Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ 34 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ Η ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΙΑ ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ. ΣΑ ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΒΟΛΑ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ; ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ; ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφοσον δεν πονας δεν ειναι κατι ανησυχητικο!

Εγω το νιωθω πολυ εντονη πιεση χαμηλα και στους γοφους εδω και αρκετο καιρο αφου η μπεμπα μου ειναι πολυ χαμηλα.

Απ'οτι μου ειπε και ο γιατρος μου ειναι εντελως φυσιολογικο!!

Ολα θα ειναι μια χαρα!

Μην αγχωνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΔΙΚΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ. ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΑΥΤΗ Η ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΝΙΩΘΑ ΑΠΟ ΠΙΟ ΠΡΙΝ.ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΙΕΖΟΥΝ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΣΠΡΩΧΝΟΥΝ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tsiouaoua καλημέρα!και γω ειμαι στην 33η εβδ.περίπου και αισθάνομαι πίεση χαμηλά αλλα παροδικά και όχι έντονα..Απ οτι κατάλαβα οπου να ναι θα εντατικοποιηθεί...Πάντως μην ανησυχείς!Ειναι τα μωράκια που σπρώχνουν!!Νοιώθεις πίεση χαμηλά και μερικές φορές έντονη πίεση και στην ουρήθρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και από εμένα! Όπως σου είπαν και τα κορίτσια αν δεν έχεις πόνο, συσπάσεις δεν είναι ανησυχητικό! Και εγώ για να μπω στον μήνα μου μετράω μέρα-μέρα! Σαν αιώνας μου φαίνεται! (σημειωτέον ότι εμφανίστηκαν συσπάσεις έντονες). Αν πονάει και η μέση σου πάντως, να ενημερώσεις τον γιατρό σου! Άντε με το καλό! Όλες βλέπω είμαστε πολύ κοντά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ! ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΑΤΕ ΠΟΛΥ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΗ!

ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...