αδελφακι του να απαλυνει τον πονο σου...κ τοτε θα τα δωσεις ολα!!!

καλα εκανες κ μιλησες χθες..Βγαλτα απο μεσα σου..ειναι ειδος γιατρειας κι αυτο..οπως κι η επεμβαση που εκανες πριν λιγες μερες..Κι ετσι θα γινει μια νεα αρχη...

Δεν εχω λογια ...Σε αγαπαμε πολυ κι ειμαστε εδω για σενα!!Η Παναγιτσα να σε στηριζει αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑPIS MOY GLYKIA...DEN EXW LOGIA...AP TO PRWI POU EIDA TO POST, DEN MPORW NA BGALW TH FOTO THS AP TO MYALO MOU...K AUTOS O KOMBOS STO STOMAXI...DEN LEEI NA FIGEI...DEN XERW TI NA SOY PW GIA NA APALYNEI TON PONO SOY...TO SIGOURO EINAI OTI TO AGGELAKI SOY SE BLEPEI APO PSHLA KAI NA THA NAI PANTA KONTA SOY, ESTW KAI M ENAN IDIORYTHMO TROPO...NA KSEREIS POSO THA THELA NA SE KANW MIA AGGALIA TORA...EIMAI SIGOYRH O THEOS THA SOU XARISEI SYNTOMA ENA ADELFAKI POY THA ERHTEI KAI THA MEINEI...KAI TO MELINAKI THA EINAI PANTA STHN KARDIA SOY...ALLA KAI STIS DIKIES MAS!!

SE AGAPAME POLY ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω τι να πω..γιατι τοση αδικια?σου ευχομαι πραγματικα απο τα βαθη της καρδιας μου συντομα να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγειεστατο μωρακι,το αδερφακι της κορουλας σου!!πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis μου... εννοειται πως εχει μια θεση εδω η Μελινα σου..

Οπως πολλες κοπελες δεν ξερω τι να πω . Ενα μικρο πλασματακι να αγωνιζεται για την ζωη του....

Ειναι αυτο που ειχε γραψει μια κοπελα πριν καιρο οτι μερικα παιδακια γινονται αγγελοι τοσο νωρις. Ενας ακομη "ξανθος" αγγελος ειναι εκει ψηλα....

Τα φαινεται διαλεγει ο θεουλης να τα παρει κοντα του.

Ευχομαι να αποκτησεις συντομα το αδερφακι της αγγελινας σου....

Φιλια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis γλυκια μου τωρα το διαβασα και κλονιστικα!Δεν ειχα ιδεα!Ειμαι και γω σιγουρη οτι το αγγελουδακι σου σε προσεχει απο εκει ψηλα!Ευχομαι ολοψυχα ο θεος να σου στειλει ενα νεο μωρακι και μεσα απο αυτο θα βλεπεις και αυτο το αγγελακι.σ'αγαπω και ας μην σε ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis μου η μικρή σου αγωνίστρια,η Μελίνα σου, θα είναι πάντα μεσα στην καρδούλα σου και στην σκέψη μας.

Κάνε υπομονή και θα έρθει η στιγμή που ένα άλλο μικρο χεράκι θα ακουμπίσει την καρδούλα σου και θα σου απαλήνει τον πόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ

ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΧΝΑ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ

ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ..

ΑPIS ΜΟΥ Η ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. πΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ..

ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ;; ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΜΑΛΛΟΝ

ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ!!

(ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι τοσο γλυκο αυτο το πλασματακι,σου ευχομαι να κανεις πολλα παιδακια και οταν μεγαλωσουν να τους λες την ιστορια της Μελινας,της αξιζει της μικρουλας να την θυμουνται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερετε μερικες φορες δεν ξερεις τι να πεις θελεις να μιλησεις αλλα τα λογια δενβγαινουν απο τα χειλη σου .Δεν ξερω κοπελα μου τι θελεις να ακουσεις λογα παρηγοριας ισως ;και αν στα πω θα τα ακουσεις ;να σου κανουμε κυρηγμα και να σου λεμε θεωριες του στυλ κουραγιο εισαι νεα θα κανεις αλλα παιδια ; Θα σε ικανιποιησει ; Δεν ξερω πραγματικα ειναι απο τις λογες φορες που σκυβω το κεφαλι και λεω ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ δεν ειμαι ικανη να σε συμβουλεψω ηα να σου πω το οτιδηποτε μερικες φορες η σιωπη ειναι προτιμοτερη , μονο να ξερεις οτι ολα γινονατι για καποιο λογο δε ξερω ποιος ειναι στη συγκεκεριμενη περιπτωση αλλα εγω πραγματικα ειναι απο τις λιγες φορες που δε ξερω τι να πω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis μου, έκλαψα πολύ με το μήνυμά σου. Όλο το κουράγιο του κόσμου σου στέλνω, κι όλη τη δύναμη για να θυμάσαι και να χαμογελάς που το γνώρισες το αγγελουδάκι σου. Τώρα είναι άγγελος πραγματικός στον ουρανό και δεν πονάει πια. Ο άντρας μου έχει Α- και δίνει συχνά αίμα. Υπάρχει τρόπος να δώσει κάποιος αίμα συγκεκριμένα στο νοσοκομείο παίδων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ? ΕΙΝΑΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΜΟΥ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΘΑΒΕΙ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ! ΘΕΕ ΜΟΥ ΑΠΑΛΕΙΝΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ, ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΝΑΔΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ! ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΖΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΑ!ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΑΠΑΛΕΙΝΕ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΧΑΡΙΣΕ ΤΗΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΣΑΜΟ. ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΤΩΝ 7. ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙ. ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΟΣ. ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΠΕΘΑΝΕ. ΤΙ ΠΟΝΟΣ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΗ Η ΜΑΝΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΓΥΟΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΞΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai ego me tin seira den exo logia... Klaio sinexeia me tin fotografia. Einai tragiko...

Sou stelno tin agapi mou kai eyxomai o Theos na se voithisei... Kalo kouragio matakia mou ...

Makari o Theos na sou steilei sintoma ena neo aggelo na kratiseis stin agalia sou !

Poso lipimeno gegonos !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινα μου... δεν ειχε τυχει να το διαβασω... δεν αντεχω οταν βλεπω τις φατσουλες αυτων των παιδιων... ουτε μπορω να το πιστεψω πως δεν υπαρχει αυτη η φατσουλα... κατι τετοια ομως σε κανουν να βλεπεις τη ζωη διαφορετικα... δεν χρειαζεται να σου πω σε τι κατασταση βρισκομαι αυτη τη στιγμη... σου ευχομαι καλο κουραγιο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...

Τελικα ολοι ειχαν δικιο

Εισαι ενας αγγελος που μας προστατευει ολους

Πριν 4 χρονια σαν σημερα ακουσα το "κλαμα " σου Ενα βογγητο στην προσπαθεια σου να ανασανεις, ετσι "εκλαψες"

Χρονια πολλα ψυχουλα μου. Μη μας ξεχνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η φωτογραφία δεν υπάρχει πια στην πρώτη δημοσίευση αλλά είναι ακόμη αποτυπωμένη στη μνήμη μου. Δεν έγραφα ακόμη στο μάμμυ, όμως διάβαζα...

Ένα γλυκό, μικρούλικο μωράκι που έδινε τη δική του μάχη για τη ζωή. Ήταν πανέμορφη!

Χρόνια πολλά Μελίνα Ζωή!

Απίς να χαίρεσαι την αδελφούλα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 months later...

Αν ησουν κοντά μας σημερα θα εσβηνες 5 κεράκια...

Πώς περνάει ο καιρός...σ' ευχαριστούμε για το λίγο που έμεινες στη ζωή μας..

..σ ευχαριστουμε που μας προσέχεις ψυχουλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κανεις κοπελα μου και αναφερεις και την επετειο της μικρουλας σου....ειμαι σιγουρη οτι η μικρουλα σου τα παρακολουθει ολα αυτα.καλη δυναμη, να σαι παντα γερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...