Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις On 12/4/2019 at 7:14 ΜΜ, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια δεν βγαίνει σε όλες,σε εμένα βγήκε λάθος,μάλλον ήμουν η εξαίρεση ?

Πρέπει να τα έχεις σβήσει τα κεράκια στην ηλικία που γράφει χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πρέπει να τα έχεις σβήσει τα κεράκια στην ηλικία που γράφει χαχχα

λοιπόν το ξανάεκανα.. Γιατί υπολόγιζα 31 που τα κλείνω τον Ιούλιο.. οπότε με ηλικία 30...βγαίνει κορίτσακι!!! και να σας πω και κάτι άλλο.. Έχουμε πει με τον άντρα μου ότι άμα βγει κορίτσι θα δώσουμε το όνομα του πατέρα μου σε θηλυκό.. και όταν έμαθα την πητ μου έπαθα σοκ.. Γιατί 13/12 γιορτάζει ο πατέρας μου..  τυχαιο;; χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

λοιπόν το ξανάεκανα.. Γιατί υπολόγιζα 31 που τα κλείνω τον Ιούλιο.. οπότε με ηλικία 30...βγαίνει κορίτσακι!!! και να σας πω και κάτι άλλο.. Έχουμε πει με τον άντρα μου ότι άμα βγει κορίτσι θα δώσουμε το όνομα του πατέρα μου σε θηλυκό.. και όταν έμαθα την πητ μου έπαθα σοκ.. Γιατί 13/12 γιορτάζει ο πατέρας μου..  τυχαιο;; χαχαχα 

Εγώ που κλείνω τα 30 Σεπτέμβρη τι να υπολογίσω ??χαχαχ χαχχ εμένα ο άντρας μου επειδή γιορτάζει 12/12 του είπε του γιατρού χθες να έρθει το μωράκι τη ημέρα της γιορτής του !!!χαχαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2019 at 10:37 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

ααα κορίτσια... Όλες θα ακούσετε καρδιά μεγάλη εβδομάδα.. εμένα γιατί μου είπε να πάω 30/4 ;; 5 εβδομάδων και 4 ημερών με έβγαλε..  με τελευταία περίοδο 8/3

Τα ίδια ακριβώς και εγώ ίσως επειδή είναι Μ.βδομαδα εμένα μου είπε να ξαναπάω Μ.Τριτη είδαμε καρδούλα να πάλλεται χωρίς να ακούσουμε ακριβώς ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Του Αγίου Νικόλαος παντρευτήκαμε ... Νίκος ο άντρας μ . Με το καλο να πάνε ...15/12 λογικά θα έχουμε ημερομηνία .  Εύχομαι να ειναι ο ποιο ευτυχισμένος μας μήνας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τα ίδια ακριβώς και εγώ ίσως επειδή είναι Μ.βδομαδα εμένα μου είπε να ξαναπάω Μ.Τριτη είδαμε καρδούλα να πάλλεται χωρίς να ακούσουμε ακριβώς ...

όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου για όλα τα κορίτσια.. και εγώ καρδούλα Ανυπομονώ να ακούσω.. Για να ηρεμήσω κάπως.. Καλά ποτέ δεν θα ηρεμήσουμε από εδώ και πέρα.. Αλλά ένα βήμα τη φορά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου για όλα τα κορίτσια.. και εγώ καρδούλα Ανυπομονώ να ακούσω.. Για να ηρεμήσω κάπως.. Καλά ποτέ δεν θα ηρεμήσουμε από εδώ και πέρα.. Αλλά ένα βήμα τη φορά..

Ε βέβαια βήμα βήμα !!Για να δούμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα @Mantarini πως είσαι ,?

καλησπέρα κοπέλα μου.. εχτές είχα λίγο ροζ απαλό στο χαρτί.. πήρα το γιατρό και πήγα για υπέρηχο και ευτυχώς όλα καλά..  ακούσαμε και καρδούλα.. Από συμπτώματα έχω λίγες αναγουλες που κρατάνε ένα τεταρτακι περίπου και νιώθω και εξάντληση..  κουράζομαι πολύ εύκολα..  Εσύ κοπέλα μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mantarini σου έδωσε ultrogestan ? 

γενικα μπορεί να έχουμε αίμα ....ειδικά στις αλλαγές του μήνα . Ψυχραιμία θέλει αλλα καλά έκανες που πηγές !

Ποσό όμορφα νοιοςατε όταν την ακούσατε ;;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

καλησπέρα κοπέλα μου.. εχτές είχα λίγο ροζ απαλό στο χαρτί.. πήρα το γιατρό και πήγα για υπέρηχο και ευτυχώς όλα καλά..  ακούσαμε και καρδούλα.. Από συμπτώματα έχω λίγες αναγουλες που κρατάνε ένα τεταρτακι περίπου και νιώθω και εξάντληση..  κουράζομαι πολύ εύκολα..  Εσύ κοπέλα μου;; 

Αγάπη όλα καλά θα πάνε !!!μπράβο εμείς θα ξαναπάμε Τρίτη .Κ εγώ πολύ κούραση νιώθω και ελάχιστη ναυτία .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Nanouka1 είπε:

@mantarini σου έδωσε ultrogestan ? 

γενικα μπορεί να έχουμε αίμα ....ειδικά στις αλλαγές του μήνα . Ψυχραιμία θέλει αλλα καλά έκανες που πηγές !

Ποσό όμορφα νοιοςατε όταν την ακούσατε ;;; 

 

δεν μπορούσα να σταματήσω να κλαίω... τεράστια ανακούφιση!!  Δεν μου έδωσε.. είπε ότι το θεωρεί περιττό για την ώρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αγάπη όλα καλά θα πάνε !!!μπράβο εμείς θα ξαναπάμε Τρίτη .Κ εγώ πολύ κούραση νιώθω και ελάχιστη ναυτία .

ακριβώς όπως το είπες..  Πολύ κούραση και ελάχιστη ναυτια.. τρώω ελάχιστα και νιώθω πρησμενη..  Εμείς 30/4 θα ξαναπάμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν κατάλαβα οτι είμαι έγκυος ..ο άντρας μ ψύχραιμος ! Σε σημείο έλα δεν έγινε κάτι ...βλέπουμε 

Του ζήτησα επειδή έχουμε χάσει 2 ειναι κρίμα να μην το αγαπάμε ....

μπορει να εχω ακούσει ξανά καρδούλα ...αλλα περιμένω πως κ πως να το ακούσω το μικρό μ κ να μεγαλώσει για να το παρω στην αγκαλιά μ! 

Το άγχος μ νομίζω το πολυ θα φύγει όταν θα κλείσω το 1ο τρίμηνο ....

εγω εχω ιστορικό όμως  γί αυτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

ακριβώς όπως το είπες..  Πολύ κούραση και ελάχιστη ναυτια.. τρώω ελάχιστα και νιώθω πρησμενη..  Εμείς 30/4 θα ξαναπάμε.. 

Aντε κοριτσάκι μου με το καλό 30/4 ειναι ανοιχτά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Περιμένω και εγώ το Χριστουγεννιάτικο Δωράκι μου και εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Aντε κοριτσάκι μου με το καλό 30/4 ειναι ανοιχτά ?

ναι έτσι μου είπε ο γιατρός, γιατί να μην  είναι;; δεν είναι αργία την Τρίτη.. 

@Angie1106  με το καλό και σε εσένα κοπέλα μου...Πόσο είσαι και πότε έχεις πητ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον είμαι στην 7η εβδομάδα! Δεν μου έχει βγάλει ακόμα πητ λόγω ακανόνιστου κύκλου! Η σύλληψη δεν ταιριάζει με την τελευταία περίοδο... Τώρα την Πέμπτη έχω ραντεβού και ελπίζω να γίνει πιο ξεκάθαρο σε ποιά εβδομάδα είμαι! Πολύ άνχος βρε κορίτσια... Είμαι η μόνη ή και εσείς έτσι νιώθετε; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Angie1106 είπε:

Μάλλον είμαι στην 7η εβδομάδα! Δεν μου έχει βγάλει ακόμα πητ λόγω ακανόνιστου κύκλου! Η σύλληψη δεν ταιριάζει με την τελευταία περίοδο... Τώρα την Πέμπτη έχω ραντεβού και ελπίζω να γίνει πιο ξεκάθαρο σε ποιά εβδομάδα είμαι! Πολύ άνχος βρε κορίτσια... Είμαι η μόνη ή και εσείς έτσι νιώθετε; ???

@Angie1106 δεν είσαι η μόνη πιστέψεμεφουλ άγχος !!!Έχεις κάνει 1ο υπέρηχο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναί @Μπεμπελουκα έκανα και ακούσαμε και καρδούλα κιόλας! Εκεί να δείς άνχος! Εσύ σε ποιά εβδομάδα είσαι; Με το καλό να μας πάνε όλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/4/2019 at 9:14 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

λοιπόν το ξανάεκανα.. Γιατί υπολόγιζα 31 που τα κλείνω τον Ιούλιο.. οπότε με ηλικία 30...βγαίνει κορίτσακι!!! και να σας πω και κάτι άλλο.. Έχουμε πει με τον άντρα μου ότι άμα βγει κορίτσι θα δώσουμε το όνομα του πατέρα μου σε θηλυκό.. και όταν έμαθα την πητ μου έπαθα σοκ.. Γιατί 13/12 γιορτάζει ο πατέρας μου..  τυχαιο;; χαχαχα 

Ευστράτιος ?? Το όνομα του αγαπημένου μου αδελφου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου. Μόλις γυρίσαμε από το γιατρό. Τελικά έμεινε ένα έμβρυο από τους δύο σάκους που είχαμε δει και ακούσαμε καρδούλα!!!!! Στενοχωρήθηκα που δεν προχώρησε και το άλλο αλλά ευτυχώς έχουμε μια καρδούλα που χτυπάει δυνατά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angie1106 είπε:

Ναί @Μπεμπελουκα έκανα και ακούσαμε και καρδούλα κιόλας! Εκεί να δείς άνχος! Εσύ σε ποιά εβδομάδα είσαι; Με το καλό να μας πάνε όλα

Μπήκα στη 6η τελεια κοριτσάκι μου !!Όλα με το καλό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Γειά σας κορίτσια μου. Μόλις γυρίσαμε από το γιατρό. Τελικά έμεινε ένα έμβρυο από τους δύο σάκους που είχαμε δει και ακούσαμε καρδούλα!!!!! Στενοχωρήθηκα που δεν προχώρησε και το άλλο αλλά ευτυχώς έχουμε μια καρδούλα που χτυπάει δυνατά!

Γεια σου @Bellaki 1 και Καλό να ναι γερό και να πάνε όλα καλά!!!Πότε θα σε ξαναδεί ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...