Μετάβαση σε περιεχόμενο

7 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 70ΓΡ....ΚΑΙ 68cm?????????


jovanna

Recommended Posts

KΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.......ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ...ΓΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...ΑΥΡΙΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΝΕΤΕ 5 ΜΗΝΩΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΥΓΙΣΑΜΕ ΗΤΑΝ 7 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 70ΓΡ ΚΑΙ 68 ΠΟΝΤΟΥΣ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?????Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΨΑΧΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΛΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna θα σου πω την πριπτωση μιας φιλης μου που μου το ειπε προχθες γιατι εγω δεν εχω εμπειρια ακομη

Ο μπεμπης της ειναι 5 μηνων ειναι 7750 και εχει 72 ποντους υψος.

Απ'οτι ειπε η γιατρος της το θεωρει γιγαντακι το παιδι

Οποτε φανταζομαι οτι μια χαρα ειναι ο μπεμπης σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο πισω μερος του βιβλιαριου υγειας του μωρου σου , εχει τις καμπυλες ανάπτυξης . Απο εκει μπορεις και μονη σου να βλέπεις πως ειανι η αναπτυξη του :)

(Αυτες τις διαστάσεις τις ειχε εμενα η μικρη μου στον 6ο μηνα ! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna μου οπως λεει και η παιδιατρος σου ειναι μια χαρα!!εμενα που ηταν και ενα μηνα προωρος οταν ηταν 5 μηνων ηταν 6,5 kg και 64cm. γεννηθηκε να φανταστεις 1,920 και 40cm.

να σου ζησει και να το καμαρωσεις οπως θελεις!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna μου όπως σου έγραψε κ η Lala,υπάρχουν οι καμπύλες ανπάπτυξης,ξεχωριστές για κοριτσάκια κ αγοράκια.

Ζήτησε από το γιατρό σου να σου πει πού βρισκόσαστε.Εμείς έτσι κάνουμε κάθε φορά.

Πάντως θα γνωρίζεις φαντάζομαι,ότι κάθε παιδάκι έχει τους δικούς του ρυθμούς ανάπτυξης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...