Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Ο Θεός κατεει τι ευχή της έδωσες!!! 😂

Χαχαχαχα μπααα τη βάφτισα πριν την καραντίνα έτσι ήταν 🤣🤣🤣🤣

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Κορίτσια πείτε με όπως θέλετε αλλά θέλω σαν τρελή και άλλο μωρό τώρα αν γίνεται... Να μυρίζω αυτή την μωρουδιλα να κοιμάται στην αγκαλιά μου να βλέπω όλες αυτές τις ακανόνιστες κινήσεις, να φτερνίζεται συνέχεια ( που πίστευα ότι κάτι έχει το μωρό μου ) ακόμη και αυτά τα βογγητα που έκανε στον ύπνο του σαν την κακή γριά μου λείπουν... Βασικά δεν ξέρω αν είναι ότι θέλω άλλο μωράκι η αν μου λείπει κ νοσταλγώ το μωρό μου ως πιο μωρό... Σας μπερδεψα εεεε... Χαχαχχα Απλά όσο ταλαιπωρημένη και αν είμαι όσο δύσκολο και αν θεωρώ το μωρό μου σχετικά με τον ύπνο περνάει τοοοσο γρήγορα ο καιρός μεγαλώνει τόσο γρήγορα και μου λείπει! Την υγεία τους να έχουν βέβαια τα παιδάκια μας να μεγαλώνουν αλλά είναι λες και τους βάζουμε λίπασμα... 

Οντως μεγαλωνουν τοσο γρηγορα ...

βλεπω τη μεγαλη που έχει αρχισει και λεει λογάκια πολλά και όλο ρωτάει και αναρωτιέμαι ποτε μεγαλωσε... ειχα ομως αλλη υπομονη σε αυτή τωρα δεν έχω την ίδια υπομονή αλλα καμαρώνω και τις δυο σαν κουκουβάγια... 

μπορει να φωνάζω κ να γκρινιάζω πολλες φορές γιατι δεν έχω κανεναν να μου τις κρατήσει Αλλα τωρα που αρχιζουν να επικοινωνούν λεω χαλάλι τους .... 

αν θέλεις και δεύτερο μωρο γρηγορα φρόντισε να έχει βοήθεια γιατι ειναι πολυ δυσκολα ❤️ 

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Εμεις ακομα δεν βγάλαμε δοντάκι και ταλαιπωρειται παρα πολύ ο κακόμοιρος..είναι 3 μέρες τώρα που το γάλα το πινει με κλάματα και μου αφήνει και αρκετά ml. Ούτε την πιπίλα δεν θέλει. Με τον ύπνο ειμαστς τα ίδια κ εμείς ανα μια ώρα περίπου ξυπναει..χτες στις 4 δεν αντεχα και τον πήρα στο κρεββάτι μας και κοιμήθηκε χωρίς να κουνηθεί καθόλου.. φοβάμαι όμως να τον κοιμιζω το βράδυ μαζί μας. Τα μεσημέρια σχεδόν κάθε μέρα κοιμάται στο κρεββάτι μας αλλά το μεσημέρι δεν κοιμάμαι τόσο βαριά όσο το βράδυ...

Προσπαθησε να κόψεις τα χουζούρεψα τα μαζί του και να μην τον έχεις τοσο κολλημένο πάνω σου. Σκληρό και δύσκολο αλλα θα θες χρόνο με τον ανδρα σου και δεν θα τον έχεις και μετα θα χάσεις τη μπαλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Μακάρι κ σε μας να βγούνε τόσο γρήγορα να ησυχάσουμε 

Χειρότερο είναι τελειωμό δεν έχουν. 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Εμεις ακομα δεν βγάλαμε δοντάκι και ταλαιπωρειται παρα πολύ ο κακόμοιρος..είναι 3 μέρες τώρα που το γάλα το πινει με κλάματα και μου αφήνει και αρκετά ml. Ούτε την πιπίλα δεν θέλει. Με τον ύπνο ειμαστς τα ίδια κ εμείς ανα μια ώρα περίπου ξυπναει..χτες στις 4 δεν αντεχα και τον πήρα στο κρεββάτι μας και κοιμήθηκε χωρίς να κουνηθεί καθόλου.. φοβάμαι όμως να τον κοιμιζω το βράδυ μαζί μας. Τα μεσημέρια σχεδόν κάθε μέρα κοιμάται στο κρεββάτι μας αλλά το μεσημέρι δεν κοιμάμαι τόσο βαριά όσο το βράδυ...

Θα βάλεις κ κάτω πλαστικό δάπεδο αυτά τα τετράγωνα. Συν μαξιλάρια. Κ εγώ χθες 3 τα ξημερώματα ήρθε κρεβάτι κ ο άντρας μου καναπέ...!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marillia είπε:

Kαι γω αυτό ακριβώς!!νομίζω με πονάνε τα ματια απ την έλλειψη ύπνου!!βγήκαμε χτες με τον άντρα μου χωρις το μωρό κ γυρίσαμε 1,30 το βράδυ!!εε εχω κοιμηθεί 4 ωρέςε απο 2 δίωρα εννοείτε όχι σερί!!κ επρέπε να βγούμε εεξω δν νομίζω να το ξανακάνω νύχτα να βγούμε!!

Ούτε καν μου περνάει σα σκεψη🤣🤣🤣 ποιανού ιδέα ήταν? Τρελοί είστε? 🤣🤣 Αχχχχ ύπνος.. Μια λέξη.. Τόσα συναισθήματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Δεν θελω να σε απογοητεύσω, η βαφτιστηρα μου, 2,5 ετών δεν κοιματε ελάχιστα και μάλιστα πολυ αργά... 

εχει κοιμηθεί νωρίς και σερί 4-5 φορές μόνο..... 

 

Ας μη κοιμάται αλλά να μην ουρλιάζει κιόλας. Επί δύο ώρες.... Η να κάνει κρατήματα αναπνοής... Μες την υπερένταση είμαι. Κ να κοιμηθεί εκείνος εγώ δε μπορώ. Έτσι όπως κάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο; Τώρα τελευταία με πιάνει συχνά στομαχοπονος. Η διατροφή μου δεν είναι και η καλύτερη. Σκέφτομαι να πάω σε γιατρό, αλλά ως τότε έχετε να προτείνετε κάτι αποτελεσματικό από προσωπική σας εμπειρία; Το zantac δεν μου κάνει τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο; Τώρα τελευταία με πιάνει συχνά στομαχοπονος. Η διατροφή μου δεν είναι και η καλύτερη. Σκέφτομαι να πάω σε γιατρό, αλλά ως τότε έχετε να προτείνετε κάτι αποτελεσματικό από προσωπική σας εμπειρία; Το zantac δεν μου κάνει τίποτα. 

Άστα κορίτσι. Κ εγώ δε προλαβαίνω να τρώω... Κ το στομάχι πηγαίνει στη πλάτη μου. 🤔🤐😢😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Άστα κορίτσι. Κ εγώ δε προλαβαίνω να τρώω... Κ το στομάχι πηγαίνει στη πλάτη μου. 🤔🤐😢😏

Αυτη η εβδομαδα ειναι ενα δραμα,δεν ξερω ποσο θα κρατησει...Ολη μερα γκρινια με νευρο.Δεν ξερει τι θελει,δεν βολευεται πουθενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Αυτη η εβδομαδα ειναι ενα δραμα,δεν ξερω ποσο θα κρατησει...Ολη μερα γκρινια με νευρο.Δεν ξερει τι θελει,δεν βολευεται πουθενα..

Πως να χεις όρεξη μετά να φας? Εγώ κ που τρώω μια πιρούνια μου κάθεται το φαγητό. Άσε που δεν μαγειρεύω κιόλας. 🤐🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Πως να χεις όρεξη μετά να φας? Εγώ κ που τρώω μια πιρούνια μου κάθεται το φαγητό. Άσε που δεν μαγειρεύω κιόλας. 🤐🤔

Iσως οταν περπατησουν να ηρεμησουν,ζω μ αυτη την ελπιδα.Εμενα ειναι σε μια φαση που προσπαθει να σηκωθει,δεν θελει να καθεται,η μεση μου εφυγε να την σηκωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλά καλύτερα να είμαστε προετοιμασμένες! Όταν περπατήσουν με το καλό θα είναι πολύ χειρότερα! Όσο μεγαλώνουν και πιο δύσκολα αυτό έχω καταλάβει εγώ... Έλεγα άντε να ξεκινήσουμε τις στέρεες θα χορταινει και θα ταβλιαζεται στον ύπνο...που ύπνος? Πουθενά! Δεν βολευοταν με τίποτα παρά μόνο καθιστός και ο παιδίατρος μας είχε πει να μην τον έχω αρκετή ώρα καθιστο οποτε έλεγα άντε να έρθει η στιγμή που θα μπορεί να κάτσει μόνος του χωρίς φόβο μπας κ ηρεμήσει. Ηρέμησε? Ποτέ! Χαχχαχα άντε να δούμε τι άλλο μας περιμένει... @despoina46 κοίταξε πρώτα να δεις τι λάθος κάνεις με την διατροφή σου .  Η τουλάχιστον βεβαιώσου ότι τρως καλά κ μετά πινε ένα χαπακι αν συνεχίζεται ο πόνος. Είσαι ταλαιπωρημένη δεν έχεις χρόνο προφανώς δεν τρως ιδιαίτερα σωστά εεεεε μην τρυπήσεις και το στομάχι σου με τα φάρμακα! Χαχαχχαχα σαν την γιαγιά μου ακουγομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Iσως οταν περπατησουν να ηρεμησουν,ζω μ αυτη την ελπιδα.Εμενα ειναι σε μια φαση που προσπαθει να σηκωθει,δεν θελει να καθεται,η μεση μου εφυγε να την σηκωνω!

Τα ίδια.... Να περπατάει να τον κρατάω. Κ να μην κάθεται... Σανίδα το σώμα του.... Δεν κάθεται με τίποτα. 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας διαβάζω και συμπάσχω!! Γερά να ναι τα μωρουλινια μας... εγώ κορίτσια παρόλο το ζόρι θα ήθελα πολύ ακόμα ένα.. βλέπω μωρουλια νεογέννητα και λιωωωνωωω. Μεγαλώνουν και δεν το καταλαβαίνουμε.. της πήρα ένα χαλάκι να το βάλουμε στο σαλόνι γιατί καταλαβαίνω ότι θέλει να δώσει φόρα να μπούσουλησει αλλά λόγω ότι έχω σκέτο πλακάκι δεν την αφήνω κάτω. Από δόντια έχουμε βγάλει τα 2 κάτω και αναμένουμε τα πάνω.. την ταλαιπωρούν πολύ.. τα φιλιά μου και μην ξεχνάτε μια φορά θα είναι τόσο μωρουλια ας τα χαρούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Iσως οταν περπατησουν να ηρεμησουν,ζω μ αυτη την ελπιδα.Εμενα ειναι σε μια φαση που προσπαθει να σηκωθει,δεν θελει να καθεται,η μεση μου εφυγε να την σηκωνω!

Δεν θελω να σε απογοητεύσω μετα ειναι χειρότερα... ανοίγουν ντουλάπια ποιανουν οτι να ναι κι το βαζουν στο στομα τους κι εσυ γίνεστε φιτ!!! 🤣🤣🤣

οσο για το στομαχόπονο θα σπυ πρότεινα απλα το πρωί νηστική να περνεις ενα γιατρο ανθεκτικό επαιρνα κι εγω στην πρωτη διοτι που χρόνος για σωστη διατροφη. Και να πας σε ενα γιατρο να σε δει. 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας διαβάζω και συμπάσχω!! Γερά να ναι τα μωρουλινια μας... εγώ κορίτσια παρόλο το ζόρι θα ήθελα πολύ ακόμα ένα.. βλέπω μωρουλια νεογέννητα και λιωωωνωωω. Μεγαλώνουν και δεν το καταλαβαίνουμε.. της πήρα ένα χαλάκι να το βάλουμε στο σαλόνι γιατί καταλαβαίνω ότι θέλει να δώσει φόρα να μπούσουλησει αλλά λόγω ότι έχω σκέτο πλακάκι δεν την αφήνω κάτω. Από δόντια έχουμε βγάλει τα 2 κάτω και αναμένουμε τα πάνω.. την ταλαιπωρούν πολύ.. τα φιλιά μου και μην ξεχνάτε μια φορά θα είναι τόσο μωρουλια ας τα χαρούμε!!

Εσυ τρελο μου περιμένεις να κατσει στο χαλάκι;;; Χαχαχα λοιπον έχω ενα μεγάλο κομμάτι με χαλί κ δάπεδα απο τα jumbo αλλα μόνο η μεγαλη πάθαινε πλεον η μικρη απολαμβάνει τη δροσιά απο το πλακάκι!!! Ναι χρυπαει το κεφάλι της συχνά αλλα της κανω μπράβο και το ξεπερνάει γρηγορα :) μόνο στο χαλί δεν θα πάει πίστεψε με 🤣🤣🤣

 

πλεον έχω γίνει ενα με τη σφουγγαρίστρα κοριτσια μου αλλα το ευχαριστιέται και την χαιρομαι!

απολαυστε το κι μην ειστε υπερπροστατευτικές θα χτυπήσουν ναι αλλα μην πείτε ωχ! Μην δείξετε πονο και εσείς θα κλαίει περισσοτερο! 
θυμαμαι η μεγαλη απο ενα σημείο και μετα χτύπαγε και βάραγε παλαμάκια και γενικα δεν είχε γκρίνιες γιατι το έπαιζα χαλαρή οσο σκληρό και αν ακούγεται :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Δεν θελω να σε απογοητεύσω μετα ειναι χειρότερα... ανοίγουν ντουλάπια ποιανουν οτι να ναι κι το βαζουν στο στομα τους κι εσυ γίνεστε φιτ!!! 🤣🤣🤣

οσο για το στομαχόπονο θα σπυ πρότεινα απλα το πρωί νηστική να περνεις ενα γιατρο ανθεκτικό επαιρνα κι εγω στην πρωτη διοτι που χρόνος για σωστη διατροφη. Και να πας σε ενα γιατρο να σε δει. 

Εσυ τρελο μου περιμένεις να κατσει στο χαλάκι;;; Χαχαχα λοιπον έχω ενα μεγάλο κομμάτι με χαλί κ δάπεδα απο τα jumbo αλλα μόνο η μεγαλη πάθαινε πλεον η μικρη απολαμβάνει τη δροσιά απο το πλακάκι!!! Ναι χρυπαει το κεφάλι της συχνά αλλα της κανω μπράβο και το ξεπερνάει γρηγορα :) μόνο στο χαλί δεν θα πάει πίστεψε με 🤣🤣🤣

 

πλεον έχω γίνει ενα με τη σφουγγαρίστρα κοριτσια μου αλλα το ευχαριστιέται και την χαιρομαι!

απολαυστε το κι μην ειστε υπερπροστατευτικές θα χτυπήσουν ναι αλλα μην πείτε ωχ! Μην δείξετε πονο και εσείς θα κλαίει περισσοτερο! 
θυμαμαι η μεγαλη απο ενα σημείο και μετα χτύπαγε και βάραγε παλαμάκια και γενικα δεν είχε γκρίνιες γιατι το έπαιζα χαλαρή οσο σκληρό και αν ακούγεται :)

Το ξέρω ότι όταν θα περπατήσει θα αναπολώ αυτές τις μέρες. Αλλά κ τώρα πολύ ζόρι βρε παιδιά 😕

Ζωηρά μωρά, απ τη μία ειναι καλό αυτό, απ την άλλη ας μην είχαν τόση γκρίνια βρε παιδί μου.. 

Αύριο θ αοαω σε γιατρό να δω τι θα πει κ αυτός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τα ίδια.... Να περπατάει να τον κρατάω. Κ να μην κάθεται... Σανίδα το σώμα του.... Δεν κάθεται με τίποτα. 🤣🤣

Σανιδά δν λες τίποτα.. Μας κρατάνε σε φόρμα τα καμάρια μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλά καλύτερα να είμαστε προετοιμασμένες! Όταν περπατήσουν με το καλό θα είναι πολύ χειρότερα! Όσο μεγαλώνουν και πιο δύσκολα αυτό έχω καταλάβει εγώ... Έλεγα άντε να ξεκινήσουμε τις στέρεες θα χορταινει και θα ταβλιαζεται στον ύπνο...που ύπνος? Πουθενά! Δεν βολευοταν με τίποτα παρά μόνο καθιστός και ο παιδίατρος μας είχε πει να μην τον έχω αρκετή ώρα καθιστο οποτε έλεγα άντε να έρθει η στιγμή που θα μπορεί να κάτσει μόνος του χωρίς φόβο μπας κ ηρεμήσει. Ηρέμησε? Ποτέ! Χαχχαχα άντε να δούμε τι άλλο μας περιμένει... @despoina46 κοίταξε πρώτα να δεις τι λάθος κάνεις με την διατροφή σου .  Η τουλάχιστον βεβαιώσου ότι τρως καλά κ μετά πινε ένα χαπακι αν συνεχίζεται ο πόνος. Είσαι ταλαιπωρημένη δεν έχεις χρόνο προφανώς δεν τρως ιδιαίτερα σωστά εεεεε μην τρυπήσεις και το στομάχι σου με τα φάρμακα! Χαχαχχαχα σαν την γιαγιά μου ακουγομαι! 

Χαχαχαχαχαχα, που καταντήσαμε. Θα πάω αύριο σε έναν γιατρό γτ συμβαίνει αρκετό καιρό κ μην παίρνω άσκοπα χάπια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Σανιδά δν λες τίποτα.. Μας κρατάνε σε φόρμα τα καμάρια μας. 

Απόλυτα. Έχασα κ τα τελευταία κιλά της εγκυμοσύνης..... 🤣🤣🤐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οριστα χάσατε κ τα κιλα της εγκυμοσυνης 🤣🤣🤣

εγω ρε κοριτσια στην πρωτη τα ειχα χάσει μεσα 3-4 μηνες σε αυτή εδώ 5 με το ζορι...

ερώτηση το αυγο εσάς το τρώνε;;; Εμενα σφιχτό που λενε οι γιατροί ουτε να το ακουμπήσει ελαφρώς μελατο της το δινω κ τρελαίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Οριστα χάσατε κ τα κιλα της εγκυμοσυνης 🤣🤣🤣

εγω ρε κοριτσια στην πρωτη τα ειχα χάσει μεσα 3-4 μηνες σε αυτή εδώ 5 με το ζορι...

ερώτηση το αυγο εσάς το τρώνε;;; Εμενα σφιχτό που λενε οι γιατροί ουτε να το ακουμπήσει ελαφρώς μελατο της το δινω κ τρελαίνεται 

Το βάζω μαζί με τα φρούτα... Δεν το πολύ τρώει κ μένα σκέτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

κοριτσια πως πατε με τον υπνο?Εδω κ 5 μερες ξυπναει ανα 1,5 ωρα 😥

ζόρι η κατάσταση... ξυπνάει όλη την ώρα και ψάχνει το στήθος.. δηλώνω άυπνη πλέον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια....έκανα αυτό που δεν ήθελα με τίποτα να κάνω και είμαστε πολύ καλύτερα!!!! Συγκοιμηση.... Δεν μπορώ να πω ότι κοιμόμαστε τέλεια γιατί έχουμε πιάσει εμείς τις δύο άκρες βγαίνει ο πισινός μας έξω από το κρεβάτι και το μωρό ααααααπλα στην μέση. Αλλά κοιμόμαστε κάπως καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!!

εμεις περάσαμε ενα ζορι 4-5 μερες ξυπνούσε καθε λιγο κ λιγάκι γιατι έβγαλε τα δυο δοντάκια μαζί τα κατω αλλα ολα καλα.

ευτυχως έχει αρχισει να μπαινει σε καλύτερο προγραμμα και σε λιγες μερες θα πάω στη μανουλα μου για να ξεκουραστώ μια εβδομαδα γιατι τα έχω φτύσει με δυο παιδιά να τα κυνηγάω μονη μου. 
οχι πτι κ η άμοιρη μπορει μα βοηθησει πολυ γιατι δουλευει αλλα τουλάχιστον θα μπορει να μου τα κρατάει μια στο ώρες να χαλαρώσω και εγω....

ετοιμάζουμε τη βάφτιση για τος 6/9 και εχουμε θεμα ρομαντικό με θάλασσα και κοχύλια :) 

και τπυ χρονου με υγεία 

χρονια πολλά σε πσους γιορτάζουν σημερα! Η Παναγία να μας προσεχει τα μωρακια μας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

ζόρι η κατάσταση... ξυπνάει όλη την ώρα και ψάχνει το στήθος.. δηλώνω άυπνη πλέον

Τα ίδια ακριβώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...