Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αχνο τεστ εγκυμοσύνης


Elina018

Recommended Posts

Καλημερα αν μπορει κάποια να με βοηθήσει έχω κάνει 4 τεστ κ τα 3 αχνα το ένα άλλης μάρκας όμως αρνητικο αλλα νιώθω ότι έχω κ πρώιμα συμπτώματα περιόδου τι μπορεί να υπερισχύει εδώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elina018 είπε:

Καλημερα αν μπορει κάποια να με βοηθήσει έχω κάνει 4 τεστ κ τα 3 αχνα το ένα άλλης μάρκας όμως αρνητικο αλλα νιώθω ότι έχω κ πρώιμα συμπτώματα περιόδου τι μπορεί να υπερισχύει εδώ?

Έχεις καθυστέρηση;; συνήθως το θετικό ακόμα και αχνό είναι θετικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elina018 είπε:

Καλημερα αν μπορει κάποια να με βοηθήσει έχω κάνει 4 τεστ κ τα 3 αχνα το ένα άλλης μάρκας όμως αρνητικο αλλα νιώθω ότι έχω κ πρώιμα συμπτώματα περιόδου τι μπορεί να υπερισχύει εδώ?

Τα έκανες την ίδια μέρα ή διαφορετική; Ακόμα και αχνό τεστ είναι θετικό κοπέλα μου. Επίσης τα συμπτώματα εγκυμοσύνης με τα συμπτώματα περιόδου είναι ακριβώς τα ίδια. Έχεις καθυστέρηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ακόμα την επόμενη εβδομάδα περιμένω έκανα τα τεστ που είναι λίγες μέρες μετά την πιθανή σγλληψη διαφορετικές μέρες όλα απλά τα 2 αχνα το ένα άλλης μάρκας αρνητικο έμοιαζε δεν έβλεπα κατι κ το τέταρτο αχνο πάλι αλλα εμφανές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τα έκανες την ίδια μέρα ή διαφορετική; Ακόμα και αχνό τεστ είναι θετικό κοπέλα μου. Επίσης τα συμπτώματα εγκυμοσύνης με τα συμπτώματα περιόδου είναι ακριβώς τα ίδια. Έχεις καθυστέρηση; 

Διαφορετική μέρα όλα τα 2 πρώτα αχνα,το τρίτο έμοιαζε αρνητικο (άλλης μαρκας) κ το τέταρτο αχνο πάλι αλλα πιο εμφανές από τα πρώτα καθυστέρηση δεν έχω ακόμα την επόμενη βδομάδα περιμένω έκανα τα τεστ που είναι μέρες μετά την πιθανή συλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Έχεις καθυστέρηση;; συνήθως το θετικό ακόμα και αχνό είναι θετικό.. 

Όχι ακόμα την επόμενη βδομάδα περιμένω απλά έκανα τα τεστ που είναι μέρες μετά την πιθανή συλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elina018 είπε:

Διαφορετική μέρα όλα τα 2 πρώτα αχνα,το τρίτο έμοιαζε αρνητικο (άλλης μαρκας) κ το τέταρτο αχνο πάλι αλλα πιο εμφανές από τα πρώτα καθυστέρηση δεν έχω ακόμα την επόμενη βδομάδα περιμένω έκανα τα τεστ που είναι μέρες μετά την πιθανή συλληψη 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου είσαι έγκυος !! Βρε αντί να δίνεις τζάμπα τα λεφτά σου σε τεστακια πήγαινε να κανεις μια χοριακη και μετά πάρε το γιατρό σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου είσαι έγκυος !! Βρε αντί να δίνεις τζάμπα τα λεφτά σου σε τεστακια πήγαινε να κανεις μια χοριακη και μετά πάρε το γιατρό σου.. 

Καλημερα κ το ένα πως βγήκε αρνητικο? 

Μου είπε η γιατρός Παρασκευή να πάω για χοριακη κ προγεστερονη.απλα επειδή τα έκανα νωρίτερα υπάρχει περίπτωση να δείχνουν λάθος? Γιαυτο έχω μπερδευτεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elina018 είπε:

Καλημερα κ το ένα πως βγήκε αρνητικο? 

Μου είπε η γιατρός Παρασκευή να πάω για χοριακη κ προγεστερονη.απλα επειδή τα έκανα νωρίτερα υπάρχει περίπτωση να δείχνουν λάθος? Γιαυτο έχω μπερδευτεί 

Για να φανεί στα ουρά η ορμόνη πρέπει να έχει ανεβεί αρκετά στο αίμα. Μη διαβάζεις μόνο τις προδιαγραφές τους. Πολλές φορές κάνουν λάθος στο αρνητικό. Το μόνο έγκυρο είναι η χοριακη. Από τη στιγμή όμως που είχες 3 θετικά για μένα δεν υπάρχει θέμα αμφιβολίας. Αν έχεις αγωνία πήγαινε για χοριακη ειδάλλως περίμενε μέχρι την Παρασκευή όπως είπε ο γιατρός σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Για να φανεί στα ουρά η ορμόνη πρέπει να έχει ανεβεί αρκετά στο αίμα. Μη διαβάζεις μόνο τις προδιαγραφές τους. Πολλές φορές κάνουν λάθος στο αρνητικό. Το μόνο έγκυρο είναι η χοριακη. Από τη στιγμή όμως που είχες 3 θετικά για μένα δεν υπάρχει θέμα αμφιβολίας. Αν έχεις αγωνία πήγαινε για χοριακη ειδάλλως περίμενε μέχρι την Παρασκευή όπως είπε ο γιατρός σου. 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά.. 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elina018 είπε:

Καλημερα κ το ένα πως βγήκε αρνητικο? 

Μου είπε η γιατρός Παρασκευή να πάω για χοριακη κ προγεστερονη.απλα επειδή τα έκανα νωρίτερα υπάρχει περίπτωση να δείχνουν λάθος? Γιαυτο έχω μπερδευτεί 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Sunset13 είπε:

Το αχνό είναι και θετικό....ευχομαινα πάνε όλα σούπερ 

Ευχαριστώ πολύ μακάρι 

Από την άλλη πάλι νιώθω λες κ θα μου έρθει κανονικά περίοδος από τις ενοχλήσεις

Αφού σκεπτόμουν μήπως φταίει η μάρκα του τεστ κ τα δείχνει αχνά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...