Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ


apis

Recommended Posts

Κατρινα δεν εχω τι να πω...

Μακαρι τα μισα απο αυτα που μου αποδιδεις να ισχυουν..καλη μου..

Σ ευχαριστω πολυ που ειδες το Μελινακι μου και για τα καλα σου λογια που δειχνουν τεραστια αποθεματα αγαπης και δοτικοτητας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

apis ειλικρινα δεν ξερω τι να πω...

...εχω εναν κομπο στο στομαχι και δακρυα στα ματια...

..Σε θαυμαζω..απλα...χωρις να σε ξερω..σε θαυμαζω...

..Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι μονο καλες στιγμες στη ζωη σου απο δω και περα..

..υγεια πανω απ ολα...Ολα τα αλλα ερχονται...

...Να σαι καλα κοπελα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"...Melina Zwi

na prosexeis tin manoula sou,

apo ekei psila...!

S'agapaei poly

kai perimenei, opote theliseis,

na tis steileis to aderfaki sou!!!

Na pernas kala ston Paradeiso

koritsaki mou...

Eisai aggelos swstos!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.... Δε μπορώ να καταλάβω γιατί τα πιο άσχημα πράγματα πρέπει να συμβαίνουν στους πιο γλυκείς ανθρώπους...

Δεν έχω λογια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω με τα κοριτσια οτι το μελινακι ειναι ενας αγγελος και σας προσεχει απο εκει ψηλα...δεν εχω λογια ...ειμαι σιγουρη οτι θα σου στειλει το αδερφακι της συντομα και θα εισαι η πιο γλυκεια μαμα του κοσμου...γιατι απλα το αξιζεις...σου ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισιω μου δυστυχως (ή ευτυχως)..η φυση δεν εχει τις δικες μας αρχες και ακολουθει τη δικη της "οικονομια"...

Αυτο το κενο ερχεται να καλυψει ...η πιστη

Να χαιρεσαι το θησαυρο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy ευχαριστω για την υπεροχη προσευχουλα!

Αρετη σ ευχαριστω πολυ που την γνωρισες. καιγια τις ευχες σου

Να καμαρωνεις το αγορακι σου(αγορακι δεν ειναι;;)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είδα το μυνημα το πρωί και ήθελα να σου γράψω κάτι αλλά κάθε φορά που ξεκινούσα, μ έπιανε ένας κομπος στο στομάχι και έβαζα τα κλάμματα...θόλωνα και δεν μπορούσα να πατήσω τα κουμπιά...τωρα όμως πρέπει να σου πω πόσο πολύ σε θαυμάζω για το κουράγιο και τη δύναμη της ψυχής σου...δεν υπάρχουν λόγια και παρηγοριές για αγγελούδια που φεύγουν τόσο νωρίς και μ αυτόν τον τρόπο...να ξέρεις όμως οτι οι ανθρωποι που αγαπήσαμε και αγαπάμε δεν φεύγουν ποτέ απο κοντά μας, έστω και αν τα σωματα τους δεν μας ακολουθούν...κράτησε μέσα στην ψυχούλα σου το Μελινάκι και αυτό θα σε βλέπει και θα σε ακούει κάθε μέρα, όπου και αν βρίσκεται...να έχεις πίστη, σύντομα θα σου στείλει το αδερφάκι της και παρ όλο που δεν θα ξεχάσεις ποτέ θα μάθεις να ζεις ( το χεις κάνει ήδη) με όσα μας στέλνει Εκείνος..ίσως να έχει τους λόγους του, ίσως πάλι και όχι...εγώ μια φορά θα θελα να σε πνίξω σε μια αγκαλιά τώρα...για ο,τι θελήσεις, είμαστε εδώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis,

ειλικρινα κλαιω και με ....εκανες και συγκινηθηκα...

Ειμαι κι εγκυος και καταλαβαινεις...Τι να πω...?

Καλα κανεις που τα λες αυτα...απλα ταραχτηκα.

ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΓΕΡΑ ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ...

με ολη την καλη διαθεση - στεναχωριεμαι κι επηρεαζομαι...

Να εισαι γερη και να κανεις αλλα πολλα πολλα πολλα....

Δεν...δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

APIS MOY ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΕΙ.ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ.ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ.ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το χωράει ο νους μου...

πριν καλά καλά ξεκινήσει μια νέα ζωούλα το ταξίδι της σε αυτόν τον κόσμο, να φύγει τόσο γρήγορα μακριά.... γιατί; αναρωτιέμαι...

το γιατί δεν το ξέρει κανένας μας, παρά μόνο Εκείνος που την έκανε αγγελάκι...

πάντως μπράβο σου apis για τη δύναμη και το κουράγιο που έχεις! τα λόγια σου δείχνουν έναν άνθρωπο συνειδητοποιημένο και ώριμο, που πατάει γερά στα πόδια του και αισιοδοξεί.

σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτή να είναι η τελευταία δοκιμασία που περνάς και να αποκτήσεις στο μέλλον όσα παιδιά επιθυμεί η καρδιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis, σε ευχαριστω που με εκανες να καταλαβω ποσο ασημαντα ειναι τα καθημερινα προβληματα,ποσο ασημαντο ειναι να στενοχωριεμαι για πραγματα που ειναι παροδικα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που μου εδωσες την ευκαιρια να γνωρισω ενα αγγελουδι!

Δεν υπαρχει μεγαλυτερος πονος απο αυτον της μανας που χανει το παιδι της όμως ειλικρινα ευχομαι να ηταν αυτη η τελευταια φορα που πονεσες γλυκο μου κοριτσι.Να θυμασαι παντα το Μελινακι σου και να σαι σιγουρη πως εκει που ειναι περναει υπεροχα!

Και παλι σε ευχαριστω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis μου δεν ξέρω τί μπορώ να σου πω...αν θα βοηθήσουν τα λόγια μου ή όχι..

Γέννησα κ εγώ πρόωρα τη μικρή μου κ η εικόνα από ΄το αγγελάκι σου μου είναι τόσο γνώριμη..

Ο Θεός να σου δώσει δύναμη κ μόνο χαρές να έχεις από δω κ μπρος.

Η θύμιση της κορούλας σου να σε συντροφεύει στα πιο όμορφα όνειρα σου από 'δω κ πέρα γλυκιά μου..Μέσα απ΄την ψυχή μου,να έχεις ό,τι καλύτερο στη ζωή σου..χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis mou agapi mou...

Giati sou to exei kanei auto o theos???

Eisai mia uperoxi kopella agapi mou...

Den kserw ti na pw...

Vlepwntas tin fotografia einai asximo pragma...

Skeftou stin pragmatikotita...

Apis mou eilikrina agapi mou sou euxwme para poli grigora na sou erthei ena mwraki pou tha se gemisei olo EUTIXIA...

Filia agapi mou,,,kai emeis eimaste edw gia oti xriasteis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marga, αννιω, ανθη, Mamycool, Mitsi2, Stelisia, aeriko32, Αντριανα, Τζοαννα ευχαριστω για τα υπεροχα μυνηματα αγαπης και τις ευχες σας.

Αννιω μακαρι η η ευχη που εκανες για ολα τα μωρακια να εισακουστει!

Με το καλο ολες οι εγγυουλες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου λυπάμαι πολύ, τελικά η ζωή είναι πολύ άδικη και αναρρωτιέμαι γιατί να συμβαίνουν αυτά σε ένα τόσο μικρό και αθώο πλασματάκι?! Μάλλον δεν υπάρχει και απάντηση....κρίμα....:(

Σου εύχομαι πάντα να την θυμάσαι με αγάπη και πραγματικά να είναι η τελευταία λύπη που παίρνεις στη ζωή σου..... εύχομαι τα καλύτερα σε σένα και την οικογένειά σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αrgi σιγουρα απαντησεις δεν βρισκουμε σε τετοιες καταστασεις..Ομως μερικες φορες ψαχνοντας πιθανες αιτιες ανακαλυπτουμε πολλα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου .... πανεμορφη η κορούλα σου! Σαν αγγελάκι ζωγραφιστό! Εύχομαι να έχεις για όλη σου τη ζωή πάντα ζωντανή την ανάμνησή της και να της χαρίσεις γρήγορα αδελφάκι!

Να ξέρεις ότι ζει και ειναι ευτυχισμένη που έχει μια μανούλα που την αγαπάει τόσο. Είναι το αγγελούδι που θα είναι πάντα δίπλα σας να σας προστατευει.

Συγκινηθηκα πολύ... Από δω και πέρα θα ανάβω πάντα ένα κεράκι και για τα μωράκια που νοσηλεύονται...αλλά και για αυτά που έχουν φύγει από κοντά μας...

Να είσαι πάντα καλά κοπέλα μου και ό,τι χρειαστείς εδώ θα είμαι κι εγώ όπως και οι υπόλοιπες κοπέλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι οταν μου λενε ποσο ομορφουλα ηταν!! Μακαρι το αδερφακι της να ερθει συντομα και οταν θα ειμαστε ετοιμοι να το υποδεχτουμε!

Βρε βρε το Μελινακι..θα χαμογελαει απο εκει πανω με τοση αγαπη που της δειχνετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.......ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ:(

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ...

ΑΣ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΠΟΛΛΑ Κ ΥΓΙΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ:)

Κ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ την κοιταω..την ξανακοιταω..αδικια που χαθηκε ενας πραγματικα αγγελος.κριμα:( νομιζω οτι ειναι το πιο συγκινητικο ποστ που εχω διαβασει μεχρι τωρα.απις μου ευχομαι να μην υπαρξουν ποτε ξανα τετοιες στεναχωριες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...