Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις On 16/11/2020 at 2:55 ΜΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μολις τελειωσα!! Ο υπερηχος τελειος!! Το μπεμπε ειχε απλωθεί και δεν μπορουσε να το μετρησει...χαχαχαχχα μαλλον η σοκολατα το κοιμιζε!! Την τεταρτη θα εχουμε τα αποτελεσματα απο το αιμα.. Και πιθανον να εχουμε μπεμπαρο..θα το δουμε σε λιγες μερες με τον γυναικολογο...

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! Τι κανετε??? Μεγαλωνουν οι κοιλιτσες σας??? 

Παμε να γελασουμε λιγο?? Τι λιγουριτσες εχετε??? 

Κατερίνα μου όμορφη τώρα είδα το μήνυμα για την αυχενικη και τα λοιπά...πολύ χαίρομαι! Συγχαρητήρια για όλα!Εύχομαι όλες να πηγαίνουμε από το καλό στο καλύτερο!😊

Καλέ κορίτσια τι γίνεται;περιτριγυρίζονται από αγορομανες 😝Θα τρελαθώ!

Καλά είμαι και εγώ σήμερα πήγα είδα την μικρή (;) στον γιατρό και όλα είναι καλά!Είναι βέβαια λίγο τσαουσα γιατί δεν κάθεται ούτε για μέτρηση πια αλλά όλα πάνε ρολόι προς στιγμήν.

Λιγούρες...Τι ΘΕΜΑΤΑΡΑ άνοιξες; Λοιπόν έχω κατι λιγούρες,να έτσι βραδινές-καλη ώρα-.Αλμυρα λιγουρευομαι συνέχεια και πιο πολύ "βρώμικα".Το πιο αστείο που έχω λιγουρευτει ως τώρα είναι πάντως ο παστουρμάς 😝Εσείς τι λιγουρευεστε;Γλυκά ή αλμυρά; Υγιεινά ή μη;Για να δούμε...

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 36 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Κατερίνα μου όμορφη τώρα είδα το μήνυμα για την αυχενικη και τα λοιπά...πολύ χαίρομαι! Συγχαρητήρια για όλα!Εύχομαι όλες να πηγαίνουμε από το καλό στο καλύτερο!😊

Καλέ κορίτσια τι γίνεται;περιτριγυρίζονται από αγορομανες 😝Θα τρελαθώ!

Καλά είμαι και εγώ σήμερα πήγα είδα την μικρή (;) στον γιατρό και όλα είναι καλά!Είναι βέβαια λίγο τσαουσα γιατί δεν κάθεται ούτε για μέτρηση πια αλλά όλα πάνε ρολόι προς στιγμήν.

Λιγούρες...Τι ΘΕΜΑΤΑΡΑ άνοιξες; Λοιπόν έχω κατι λιγούρες,να έτσι βραδινές-καλη ώρα-.Αλμυρα λιγουρευομαι συνέχεια και πιο πολύ "βρώμικα".Το πιο αστείο που έχω λιγουρευτει ως τώρα είναι πάντως ο παστουρμάς 😝Εσείς τι λιγουρευεστε;Γλυκά ή αλμυρά; Υγιεινά ή μη;Για να δούμε...

Εγω στην κορη μου ηθελα συνεχεια παγωτοοοο και πατατες προτηγανισμενες... 

Τωρα ειμαι μπερδεμενη..ουτε πολλα γλυκα ουτε αλμυρα... Με καθε ευκαιρια τρωω τυρι σιγουρα!! Αλλα αυτες τις μερες εχω ξεπαστρεψει κατι κουλουρακια λαδιου της πεθερας μου (παλια δεν μου αρεσαν..τωρα τα λατρευω!😂) και μακαρι να ειχα καθε μερα κεικ!!  Με εχει μπερδεψει αυτο το παιδι...😂😂

Οσο για τον υπερηχο που ειπες και που εισαι ακομα!!😂😂 εχεις να ριξεις γελια... Θυμαμαι στη β επιπεδου στην ελενη μου προσπαθουσαμε να την βγάλουμε σε 3d και μας εκανε κουκου-τσα το καθικακι...😂😂 μεχρι και ο γιατρος γελουσε!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Προσθήκη...