Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πολυκαροτσι


Recommended Posts

Κορίτσια μου είμαι πολύ κοντά στην αγορά του καρότσι ου και έχω ενθουσιαστεί με το πολυκαροτσι tuttis mimi style, το έχει κάποια κοπέλα να μου πει γνώμη; 

Ευχαριστώ πολύ 

Swiss❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και με το καλο να δεχτεις το νέο σου μελος!

δεν το γνωρίζω το καρότσι αυτο που λες αλλα θα σου δώσω δυο συμβουλές.

- δες το οταν κλεινει να χωράει ανετα στο αμάξι σου γιατι αρκετα καρότσια ποιανουν πολυ χώρο.

- κοιτα το χρωμα του να μη λερωνει

- κοιτα το καρότσι να ειναι ανοιχτό για να μην ειναι στενο οταν μεγαλώσει το μωρο κ δεν χωράει καλα (ναι την έχω πατήσει)

- τα ανταλλακτικά του να ειναι ευκολα διαθεσημα

- το κάλυμμα του να βγαίνει κ να ειναι πλενομενο

τελος καλο θα ήταν τα αξεσουάρ του (ποδοσακος, τσάντα)

επισης στο δικό μ καρότσι με βόλεψε πολυ οτι το πορτ μπεμπε του ήταν σκληρό πλαστικό Γιατι το ειχα και σαν λίκνο σε βάση δίπλα μου και οταν είχε ψυχρά Κ βγαίναμε εξω δεν περνούσε αέρας κ κρύο να κρυώσουν τα μωρά.

Καποια καρότσια που ειναι μετατρεπομενα σε καρότσι κ πορτ μπεμπε, το παιδί οταν μεγαλώσει δεν μπορει να απλώσει τα ποδαράκια του παρα τα έχει λυγισμένα 

Επισης κοιτα κ κιγο το βαρος του καθως θα το σηκώνεις για τα επόμενα δυο χρόνια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπερα και με το καλο να δεχτεις το νέο σου μελος!

δεν το γνωρίζω το καρότσι αυτο που λες αλλα θα σου δώσω δυο συμβουλές.

- δες το οταν κλεινει να χωράει ανετα στο αμάξι σου γιατι αρκετα καρότσια ποιανουν πολυ χώρο.

- κοιτα το χρωμα του να μη λερωνει

- κοιτα το καρότσι να ειναι ανοιχτό για να μην ειναι στενο οταν μεγαλώσει το μωρο κ δεν χωράει καλα (ναι την έχω πατήσει)

- τα ανταλλακτικά του να ειναι ευκολα διαθεσημα

- το κάλυμμα του να βγαίνει κ να ειναι πλενομενο

τελος καλο θα ήταν τα αξεσουάρ του (ποδοσακος, τσάντα)

επισης στο δικό μ καρότσι με βόλεψε πολυ οτι το πορτ μπεμπε του ήταν σκληρό πλαστικό Γιατι το ειχα και σαν λίκνο σε βάση δίπλα μου και οταν είχε ψυχρά Κ βγαίναμε εξω δεν περνούσε αέρας κ κρύο να κρυώσουν τα μωρά.

Καποια καρότσια που ειναι μετατρεπομενα σε καρότσι κ πορτ μπεμπε, το παιδί οταν μεγαλώσει δεν μπορει να απλώσει τα ποδαράκια του παρα τα έχει λυγισμένα 

Επισης κοιτα κ κιγο το βαρος του καθως θα το σηκώνεις για τα επόμενα δυο χρόνια....

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...