Μετάβαση σε περιεχόμενο

Pampers


Ελενηη

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ήθελα να ρωτήσω τι διαφορά έχουν τα Pampers Active baby apo ta pampers premium care?εγώ χρησιμοποιώ τα pampers premium care είμαι ευχαριστημένη αλλά θα ήθελα να μάθω την διαφορά που έχουν από τα άλλα..θέλω να μου πείτε και την γνώμη σας για υφασμάτινες πάνες ..τι γνώμη έχετε? έστω να της φοράμε την νύχτα η την μέρα για να αναπνέει λίγο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ελενηη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ήθελα να ρωτήσω τι διαφορά έχουν τα Pampers Active baby apo ta pampers premium care?εγώ χρησιμοποιώ τα pampers premium care είμαι ευχαριστημένη αλλά θα ήθελα να μάθω την διαφορά που έχουν από τα άλλα..θέλω να μου πείτε και την γνώμη σας για υφασμάτινες πάνες ..τι γνώμη έχετε? έστω να της φοράμε την νύχτα η την μέρα για να αναπνέει λίγο !

Καλησπέρα!την ίδια απορία  είχα και εγώ όταν ήθελα να της πάρω active baby .από ότι κατάλαβα είναι το ίδιο προϊόν απλά δεν έχει τη γραμμουλα. Πλέον δεν παίρνω premium care.μια χαρά μου βγάζει και τη νύχτα!εγώ δεν είμαι πολύ υπέρ στις υφασμάτινες...νομίζω πως είναι τόσο απορροφητικες οι πάνες που δε χρειάζεται να μπούμε σε τέτοια διαδικασία...Ίσως κάποια κοπέλα να χρησιμοποιεί και να ξέρει να σου πει κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι pampers premium care από όσο ξέρω είναι για πιο ευαίσθητο δερματακι,είναι ακόμα πιο απαλές από τις active. Εγώ χρησιμοποιώ τα pants. Τελευταία όμως βλέπω ότι βαραίνουν πιο εύκολα από παλιότερα... ή μήπως κάνει παραπάνω τσισα το μωρό;; 😁

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...