Μετάβαση σε περιεχόμενο

HbA2 χαμηλή


Despoin

Recommended Posts

Γεια σας θα ήθελα οποία κοπέλα γνωρίζει να βοηθήσει έκανα ηλεκτροφορηση κ βγήκε χαμηλή 1.4 η HbA2 δεν βρίσκω το γιατρό στο τηλ κ έχω αγχωθεί.εχω προγραμματίσει εξωσωματική τον άλλο μήνα κ έχω αγχωθεί πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Γεια σας θα ήθελα οποία κοπέλα γνωρίζει να βοηθήσει έκανα ηλεκτροφορηση κ βγήκε χαμηλή 1.4 η HbA2 δεν βρίσκω το γιατρό στο τηλ κ έχω αγχωθεί.εχω προγραμματίσει εξωσωματική τον άλλο μήνα κ έχω αγχωθεί πολυ

Μην αγχώνεσαι κοπέλα μου. Το πολύ πολύ να έχεις το στίγμα. Αν ισχύει αυτό θα κάνει κ ο σύζυγος. Αν δεν το έχει όλα καλά κανένα θέμα με τα έμβρυα. Αν πάλι έχει μπορείτε να κάνετε προεμφυτευτικό έλεγχο και να επιλέξετε μόνο τα έμβρυα που θα είναι υγιή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μην αγχώνεσαι κοπέλα μου. Το πολύ πολύ να έχεις το στίγμα. Αν ισχύει αυτό θα κάνει κ ο σύζυγος. Αν δεν το έχει όλα καλά κανένα θέμα με τα έμβρυα. Αν πάλι έχει μπορείτε να κάνετε προεμφυτευτικό έλεγχο και να επιλέξετε μόνο τα έμβρυα που θα είναι υγιή.

Έκανε κ αυτός ηλεκτροφορηση κ η τιμή της HbA2 ήταν 2.4 δηλ φυσιολογική τιμή κ μας είπαν ότι δεν φαίνεται να έχει εκείνος.ευχομαι να πάνε όλα καλά κ να μην έχουμε αλλά προβλήματα,σε ευχαριστω πολύ για την απάντηση σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Έκανε κ αυτός ηλεκτροφορηση κ η τιμή της HbA2 ήταν 2.4 δηλ φυσιολογική τιμή κ μας είπαν ότι δεν φαίνεται να έχει εκείνος.ευχομαι να πάνε όλα καλά κ να μην έχουμε αλλά προβλήματα,σε ευχαριστω πολύ για την απάντηση σου

Εάν δεν έχει ο άντρας σου όλα καλά!! Το πολύ πολύ τα παιδάκια σας να έχουν κ αυτά το στίγμα. Δε θα υπάρχει όμως καμμία πιθανότητα να νοσούν από μεσογειακή αναιμία!! Καλή επιτυχία κοπέλα μου στην προσπάθεια σας!! Είναι πιο εύκολος ο δρόμος απ όσο πιστεύεις κ όταν με το καλό μείνεις έγκυος θα τα ξεχάσεις όλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...