Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαϊου 2021 ❤️


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 543
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Με το καλό κοπέλα μου 💗 να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη 💖

Και εσύ κορίτσι μου με το καλό 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Xristina biman είπε:

Το εύχομαι για κάθε γυναίκα..  όλα καλά θα πάνε ❤️ ανυπομονώ για την μέρα που θα κρατήσω στην αγκαλιά μου το σουσαμακι μου 💖

Δεν νομίζω να υπάρχει στιγμή που περιμένω περισσότερο αυτήν την εποχή.Μακαρι να έρθει εκείνη η στιγμή και να είμαστε υγιείς και εμείς και τα σπόρια μας 😊Ξεκίνησες να αγοράζεις του μπεμπουοιστικο;Εγώ για να πω την αλήθεια ακόμη δεν έχω αγοράσει τίποτα αλλά με το καλό μόλις γίνει η αυχενική και όλα θα είναι οκ θα αρχίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Δεν νομίζω να υπάρχει στιγμή που περιμένω περισσότερο αυτήν την εποχή.Μακαρι να έρθει εκείνη η στιγμή και να είμαστε υγιείς και εμείς και τα σπόρια μας 😊Ξεκίνησες να αγοράζεις του μπεμπουοιστικο;Εγώ για να πω την αλήθεια ακόμη δεν έχω αγοράσει τίποτα αλλά με το καλό μόλις γίνει η αυχενική και όλα θα είναι οκ θα αρχίσω.

Ούτε εγώ έχω ξεκινήσει ακόμη.. κι εγώ περιμένω την εξέταση. Πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά και μετά ❤️ δυστυχώς έχω 2 μέρες που μου ταλαιπωρούν οι αμυγδαλές μου μαζί με πυρετό και η αλήθεια είναι ότι έχω πέσει λιγακι ψυχολογικά.. και το χειρότερο είναι ότι και ο άντρας μου είναι στην ίδια κατάσταση με μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια εσείς απο αναγουλες εμετούς πως τα πάτε 

Δόξα το Θεό εγώ δεν έχω τίποτα από αυτά. Αναγουλα μέχρι τώρα 1 φορά είχα.. εσύ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Δόξα το Θεό εγώ δεν έχω τίποτα από αυτά. Αναγουλα μέχρι τώρα 1 φορά είχα.. εσύ.?

Εμένα με έχει ξετιναξη μέχρι 7 και φορές κάνω εμετούς πολύ εμετός αστο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Εμένα με έχει ξετιναξη μέχρι 7 και φορές κάνω εμετούς πολύ εμετός αστο 

Παίρνεις κάτι γι αυτο.? Γτ δεν ξέρω πως γίνεται με τους εμετούς και αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Παίρνεις κάτι γι αυτο.? Γτ δεν ξέρω πως γίνεται με τους εμετούς και αυτά.

Με έχει δώσει ενα σιρόπι αλλα το περνώ μονο βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Καλημέρα 💜 πως είσαι

Καλημέρα κοπέλα μου 💗 ευτυχώς από χθες το βράδυ δεν έχω κάνει πυρετό.. κατά τα άλλα καλά 😬 εσυυ.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου 💗 ευτυχώς από χθες το βράδυ δεν έχω κάνει πυρετό.. κατά τα άλλα καλά 😬 εσυυ.? 

Αρρωστεισες ;; εγώ μετα απο αναγουλα κοιμηθικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Αρρωστεισες ;; εγώ μετα απο αναγουλα κοιμηθικα 

Ναι δυστυχώς. Κ εγώ κ ο άντρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/10/2020 at 4:57 ΜΜ, ο/η Xristina biman είπε:

Ούτε εγώ έχω ξεκινήσει ακόμη.. κι εγώ περιμένω την εξέταση. Πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά και μετά ❤️ δυστυχώς έχω 2 μέρες που μου ταλαιπωρούν οι αμυγδαλές μου μαζί με πυρετό και η αλήθεια είναι ότι έχω πέσει λιγακι ψυχολογικά.. και το χειρότερο είναι ότι και ο άντρας μου είναι στην ίδια κατάσταση με μενα

Τώρα το είδα κορίτσι μου! Περαστικά σε εσένα και στον άντρα σου!Εύχομαι ήδη να είστε καλύτερα.Η άτιμη η εποχή είναι...και εγώ πριν δύο εβδομάδες ήμουν μπουκωμενη και είχα έναν λαιμό σκέτο δράμα αλλά όλα οκ τώρα.Χθες πήγαμε και στον γιατρό.Αχ Χριστίνα αν σου πω ότι το μωράκι μας χαιρετούσε θα το πιστέψεις; Ζωηρό-ζωηρο κουνούσε χέρια πόδια.Εκλεισα και για αυχενική την πρώτη εβδομάδα του Νοεμβρίου.Εσυ τι νέα;είστε καλύτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/10/2020 at 4:59 ΜΜ, ο/η Beatricee είπε:

Τώρα το είδα κορίτσι μου! Περαστικά σε εσένα και στον άντρα σου!Εύχομαι ήδη να είστε καλύτερα.Η άτιμη η εποχή είναι...και εγώ πριν δύο εβδομάδες ήμουν μπουκωμενη και είχα έναν λαιμό σκέτο δράμα αλλά όλα οκ τώρα.Χθες πήγαμε και στον γιατρό.Αχ Χριστίνα αν σου πω ότι το μωράκι μας χαιρετούσε θα το πιστέψεις; Ζωηρό-ζωηρο κουνούσε χέρια πόδια.Εκλεισα και για αυχενική την πρώτη εβδομάδα του Νοεμβρίου.Εσυ τι νέα;είστε καλύτερα;

Καλησπέρα κοπέλα μου. Τι κάνεις? Πως είσαι.? Το σπορακι σου.? Χαίρομαι πραγματικά. Και εννοείται ότι θα σε πιστέψω. Φαντάζομαι η χαρά σου απερίγραπτη. Εγώ έχω κλείσει για αυχενική διαφάνεια στις 11 του Νοέμβρη. Ευτυχώς συνηλθαμε και εγώ και ο άντρας μου. Το μπούκωμα δεν λέει να με αφήσει όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!! Ηρθα κι εγω στην παρεα σας!! Δεν ξερω ακομα πητ λογω καθυστερημενης συλληψης..αλλα σιγουρα μωρακι μαιου θα ειναι!!! Σημερα ειμαι 8+4 υπερηχογραφικα.. πριν δυο μερες ειδα λιγο αιματακι και παιρνω προγεστερονη μεχρι και αυριο και ξεκουραση...ομως δεν το βαζω κατω..εχω πιστη και ολα καλα θα πανε!! 

Θα χαρω να μαθαινω νεακια σας!!!😘😘😘

Με το καλο σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Ηρθα κι εγω στην παρεα σας!! Δεν ξερω ακομα πητ λογω καθυστερημενης συλληψης..αλλα σιγουρα μωρακι μαιου θα ειναι!!! Σημερα ειμαι 8+4 υπερηχογραφικα.. πριν δυο μερες ειδα λιγο αιματακι και παιρνω προγεστερονη μεχρι και αυριο και ξεκουραση...ομως δεν το βαζω κατω..εχω πιστη και ολα καλα θα πανε!! 

Θα χαρω να μαθαινω νεακια σας!!!😘😘😘

Με το καλο σε ολες!!!

Με τό καλό κορίτσι μού...όλα καλά θα πάνε τι σε είπε ο γιατρό σου γιά τό αίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Ηρθα κι εγω στην παρεα σας!! Δεν ξερω ακομα πητ λογω καθυστερημενης συλληψης..αλλα σιγουρα μωρακι μαιου θα ειναι!!! Σημερα ειμαι 8+4 υπερηχογραφικα.. πριν δυο μερες ειδα λιγο αιματακι και παιρνω προγεστερονη μεχρι και αυριο και ξεκουραση...ομως δεν το βαζω κατω..εχω πιστη και ολα καλα θα πανε!! 

Θα χαρω να μαθαινω νεακια σας!!!😘😘😘

Με το καλο σε ολες!!!

Κατερινάκι μου τι κάνεις;Τα έχουμε πει εμείς οι δύο πολλές φορές...Μην ανησυχείς για το αίμα είναι σύνηθες φαινόμενο.Με το γνωστό χαπακι προγεστερόνης όλα λύνονται!Τι κάνει η μπουμπού σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...