Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 15/1/2021 at 11:01 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

ααα κοριτσάκι σας είπε?? τι ωραια... θα έχεις ένα και ένα... με το καλο κοπέλα μου!!

όσο για τον ύπνο και εγώ συνήθισα πλεον.. εχτές είχε ξυπνήσει και ο αντρας μου και καθόμασταν στο κρεβάτι και γελούσαμε με τα καμώματα της...τι να κάνεις... αν δεν το διακομοδίσουμε λιγο  θα κλαίμε απο τα νευρα της αυπνίας

Μπράβο που γελάτε κορίτσι μου. Εδώ πλέον δεν την παλεύω. Χθες ξύπνησε 12 το βράδυ κ ως τις 4 έπαιζε. Γενικά ανήσυχη στον ύπνο. Κ ξυπνάει Ανα 1-2 ώρες το πολύ πλέον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Μπράβο που γελάτε κορίτσι μου. Εδώ πλέον δεν την παλεύω. Χθες ξύπνησε 12 το βράδυ κ ως τις 4 έπαιζε. Γενικά ανήσυχη στον ύπνο. Κ ξυπνάει Ανα 1-2 ώρες το πολύ πλέον. 

Πόσο είναι τώρα? Περπάτησε? Βρεφικό πάτε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Πόσο είναι τώρα? Περπάτησε? Βρεφικό πάτε? 

Είναι 13 κ έχει έναν μήνα που περπατάει. Βρεφικό όχι, θα δη στείλω Σεπτέμβριο. Εσείς;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Είναι 13 κ έχει έναν μήνα που περπατάει. Βρεφικό όχι, θα δη στείλω Σεπτέμβριο. Εσείς;; 

Εμένα 14 μηνών την περασμένη εβδομάδα περπατάει με πιο άνεση... Πριν έκανε μόνο βήματα... Εγώ λέω να τον ξεκινήσω Φεβρουαρίο. Για να ξεκουράζομαι. Κ μπας κ κουράζεται κ εκείνος κ κοιμάται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εμένα 14 μηνών την περασμένη εβδομάδα περπατάει με πιο άνεση... Πριν έκανε μόνο βήματα... Εγώ λέω να τον ξεκινήσω Φεβρουαρίο. Για να ξεκουράζομαι. Κ μπας κ κουράζεται κ εκείνος κ κοιμάται.. 

Πόσο σου ξυπνάει τη νύχτα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Πόσο σου ξυπνάει τη νύχτα; 

Ανάλογα. Μπορεί κ 30 φορές..... Και την ημέρα μες την γκρίνια. Μες την υπερένταση... Τάσεις αυτοκτονίας. Κρεμιέται στα φωτιστικά. 🤣😂 Θέλει να τα ρίξει όλα. Κ το μεσημέρι. Κοιμιζω κ ξανά κοιμιζω όπως οτ βράδυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ανάλογα. Μπορεί κ 30 φορές..... Και την ημέρα μες την γκρίνια. Μες την υπερένταση... Τάσεις αυτοκτονίας. Κρεμιέται στα φωτιστικά. 🤣😂 Θέλει να τα ρίξει όλα. Κ το μεσημέρι. Κοιμιζω κ ξανά κοιμιζω όπως οτ βράδυ. 

Αχ απορώ κορίτσι μ πως αντέχεις κ είσαι κ έγκυος. Κ μένα δύσκολη περίπτωση κ η γκρίνια δεν λέει να τελειώσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Αχ απορώ κορίτσι μ πως αντέχεις κ είσαι κ έγκυος. Κ μένα δύσκολη περίπτωση κ η γκρίνια δεν λέει να τελειώσει 

Ευτχυως του έχουμε κρεβάτι μοντεσσορι.. Έχουμε κ πλαστικά παζλ στο δάπεδο του. Βάζω κ μαξιλάρι του καναπέ. Εχωκ δίπλα κουβερτούλα καναπέ... Κ στα δύσκολα σκεοαζομαι κ παίρνω εκεί έναν υπνάκο.... 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
στις On 10/6/2021 at 12:59 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?? πως είστε?? εχω πολύ καιρό να μπω να δω τα νέα σας... τα ζουζούνια σας τι κάνουν?? 

Καλε ποσο καιρό έχουμε να γραψουμε;;;πω πω,μας έχουνε πάρει τα μυαλά τα ζουζούνια μας!!!εμείς μεγαλώνουμε,και μιλάμε,λέμε χρώματα,αριθμούς,μαμα,μπαμπά,γιαγια,κακα,μαμ,γάλα,κουνια μπελά,μπάλα,καλό μαμα,κιαλο,νανι,φτάνει,πάει,πόρτα,τσισα,πουφ κακα(για τα σκουπίδια)νερό,τατατα(πατατα)και πολλά πολλά άλλα που δεν μπορώ να τα γράψω όλα😊για την ηλικία της λέει πάρα πολλά και οσο κουκουβάγια και να ακούγομαι,όντως λέει πάρα πολλά κοριτσια,σε κανα δύο μήνες ακομη θα πιάνουμε και συζήτηση που λέει ο λόγος!😍όλη μέρα τρέχει,παίζει και γενικά την λατρεύουμε και έχει αλλάξει την ζωή μας,είναι η ευτυχία μας❤εσάς πως πάνε τα μωρακια σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...