Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καρότσι Chicco Trio Best Friend


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!

Περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι και είμαστε στη διαδικασία αγοράς καροτσιού. 

Μεταξύ άλλων έχω βρει το Chicco Trio Best Friend (σύστημα μεταφοράς) που μου φαίνεται καλό, και ήθελα να ρωτήσω αν το έχει κάποια κοπέλα ή κάποιος γνωστός σας και ποια είναι η γνώμη σας γι’αυτό; Θα μου το προτείνατε;

Ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, με το καλό να υποδεχτειτε το μωράκι σας. Εμείς έχουμε μικρό αυτοκίνητο και είναι το μόνο καρότσι που χωράει. Είναι πολύ βολικό τόσο το καρότσι όσο και το αυγό. Το Πορτ μπεμπέ δεν το χρησιμοποιήσαμε. Επίσης είναι σταθερό και στις βόλτες που πηγαίνουμε αντέχει τα πάντα ( χωματόδρομους). Έχει πολύ καλές αναρτήσεις. Πιστεύω ότι αξίζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/7/2020 at 1:34 ΜΜ, ο/η Kelly 1 είπε:

Καλησπέρα, με το καλό να υποδεχτειτε το μωράκι σας. Εμείς έχουμε μικρό αυτοκίνητο και είναι το μόνο καρότσι που χωράει. Είναι πολύ βολικό τόσο το καρότσι όσο και το αυγό. Το Πορτ μπεμπέ δεν το χρησιμοποιήσαμε. Επίσης είναι σταθερό και στις βόλτες που πηγαίνουμε αντέχει τα πάντα ( χωματόδρομους). Έχει πολύ καλές αναρτήσεις. Πιστεύω ότι αξίζει

Καλημέρα και σ ευχαριστώ για την απάντηση! Κι εμείς μάλλον αυτό θα πάρουμε τελικά και ήθελα να δω αν είναι καλό..το άλλο που σκεφτόμουν ήταν το inglesina, αλλά είναι πολύ ακριβό ακόμη και τώρα στις εκπτώσεις. Σε τι χρώμα το έχετε; Έχω βρει μια πολύ καλή προσφορά στο μπεζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς το πήραμε σε μαύρο. Το κοιτούσαμε σε μπεζ αλλά δεν το είχε. Και το inglesina ήταν καλό αλλά είχε πολύ μεγάλες ροδες. Αυτό μας έκατσε κουτί στο αυτοκίνητο. Πρώτα να το δοκιμάσετε στο αυτοκίνητο σας πριν το αγοράσετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...