Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αμνιακό υγρό ή ιδρώτας


Recommended Posts

Καλησπέρα. Είχα πάει για κάτι ψωνια σήμερα κ γύρισα κ ήταν το εσώρουχο μου μούσκεμα. Είχε παρά πολύ ζέστη κ δεν ξέρω αν είναι αμνιακό υγρό ή ιδρώτας. Βέβαια εκεί δεν έχω ιδρώσει ποτε!! Είμαι στην 31η εβδομάδα.  Έχει συμβεί σε καμία μανούλα ;;πήρα τ γιατρό μου κ μου είπε να βάλω σερβιετακι να δω αν θα βγει κι άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η irenefr είπε:

Καλησπέρα. Είχα πάει για κάτι ψωνια σήμερα κ γύρισα κ ήταν το εσώρουχο μου μούσκεμα. Είχε παρά πολύ ζέστη κ δεν ξέρω αν είναι αμνιακό υγρό ή ιδρώτας. Βέβαια εκεί δεν έχω ιδρώσει ποτε!! Είμαι στην 31η εβδομάδα.  Έχει συμβεί σε καμία μανούλα ;;πήρα τ γιατρό μου κ μου είπε να βάλω σερβιετακι να δω αν θα βγει κι άλλο. 

Ναι Εχω Χασει αμνιακό λάθος το σερβιετακι δεν θα καταλάβεις εχεις άσπρο εσώρουχο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Ναι Εχω Χασει αμνιακό λάθος το σερβιετακι δεν θα καταλάβεις εχεις άσπρο εσώρουχο ;

Έχω και εγώ την ίδια απορία...βάζω λευκό εσώρουχο και μετά από μερικές ώρες λερώνεται με ένα υγρό το οποίο όταν στεγνώσει αφήνει κίτρινο λεκε...δεν ξέρω τι είναι...είναι αμνιακό υγρό, κάποιο μικρόβιο ή μήπως ούρα? Μήπως μετά την τουαλέτα μένει μέσα στην κιστη μικρή πόσοτητα ούρων και βγαίνει μετά από λίγο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ria27 είπε:

Έχω και εγώ την ίδια απορία...βάζω λευκό εσώρουχο και μετά από μερικές ώρες λερώνεται με ένα υγρό το οποίο όταν στεγνώσει αφήνει κίτρινο λεκε...δεν ξέρω τι είναι...είναι αμνιακό υγρό, κάποιο μικρόβιο ή μήπως ούρα? Μήπως μετά την τουαλέτα μένει μέσα στην κιστη μικρή πόσοτητα ούρων και βγαίνει μετά από λίγο?? 

Το αμνιακό δεν αφήνει λεκε κοριτσάκι μου και δεν μυρίζει σαν ουρά αλλά καπως περίεργα επίσης είναι σαν νερό και οταν λεμε νερό νερό Οχι παχύρευστο και Οχι κίτρινο στο εσώρουχο το άσπρο Οσο αηδιαστικο και να σας φανεί το μυριζετε και βλέπετε πως είναι και Οσο πςριεργο σας φανει εμένα μου έφευγαν τα ουρά κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μπορουσε να ειναι και ουρα..Παντως οταν εσπασαν τα δικα μου νερα ηταν λιγο κιτρινα με λιγο αιμα, οποτε μπορει να διαφερει απο οργανισμο σε οργανισμο...Αν ειναι εστω ελαφρως παχυρευστα ή κολλωδη οντως ειναι απλα υγρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...