Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ειμαι καινουργια στιν ομαδα θα ειθελα να κανω μια ερώτηση μετα τις γόνιμες μερες ειχε καμια αυτο το κολπικο υγρο το ασπρο και εαν ναι τι σημενει μηπος να περιμενω μπεμπε γιατι διστιχος ειχα ειδι δυο αποβολες😪😪αλλα αυτη τι φορα εγεινε ποιο προσεχτικα με τις γονιμες μερε, επισεις να σας πο ποε η εξετασεις μου τεστ παπ και λιπα ειπα παντα καθαρες, εσεις τι λενε ευχαριστώ 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 8 ώρες, ο/η Αλεξάνδρα Ρουσου είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ειμαι καινουργια στιν ομαδα θα ειθελα να κανω μια ερώτηση μετα τις γόνιμες μερες ειχε καμια αυτο το κολπικο υγρο το ασπρο και εαν ναι τι σημενει μηπος να περιμενω μπεμπε γιατι διστιχος ειχα ειδι δυο αποβολες😪😪αλλα αυτη τι φορα εγεινε ποιο προσεχτικα με τις γονιμες μερε, επισεις να σας πο ποε η εξετασεις μου τεστ παπ και λιπα ειπα παντα καθαρες, εσεις τι λενε ευχαριστώ 😘😘😘

Καλημερα και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου το συντομότερο! Όπως ήδη θα ξέρεις αφού έχεις ξαναμεινει ότι τα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση είναι ίδια με την αναμονή της περιόδου δυστυχώς! Μακάρι να υπήρχαν κάποια που να δείχνουν σίγουρα! Κάνε υπομονή μέχρι την αναμονή περιόδου και κάνε τεστ! 

Καλησπερα και παλη το προβλημα ειναι οτι δεν θυμάμαι ακριβός τα σημπτοματα το μονο που θυμαμε ειναι τιν προτη φορα ειχα δει το καφε υγρο τιν τιν δευτερη δεν το προσεξα η αληθεια ειναι οτι εχω δυο τρεις μερες που νοιοθω κουρασμενη χωρεις λογο και νισταζω σηνεχεια αυτα τα σημπτοματα τα ειχα και στις δυο φορες ελπιζω αυτη τι φορα κατι να γυνει 😪😪

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κορίτσι μου έχεις όλη μου την θετική ενέργεια σου εύχομαι να πάνε όλα κατευχην!! Δεν ξέρω όμως τι σημαίνει δεν έχουν εξελιχθεί σε βλαστοκυστες, φαντάζομαι έχει να κάνει με τις διαιρέσεις των κυττάρων αλλά καλύτερα να μας πει κάποια κοπέλα που τα ξέρει καλύτερα!!! Όλα να πάνε καλά💕
    • Να χαλαρώσεις και να σκέφτεσαι όσο γίνεται λιγότερο ,δεν θα τρελαθουμε κιόλας!! Οι γιατροί μας ξέρουν τι κάνουν (ελπίζω χιχι) !!! Εσύ να σκέφτεσαι μόνο την μελλοντική σου μεγάλη οικογένεια
    • Καλησπέρα κορίτσι μου ναι εννοείται καινεγω σε θυμάμαι και σγω συνέχισα μέχρι την 17η και πάει μετά 🥺 Ελπίζω την επόμενη φορά να μας πάει καλύτερα!  Ακριβως όπως τα λες από όσο το ψάχνω ακούω πολύ καλά λόγια αλλά το θέμα ειναι να βρεις γρήγορα ραντεβού ώστε να προχωρήσεις αν ειναι πολύς ο καιρός δεν αξίζει η πας αλλού για αρχή. Τον καρυοτυπο που τον έκανες; Εμένα μου έγραψε συγκεκριμένο εργαστήριο και δεν πήρα ακόμα να ρωτήσω θα το ψάξω αύριο. Αν ειναι τόσο ειναι καλα δεν ξέρω όμως γιατί ακούω διαφορά έχω ακούσει από τα 15ε έως και 1000ε εκτός και αν έχει διαφορά πακέτα ανάλογο του τι εξετάζουν. Θα παρω αύριο ελπίζω μην ακούσω κανενα τρελό νούμερο γιατί ήδη με τόσες εξετάσεις που μου έβαλε βλέπω να βγαίνουν πολλαααα. Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι και εύχομαι να προχωρήσουμε σύντομα! 
    • Κορίτσι μου ευχαριστω για την απάντηση αλλά δεν παίρνω καθόλου από το στόμα γι'αυτό ανχωνομαι!!
    • Κορίτσια είμαι να σκάσω. Με πήρε σήμερα η εμβρυολογος και μου είπε πως έχουμε από την ωοληψια της Τρίτης 2 έμβρυα 5ης ημέρας που όμως δεν έχουν εξελιχθεί ακόμα σε βλαστοκύστες. Θα περιμένουμε κ την αυριανή ημέρα . Έχει τύχει σε καμία? Θέλω όλη την θετική σας ενέργεια ♥️
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...