Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Κ εσείς ε;;; Μέσα στη μέρα πόσο κοιμούνται; 

Tι να σου πω...κάποιες φορές δεν κάνει 3 υπνακους, άλλες φορές είναι 20 λεπτά... έχει αποσυντονιστει. Το μόνο σίγουρο είναι ότι αντέχει μέχρι 7,7:30...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Κ εσείς ε;;; Μέσα στη μέρα πόσο κοιμούνται; 

Tι να σου πω...κάποιες φορές δεν κάνει 3 υπνακους, άλλες φορές είναι 20 λεπτά... έχει αποσυντονιστει. Το μόνο σίγουρο είναι ότι αντέχει μέχρι 7,7:30...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gretula είπε:

Tι να σου πω...κάποιες φορές δεν κάνει 3 υπνακους, άλλες φορές είναι 20 λεπτά... έχει αποσυντονιστει. Το μόνο σίγουρο είναι ότι αντέχει μέχρι 7,7:30...

Κ μεις όλο μισαωρα, άσε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/8/2020 at 9:27 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο; Τώρα τελευταία με πιάνει συχνά στομαχοπονος. Η διατροφή μου δεν είναι και η καλύτερη. Σκέφτομαι να πάω σε γιατρό, αλλά ως τότε έχετε να προτείνετε κάτι αποτελεσματικό από προσωπική σας εμπειρία; Το zantac δεν μου κάνει τίποτα. 

Καλησπερα κορίτσια μου και χρόνια πολλα.. Το μόνο που μου κάνει καλό είναι το πράσινο μήλο @despoina46 δοκίμασε το.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου και χρόνια πολλα.. Το μόνο που μου κάνει καλό είναι το πράσινο μήλο @despoina46 δοκίμασε το.. 

Ευχαριστώ κορίτσι μου θα το δοκιμάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου θα το δοκιμάσω 

Εμένα κορίτσι μου στην εγκυμοσυνη μ έσωσε κυριολεκτικά.. Είχα μόνιμος στομαχόπονο και καουρα ευχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό και να περασει με το μηλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εμένα κορίτσι μου στην εγκυμοσυνη μ έσωσε κυριολεκτικά.. Είχα μόνιμος στομαχόπονο και καουρα ευχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό και να περασει με το μηλο. 

Έχω πάει σε γιατρό. Έκανα κάτι εξετάσεις κ περιμένω τα αποτελέσματα. Αλλά πρέπει να κάνω κ γαστροσκοπιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/8/2020 at 10:17 ΠΜ, ο/η netspirit είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!!

εμεις περάσαμε ενα ζορι 4-5 μερες ξυπνούσε καθε λιγο κ λιγάκι γιατι έβγαλε τα δυο δοντάκια μαζί τα κατω αλλα ολα καλα.

ευτυχως έχει αρχισει να μπαινει σε καλύτερο προγραμμα και σε λιγες μερες θα πάω στη μανουλα μου για να ξεκουραστώ μια εβδομαδα γιατι τα έχω φτύσει με δυο παιδιά να τα κυνηγάω μονη μου. 
οχι πτι κ η άμοιρη μπορει μα βοηθησει πολυ γιατι δουλευει αλλα τουλάχιστον θα μπορει να μου τα κρατάει μια στο ώρες να χαλαρώσω και εγω....

ετοιμάζουμε τη βάφτιση για τος 6/9 και εχουμε θεμα ρομαντικό με θάλασσα και κοχύλια :) 

και τπυ χρονου με υγεία 

χρονια πολλά σε πσους γιορτάζουν σημερα! Η Παναγία να μας προσεχει τα μωρακια μας !!!

Με το καλό η βάφτιση σας κοπέλα μου!! Αν δεν κάνω λάθος την ίδια μέρα γεννήθηκαν τα μωράκια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Με το καλό η βάφτιση σας κοπέλα μου!! Αν δεν κάνω λάθος την ίδια μέρα γεννήθηκαν τα μωράκια μας..

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!

ναι νομιζω ίδια μερα τπυ Αγίου Ανδρέα 30/11 :)

εσενα το ζουζουνι σου ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!

ναι νομιζω ίδια μερα τπυ Αγίου Ανδρέα 30/11 :)

εσενα το ζουζουνι σου ολα καλα;

ναι 30/11 5.25 το πρωί. 😍😍 όλα καλά.. την έβαλα το χαλάκι που σου έλεγα στο σαλόνι και την αφήνω και παίζει όλη μέρα εκεί. το γυρίζει το χαλί γύρω γύρω αλλά ακόμα δεν μπουσουλαει. θεωρώ όμως ότι είναι θέμα χρόνου γιατί σηκώνεται στα γόνατα. Τώρα περιμένουμε να σκάσουν τα πάνω δόντια, την παιδευουν πολύ. τα πρώτα μας βγήκαν 25 Μαΐου και τα υπόλοιπα τίποτα ακόμα.. 

received_597896407539933.jpeg  

εσένα το μπουμπούκι σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

ναι 30/11 5.25 το πρωί. 😍😍 όλα καλά.. την έβαλα το χαλάκι που σου έλεγα στο σαλόνι και την αφήνω και παίζει όλη μέρα εκεί. το γυρίζει το χαλί γύρω γύρω αλλά ακόμα δεν μπουσουλαει. θεωρώ όμως ότι είναι θέμα χρόνου γιατί σηκώνεται στα γόνατα. Τώρα περιμένουμε να σκάσουν τα πάνω δόντια, την παιδευουν πολύ. τα πρώτα μας βγήκαν 25 Μαΐου και τα υπόλοιπα τίποτα ακόμα.. 

received_597896407539933.jpeg  

εσένα το μπουμπούκι σου;;

Εμενα ακριβως οπως το λες ... ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ!!! 
εμεις μπουσουλάμε και γυρίζουμε όλο το σπιτι εδώ και καιρο και άρπαξε οτι βρούμε και σηκωνόμαστε όρθιες. Για χαλάκι ουτε για αστείο μόνο εκει δεν κάθεται 🤣🤣🤣

το ενα το πάνω έσκασε και τα δυο τα κατω δοντάκια ευτυχως σχετικα ευκολα μόνο λίγα ξύπνημα τα το βράδυ αλλα ολα καλα. Το ιδιο διαδραστικό το έχω απο την μεγαλη και ειναι φοβερό :)

μην αγχωνεσε μπορει κ να μη σου μπουσουλισει καθολου κ απλα να σπυ σηκωθεί :) 

Εγω τωρα την βαζω πλεον στο πάρκο μεσα γιατι φοβαμαι μην αρπάξει κανένα παιχνιδι της μεγάλης μικρό 

09EA773A-075C-401B-B73A-48F63CF844F0.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@netspirit αχ για φαγωμα είναι... στην πρώτη φώτο είναι η μεγάλη σου;; γερά να ναι όλα τα μωρά!!  το χαλάκι που λες το βολευτήκαμε.. γιατί μέχρι να βάλω τα χάλια δεν είχα σκοπό να την αφήσω χύμα στο πλακάκι. Όταν νευριάζει χτυπάει το κεφάλι της όπου βρει οπότε που να την αφήσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@netspirit αχ για φαγωμα είναι... στην πρώτη φώτο είναι η μεγάλη σου;; γερά να ναι όλα τα μωρά!!  το χαλάκι που λες το βολευτήκαμε.. γιατί μέχρι να βάλω τα χάλια δεν είχα σκοπό να την αφήσω χύμα στο πλακάκι. Όταν νευριάζει χτυπάει το κεφάλι της όπου βρει οπότε που να την αφήσω.. 

Καλημεεεεερα! Μπαίνω σφήνα! Χαχαχχα τι χαλάκι είναι αυτό? Φαίνεται πρακτικό.... Έχουμε μάρμαρο στο σπίτι και προχθές χτύπησε το κεφάλι του πρώτη φορά! 

Αααχχχ και σενα νευριάζει... Δηλαδή είναι φυσιολογικό? Εμείς βέβαια είμαστε πιο μικροι από εσάς αλλά μου κάνει κάποιες αντιδράσεις και μουγκρητά σαν να έχει νεύρα. Κοκκινίζει το πρόσωπο του και κάνει τα χέρια του μπουνιτσες και τα σφίγγει. Άσε που οι πρώτες συλλαβές που είπε είναι ντα ντα ντα... Να νομίζει ο κόσμος ότι του τα μαθαίνουμε εμείς! Σκεφτόμουν μήπως φταίει το γεγονός ότι είμαστε φασαριοζικοι σαν οικογένεια... Τραγουδάμε δυνατά ( με γκαριδα όχι γλυκά κελαιδισματα ) Χτυπάμε δυνατά παλαμάκια και καταχτυπιομαστε σαν τα κατσίκια πάνω κάτω, λέμε οοοοπα από το πουθενά γενικά είμαστε λίγο psycho και έλεγα να τα κόψουμε αυτά μήπως για αυτό γίνεται φωνακλάς. Από την άλλη αυτά που κάνουμε είναι χαρούμενα δεν δείχνουμε νεύρα...Τι να πω...πάντως με προβλημάτισε ότι δείχνει σαν να έχει νεύρα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

@netspirit αχ για φαγωμα είναι... στην πρώτη φώτο είναι η μεγάλη σου;; γερά να ναι όλα τα μωρά!!  το χαλάκι που λες το βολευτήκαμε.. γιατί μέχρι να βάλω τα χάλια δεν είχα σκοπό να την αφήσω χύμα στο πλακάκι. Όταν νευριάζει χτυπάει το κεφάλι της όπου βρει οπότε που να την αφήσω.. 

Καλημέρα η μπεμπα ειναι και στις δυο φωτό 🤣🤣🤣 εμενα γενικα χτυπιέται αλλα ειπαμε ειναι νευρικό μωρο 

η μεγαλη ήταν Παναγίτσα 🤣🤣🤣

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Καλημεεεεερα! Μπαίνω σφήνα! Χαχαχχα τι χαλάκι είναι αυτό? Φαίνεται πρακτικό.... Έχουμε μάρμαρο στο σπίτι και προχθές χτύπησε το κεφάλι του πρώτη φορά! 

Αααχχχ και σενα νευριάζει... Δηλαδή είναι φυσιολογικό? Εμείς βέβαια είμαστε πιο μικροι από εσάς αλλά μου κάνει κάποιες αντιδράσεις και μουγκρητά σαν να έχει νεύρα. Κοκκινίζει το πρόσωπο του και κάνει τα χέρια του μπουνιτσες και τα σφίγγει. Άσε που οι πρώτες συλλαβές που είπε είναι ντα ντα ντα... Να νομίζει ο κόσμος ότι του τα μαθαίνουμε εμείς! Σκεφτόμουν μήπως φταίει το γεγονός ότι είμαστε φασαριοζικοι σαν οικογένεια... Τραγουδάμε δυνατά ( με γκαριδα όχι γλυκά κελαιδισματα ) Χτυπάμε δυνατά παλαμάκια και καταχτυπιομαστε σαν τα κατσίκια πάνω κάτω, λέμε οοοοπα από το πουθενά γενικά είμαστε λίγο psycho και έλεγα να τα κόψουμε αυτά μήπως για αυτό γίνεται φωνακλάς. Από την άλλη αυτά που κάνουμε είναι χαρούμενα δεν δείχνουμε νεύρα...Τι να πω...πάντως με προβλημάτισε ότι δείχνει σαν να έχει νεύρα. 

 

Μπαααα που να δεις την δικιά μου...

η νεογνολογος οταν την ειδε τη τριτη μερα το ειπε εγω δεν τη πίστευα!!!

χτυπιεται τσιριζει κ αρχίζουμε τα μπράβο έτσι κ η μεγαλη Έμαθε κ τωρα πεφτει κατω τινάζεται Τα χέρια της και σηκωνεται 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/8/2020 at 9:22 ΠΜ, ο/η Mayland είπε:

Καλημεεεεερα! Μπαίνω σφήνα! Χαχαχχα τι χαλάκι είναι αυτό? Φαίνεται πρακτικό.... Έχουμε μάρμαρο στο σπίτι και προχθές χτύπησε το κεφάλι του πρώτη φορά! 

Αααχχχ και σενα νευριάζει... Δηλαδή είναι φυσιολογικό? Εμείς βέβαια είμαστε πιο μικροι από εσάς αλλά μου κάνει κάποιες αντιδράσεις και μουγκρητά σαν να έχει νεύρα. Κοκκινίζει το πρόσωπο του και κάνει τα χέρια του μπουνιτσες και τα σφίγγει. Άσε που οι πρώτες συλλαβές που είπε είναι ντα ντα ντα... Να νομίζει ο κόσμος ότι του τα μαθαίνουμε εμείς! Σκεφτόμουν μήπως φταίει το γεγονός ότι είμαστε φασαριοζικοι σαν οικογένεια... Τραγουδάμε δυνατά ( με γκαριδα όχι γλυκά κελαιδισματα ) Χτυπάμε δυνατά παλαμάκια και καταχτυπιομαστε σαν τα κατσίκια πάνω κάτω, λέμε οοοοπα από το πουθενά γενικά είμαστε λίγο psycho και έλεγα να τα κόψουμε αυτά μήπως για αυτό γίνεται φωνακλάς. Από την άλλη αυτά που κάνουμε είναι χαρούμενα δεν δείχνουμε νεύρα...Τι να πω...πάντως με προβλημάτισε ότι δείχνει σαν να έχει νεύρα. 

 

Και εμενα ετσι νευριάζει όταν δεν περνάει το δικό του η δεν του δινουνε κάτι...σφίγγει μπουνιές τα τεντονει κάτω και μουγκριζει...εχει πλακα ειναι η αλήθεια είναι γλύκας..όταν δει δε φαγητό και δεν του δώσουμε ασε  αν μπορούσε θα μας ορμουσε χαχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια Κ από εμάς... Εδώ μεγαλώνουμε..... Δεν κοιμόμαστε. Κ εγώ ξεκινάω Τρίτη δουλειά. Έχω άγχος. Δεν χω βρει ακόμη άτομο να προσεχει τον μπέμπη. Σήμερα είχα μια απόγνωση άλλο πράγμα... Αρχίσαμε κ εμείς μπουσουλημα.!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια Κ από εμάς... Εδώ μεγαλώνουμε..... Δεν κοιμόμαστε. Κ εγώ ξεκινάω Τρίτη δουλειά. Έχω άγχος. Δεν χω βρει ακόμη άτομο να προσεχει τον μπέμπη. Σήμερα είχα μια απόγνωση άλλο πράγμα... Αρχίσαμε κ εμείς μπουσουλημα.!!!! 

Φφφφ....σε καταλαβαίνω. Είναι μεγάλο άγχος αυτο, Που θα αφήσεις το παιδί. Μακάρι να βρεις σύντομα ένα άτομο που να περνάει καλά το μωράκι σου και να σου αποπνέει εμπιστοσύνη... Πόσο είστε καλέ και μπουσουλατε? Εμένα ρε παιδιά δεν μπουσουλαει αλλά κάνει την στάση μπουσουλιματος και μια τύπου αναπήδηση προς τα πίσω... Έχει πολύ γέλιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/8/2020 at 10:29 ΠΜ, ο/η despoina46 είπε:

Τι κανετε βρε μανες?Πως πανε τα κεφια?

 

Καλως το Δεσποινακι...

εμεις εχουμε θεριέψει αρκετα... μόνο στο καρότσι δεμένη κάθεται ήσυχη!!! Κατα τ αλλα θέλει να μπουσουλάει και να στέκεται όρθια κ μολις την κρατας περνει φορα....

βγαλαμε 3 δόντια και τωρα ταλαιπωρούμαστε με το 4ο... 

ρε κοριτσια πολυ νερο.... πααααρα πολυ και θέλει συνέχεια να ειναι όρθια αρχισαν τα ζόρια 🤣🤣🤣

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια Κ από εμάς... Εδώ μεγαλώνουμε..... Δεν κοιμόμαστε. Κ εγώ ξεκινάω Τρίτη δουλειά. Έχω άγχος. Δεν χω βρει ακόμη άτομο να προσεχει τον μπέμπη. Σήμερα είχα μια απόγνωση άλλο πράγμα... Αρχίσαμε κ εμείς μπουσουλημα.!!!! 

Αχ... εσυ τραβάς ζορι... 

δυσκολο να βρεις άτομο το ξέρω ...

και που θα πας στη δπυλεια το πρώτο διάστημα το μυαλό σπυ θα ειναι σπιτι... ευχομαι γρηγορα να βρεις κάποια που να σας κανει το κλικ...

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Φφφφ....σε καταλαβαίνω. Είναι μεγάλο άγχος αυτο, Που θα αφήσεις το παιδί. Μακάρι να βρεις σύντομα ένα άτομο που να περνάει καλά το μωράκι σου και να σου αποπνέει εμπιστοσύνη... Πόσο είστε καλέ και μπουσουλατε? Εμένα ρε παιδιά δεν μπουσουλαει αλλά κάνει την στάση μπουσουλιματος και μια τύπου αναπήδηση προς τα πίσω... Έχει πολύ γέλιο! 

Και που να σ βάλει την όπισθεν!!! Έτσι εκανε η μεγαλη πήγαινε πίσω 🤣🤣🤣

μην αγχωνεσε κοριτσι μ θα βρει το δρομο τ το μωρακι σπυ γρηγορα και δεν θα σε αφήνει σε ησυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Φφφφ....σε καταλαβαίνω. Είναι μεγάλο άγχος αυτο, Που θα αφήσεις το παιδί. Μακάρι να βρεις σύντομα ένα άτομο που να περνάει καλά το μωράκι σου και να σου αποπνέει εμπιστοσύνη... Πόσο είστε καλέ και μπουσουλατε? Εμένα ρε παιδιά δεν μπουσουλαει αλλά κάνει την στάση μπουσουλιματος και μια τύπου αναπήδηση προς τα πίσω... Έχει πολύ γέλιο! 

Αχ πολύ ωραίο θα είναι έτσι όπως το περιγράφεις. Εμένα πριν μία εβδομάδα στα ξαφνικά ξεκίνησε να ερπεται... 😂😂 Σα τους λοκατζήδες.... Κ τώρα προσπαθεί να σταθεί στα τέσσερα κ να μπουσουλησει... Έχει δυνατά χέρια. Ανεβαίνει σκαρφαλώνει. Είναι τώρα 9.5 μηνών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλως το Δεσποινακι...

εμεις εχουμε θεριέψει αρκετα... μόνο στο καρότσι δεμένη κάθεται ήσυχη!!! Κατα τ αλλα θέλει να μπουσουλάει και να στέκεται όρθια κ μολις την κρατας περνει φορα....

βγαλαμε 3 δόντια και τωρα ταλαιπωρούμαστε με το 4ο... 

ρε κοριτσια πολυ νερο.... πααααρα πολυ και θέλει συνέχεια να ειναι όρθια αρχισαν τα ζόρια 🤣🤣🤣

Αχ... εσυ τραβάς ζορι... 

δυσκολο να βρεις άτομο το ξέρω ...

και που θα πας στη δπυλεια το πρώτο διάστημα το μυαλό σπυ θα ειναι σπιτι... ευχομαι γρηγορα να βρεις κάποια που να σας κανει το κλικ...

Και που να σ βάλει την όπισθεν!!! Έτσι εκανε η μεγαλη πήγαινε πίσω 🤣🤣🤣

μην αγχωνεσε κοριτσι μ θα βρει το δρομο τ το μωρακι σπυ γρηγορα και δεν θα σε αφήνει σε ησυχία!!!

Καλά εμένα σε όλα του είναι λίγο ανάποδος... Για παράδειγμα δεν μπουσουλαει αλλά κάνει την κίνηση στον καναπέ να σηκωθεί. Δεν έχει βέβαια ακόμα δύναμη στα πόδια και τουμπαρει ανάποδα. Θέλει πολλή προσοχή τώρα. Είναι επικίνδυνα. Από δόντι τίποτα! Νομίζω ότι έχουν σκάσει τα ούλα του αλλά δεν βλέπω δοντακι... Να σας πω την αλήθεια τον θέλω λίγο ακόμα Φαφούτη!!! Το γέλιο του είναι φοβερό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλως το Δεσποινακι...

εμεις εχουμε θεριέψει αρκετα... μόνο στο καρότσι δεμένη κάθεται ήσυχη!!! Κατα τ αλλα θέλει να μπουσουλάει και να στέκεται όρθια κ μολις την κρατας περνει φορα....

βγαλαμε 3 δόντια και τωρα ταλαιπωρούμαστε με το 4ο... 

ρε κοριτσια πολυ νερο.... πααααρα πολυ και θέλει συνέχεια να ειναι όρθια αρχισαν τα ζόρια 🤣🤣🤣

Αχ... εσυ τραβάς ζορι... 

δυσκολο να βρεις άτομο το ξέρω ...

και που θα πας στη δπυλεια το πρώτο διάστημα το μυαλό σπυ θα ειναι σπιτι... ευχομαι γρηγορα να βρεις κάποια που να σας κανει το κλικ...

Και που να σ βάλει την όπισθεν!!! Έτσι εκανε η μεγαλη πήγαινε πίσω 🤣🤣🤣

μην αγχωνεσε κοριτσι μ θα βρει το δρομο τ το μωρακι σπυ γρηγορα και δεν θα σε αφήνει σε ησυχία!!!

Καλά ανυπομονώ να πάω στη δουλειά... Να βγω από το σπίτι., 😂😂😂 είπαμε μήπως τον πάρουν σε βρεφικό από Οκτώβριο. .. Κ Σεπτεμβρίο να τον προσέχουν γιαγιάδες.... Κάπως έτσι.... 🙄 Τώρα δεν ξέρω.... Είχαμε στηριχθεί στη ξαδέρφη μου αλλά τελικά δεννν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mayland είπε:

Καλά εμένα σε όλα του είναι λίγο ανάποδος... Για παράδειγμα δεν μπουσουλαει αλλά κάνει την κίνηση στον καναπέ να σηκωθεί. Δεν έχει βέβαια ακόμα δύναμη στα πόδια και τουμπαρει ανάποδα. Θέλει πολλή προσοχή τώρα. Είναι επικίνδυνα. Από δόντι τίποτα! Νομίζω ότι έχουν σκάσει τα ούλα του αλλά δεν βλέπω δοντακι... Να σας πω την αλήθεια τον θέλω λίγο ακόμα Φαφούτη!!! Το γέλιο του είναι φοβερό! 

Αχουτο.... Εμείς επτά δόντια....δεν τον προλαβαίνω... Σάλια παντού... Τώρα κ με τα μπουσουληματα. Έχει σάλια στα χέρια γλιστράει... Σαλιωνει όλο το σπίτι. Κ τα πασαλιβει κιόλας. 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...