Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ειμαι καινουργια στιν ομαδα θα ειθελα να κανω μια ερώτηση μετα τις γόνιμες μερες ειχε καμια αυτο το κολπικο υγρο το ασπρο και εαν ναι τι σημενει μηπος να περιμενω μπεμπε γιατι διστιχος ειχα ειδι δυο αποβολες😪😪αλλα αυτη τι φορα εγεινε ποιο προσεχτικα με τις γονιμες μερε, επισεις να σας πο ποε η εξετασεις μου τεστ παπ και λιπα ειπα παντα καθαρες, εσεις τι λενε ευχαριστώ 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αλεξάνδρα Ρουσου είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ειμαι καινουργια στιν ομαδα θα ειθελα να κανω μια ερώτηση μετα τις γόνιμες μερες ειχε καμια αυτο το κολπικο υγρο το ασπρο και εαν ναι τι σημενει μηπος να περιμενω μπεμπε γιατι διστιχος ειχα ειδι δυο αποβολες😪😪αλλα αυτη τι φορα εγεινε ποιο προσεχτικα με τις γονιμες μερε, επισεις να σας πο ποε η εξετασεις μου τεστ παπ και λιπα ειπα παντα καθαρες, εσεις τι λενε ευχαριστώ 😘😘😘

Καλημερα και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου το συντομότερο! Όπως ήδη θα ξέρεις αφού έχεις ξαναμεινει ότι τα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση είναι ίδια με την αναμονή της περιόδου δυστυχώς! Μακάρι να υπήρχαν κάποια που να δείχνουν σίγουρα! Κάνε υπομονή μέχρι την αναμονή περιόδου και κάνε τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και παλη το προβλημα ειναι οτι δεν θυμάμαι ακριβός τα σημπτοματα το μονο που θυμαμε ειναι τιν προτη φορα ειχα δει το καφε υγρο τιν τιν δευτερη δεν το προσεξα η αληθεια ειναι οτι εχω δυο τρεις μερες που νοιοθω κουρασμενη χωρεις λογο και νισταζω σηνεχεια αυτα τα σημπτοματα τα ειχα και στις δυο φορες ελπιζω αυτη τι φορα κατι να γυνει 😪😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...