Μετάβαση σε περιεχόμενο

Inofert plus


Katerina1993

Recommended Posts

Γειά σας... Προσπαθούμε για παιδάκι... Και μετά από μια Βιοχημική κύηση ο γιατρός μου προτείνε τα inofert plus για καλύτερη ωορηξια.... Ποια η γνώμη σας?  Τα έχει πάρει κάποια? Είχαν αποτέλεσμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας... Προσπαθούμε για παιδάκι... Και μετά από μια Βιοχημική κύηση ο γιατρός μου προτείνε τα inofert plus για καλύτερη ωορηξια.... Ποια η γνώμη σας?  Τα έχει πάρει κάποια? Είχαν αποτέλεσμα? 

Καλησπέρα,

Ναι τα έπαιρνα μαζί με τα inofert φακελακια για 2 μήνες . Μάλλον μου έκαναν δουλειά  γιατί λόγω πολυκυστικών είχα κάποια προβλήματα τους τελευταίους μήνες με την ροή της περιόδου μου και τον προηγούμενο μήνα έφτιαξε αυτό και τώρα ειμαι έγκυος (αρχή αρχή βέβαια). Οπότε λογικά έκαναν δουλειά! Απλά να ξέρεις ότι επειδή είναι φυτικά μπορεί να περάσουν και 5 με 6 μήνες να δεις ουσιαστική διαφορά!

Καλη επιτυχία σύντομα με θετικό τεστάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,Προσωπικά δεν με βοήθησαν καθόλου Ούτε τα inofert plus Ούτε τα inofert combi,χρειάζεται βέβαια να τα πάρεις κάποιο χρονικό διάστημα τουλάχιστον 3 μήνες για να δεις αν σε βοηθήσουν,πιστεύω πάντως πως έχει να κάνει με τον κάθε οργανισμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Καλησπέρα,Προσωπικά δεν με βοήθησαν καθόλου Ούτε τα inofert plus Ούτε τα inofert combi,χρειάζεται βέβαια να τα πάρεις κάποιο χρονικό διάστημα τουλάχιστον 3 μήνες για να δεις αν σε βοηθήσουν,πιστεύω πάντως πως έχει να κάνει με τον κάθε οργανισμό.

Ναι ισχύει αυτό που λες στην αρχή κι εγώ έπαιρνα τα Combi και μετά τα άλλα δυο σε συνδυασμό. Εμένα όπως φαίνεται με βοήθησαν. Έχω φίλη που δεν την βοήθησαν. Αλλά η γιατρός μου είπε ότι μπορεί να πάρει και 5-6 μήνες να δεις αποτέλεσμα ανάλογα τον οργανισμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπικά τα πήρα μετά απο προτροπή γυναικολόγου και στον πρώτο μήνα εμφάνισα κύστες (πρώτη φορά στα τοσα χρόνια). Δεν ξέρω αν αποδίδεται σε αυτά ομως δεν τα συνέχισα... Παρόλα αυτά οι περισσότερες κοπέλες εχουν πει οτι βοηθάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις... Δεν έχω πολυκυστικες, αλλά έχω αντίσταση στην ινσουλίνη.... Οπότε μου είπε να δοκιμάσω με inofert plus για κάνα 6μηνο και αν δεν τα καταφέρουμε να μου δώσει κάτι χάπια.... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα,

Ναι τα έπαιρνα μαζί με τα inofert φακελακια για 2 μήνες . Μάλλον μου έκαναν δουλειά  γιατί λόγω πολυκυστικών είχα κάποια προβλήματα τους τελευταίους μήνες με την ροή της περιόδου μου και τον προηγούμενο μήνα έφτιαξε αυτό και τώρα ειμαι έγκυος (αρχή αρχή βέβαια). Οπότε λογικά έκαναν δουλειά! Απλά να ξέρεις ότι επειδή είναι φυτικά μπορεί να περάσουν και 5 με 6 μήνες να δεις ουσιαστική διαφορά!

Καλη επιτυχία σύντομα με θετικό τεστάκι!!!!

Σου εύχομαι μια υγειη και τελειομηνη εγκυμοσύνη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω παιρνω τα inofert και τα Inofert plus. με εχουν βοηθησει πολυ, δεν εχω μεινει ακομα εγκυος βεβαια λογω αλλων θεματων. Με το φυλλικο οξυ που εχει, εχουν ανεβει και αιματοκριτης, σιδηρος κλπ. και επιτελους εχω πονους ωορρηξιας που δεν ειχα ποτε... πολυκυστικες δεν εχω. αλλα με βοηθησαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κ εγω παιρνω τα inofert και τα Inofert plus. με εχουν βοηθησει πολυ, δεν εχω μεινει ακομα εγκυος βεβαια λογω αλλων θεματων. Με το φυλλικο οξυ που εχει, εχουν ανεβει και αιματοκριτης, σιδηρος κλπ. και επιτελους εχω πονους ωορρηξιας που δεν ειχα ποτε... πολυκυστικες δεν εχω. αλλα με βοηθησαν. 

Ο γιατρος στα προτεινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sillia είπε:

Ο γιατρος στα προτεινε;

Ναι κοριτσι μου. Ο γυναικολογος μου μου τα προτεινε. παιρναμε πριν με τον αντρα μου τα pregnacare αλλα δεν εκαναν τιποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 22/1/2020 at 11:20 ΜΜ, ο/η PAPA EVA είπε:

Ναι κοριτσι μου. Ο γυναικολογος μου μου τα προτεινε. παιρναμε πριν με τον αντρα μου τα pregnacare αλλα δεν εκαναν τιποτα....

Ευχαριστω πολυ..😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...