Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα παλιες και νέες μανουλες!!!!!!Τι προϊόντα χρησιμοποιείτε τόσο για πλύσιμο όσο και για περιποίηση του μωρού σας???Και ποιες πάνες θεωρείτε τις πιο καλές??

Μια νέα μαμά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Καλησπέρα παλιες και νέες μανουλες!!!!!!Τι προϊόντα χρησιμοποιείτε τόσο για πλύσιμο όσο και για περιποίηση του μωρού σας???Και ποιες πάνες θεωρείτε τις πιο καλές??

Μια νέα μαμά....

Καλημερα Μαριαννουλα!Να σου ζησει το μωρακι!!εγω απο πανες εμεινα πολυ ικανοποιημενη με τις pampers καθοτι με τις babylino ας πουμε ειχα πολλες διαρροες..Αλλα αυτο ειναι και πως καθεται στο μωρο γιατι εχω ακουσει και το αναποδο!

Απο σειρα περιποιησης βολευτηκα της septona baby,που δεν του παρουσιασε αλλεργιες..Δοκιμασα και αλλες κι οχι οτι δεν εμεινα ικανοποιημενη,απλα σαν πακετο μου ερχοταν πιο οικονομικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Καλησπέρα παλιες και νέες μανουλες!!!!!!Τι προϊόντα χρησιμοποιείτε τόσο για πλύσιμο όσο και για περιποίηση του μωρού σας???Και ποιες πάνες θεωρείτε τις πιο καλές??

Μια νέα μαμά....

Καλησπέρα να σου ζησει!

Εγω γεννησα πριν 18μερες.... Χρησιμοποιώ τα προϊόντα της mustela μιας που ηταν οτι πιο φυσικό βρηκα για τωρα που ειναι βρεφακι! Ειμαστε απολυτα ευχαριστημένοι και της αρεσει και εκεινης την χαλαρώνει το αρωμα! Επισης με είχε ρωτήσει ο παιδίατρος τι προϊόντα ειχα παρςι και μου ειχε πει ωραια ειναι τα καλυτερα! Βεβαια και της frezyderm που χρησιμοποιουσαν στο μαιευτήριο μου αρεσαν και θα τα παρω σίγουρα αργοτερα! Γιατι η μουστελα ειναι ακριβη γενικα.... Οποτε τα πηρα μονο για οσο ειναι πολυ μωρο!😁

Οσο για πανες μονο της pampers εχουμε χρησιμοποιήσει χωρις προβλημα. Μας αρέσει που δειχνουν και πότε εχει κατουρηθει το παιδι! Μας πηραν και της babylino αλλα δεν τα εχουμε χρηαικοποιησει ακομα!

Ελπιζω να βοηθησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Εγώ στην μικρή μου φοράω τις lupilu το νούμερο 6 και ειμαι απόλυτα ευχαριστημένη.  Καθόλου διαρροες κατά την διάρκεια του ύπνου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2020 at 8:03 ΜΜ, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Καλησπέρα παλιες και νέες μανουλες!!!!!!Τι προϊόντα χρησιμοποιείτε τόσο για πλύσιμο όσο και για περιποίηση του μωρού σας???Και ποιες πάνες θεωρείτε τις πιο καλές??

Μια νέα μαμά....

Καλησπέρα! Εγώ είμαι πρόσφατη μανούλα, το αγοράκι μου είναι 4,5 μηνών. Είχα κοιτάξει πολύ πριν γεννήσω και για προϊόντα περιποίησης και για πάνες γιατί δεν είχα ιδέα και δεύτερον επειδή εγώ έχω ευαίσθητο δέρμα ξοδεύω μια περιουσία στα φαρμακεία 😆.

Η σειρά της frezyderm είναι πολύ καλή και μάλιστα υπάρχει σε φαρμακεία online σε φοβερές τιμές ( εγώ παραγγέλνω ένα πακέτο που έχει σαμπουάν, αφρολουτρο, κρέμα σώματος και κρέμα αλλαγής Πάνας όλα αυτά μαζί 29€). Επίσης έχει πολύ ωραία προϊόντα η ίδια εταιρία και για αργότερα πχ αντηλιακό,υγρή πούδρα κ.τ.λ. και της mustela είναι πολύ καλά αλλά πιο ακριβά. Γενικά μην αλλάζεις δοκίμασε 2-3 που σου αρέσουν και κατέληξε σε 1 ώστε να ελαχιστοποιήσεις τις πιθανότητες να πειράξει το μωρό σου κάτι και αν το πειράξει κάτι στο δερματακι του να ξέρεις ποια εταιρεία να αποφύγεις.

Πάνες pampers premium care , έχουν και τον δείκτη για να ξέρεις αν έκανε τσισα και χρειάζεται αλλαγή. Επίσης να τις αγοράζεις ονλαιν έχουν τεράστια διαφορά με το σούπερ μάρκετ. Πχ εγώ παίρνω το μηνιαίο πακέτο με 32€ και έχει μέσα 200+ πάνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...