Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επίδομα κύησης


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Μπορεί κάποια που έχει κάνει τα χαρτιά για το επίδομα κύησης να μου πει ποτέ πρέπει να τα κάνω?? Είμαι 26 εβδομάδων! Πόσο εβδομάδων πρέπει να τα καταθέσω στο ΙΚΑ? Ευχαριστώ!! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ria27 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μπορεί κάποια που έχει κάνει τα χαρτιά για το επίδομα κύησης να μου πει ποτέ πρέπει να τα κάνω?? Είμαι 26 εβδομάδων! Πόσο εβδομάδων πρέπει να τα καταθέσω στο ΙΚΑ? Ευχαριστώ!! 😘😘😘

Καλημέρα... 56 μέρες πριν από την Πητ ξεκινάει η άδεια σου... Οπότε στέλνεις μέιλ στο ε εφκα μένουμε σπίτι λίγες μέρες πιο νωρίς και τους ζητάς ραντεβού την ημέρα που ξεκινάς η μία μέρα μετά... Καταθέτεις τα χαρτιά και πληρώνεσαι στην πρώτη πληρωμή... Έχεις ενημερωθεί για το τι χαρτιά χρειάζεσαι; θέλει μια αίτηση που θα στην δώσουν από το εφκα και θα την συμπληρώσει ο εργοδότης, στο λέω για να την έχεις από πριν... Ελπίζω να κατάλαβες τίποτα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

Καλημέρα... 56 μέρες πριν από την Πητ ξεκινάει η άδεια σου... Οπότε στέλνεις μέιλ στο ε εφκα μένουμε σπίτι λίγες μέρες πιο νωρίς και τους ζητάς ραντεβού την ημέρα που ξεκινάς η μία μέρα μετά... Καταθέτεις τα χαρτιά και πληρώνεσαι στην πρώτη πληρωμή... Έχεις ενημερωθεί για το τι χαρτιά χρειάζεσαι; θέλει μια αίτηση που θα στην δώσουν από το εφκα και θα την συμπληρώσει ο εργοδότης, στο λέω για να την έχεις από πριν... Ελπίζω να κατάλαβες τίποτα 🤣🤣🤣

Σε ευχαριστώ!! Δεν έχω κανέναν να με πληροφορήσει για αυτά τα θέματα και δεν έχω ούτε την αντοχή ούτε το χρόνο να ψάξω μόνη μου! Φαντάσου χτες βγήκα από το νοσοκομείο οπου ήμουν εκεί μια εβδομάδα λόγο συσπάσεων!! 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ria27 είπε:

Σε ευχαριστώ!! Δεν έχω κανέναν να με πληροφορήσει για αυτά τα θέματα και δεν έχω ούτε την αντοχή ούτε το χρόνο να ψάξω μόνη μου! Φαντάσου χτες βγήκα από το νοσοκομείο οπου ήμουν εκεί μια εβδομάδα λόγο συσπάσεων!! 😩

Καλή τελειωμηνη εγκυμοσύνη να έχεις και ότι χρειαστείς θα χαρώ να σε βοηθήσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...