Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας, δεν θέλω να μου έρχεται mail κάθε φορά που κάποιος γράφει απάντηση σε ένα θέμα που έχω απαντήσει κι εγώ.μπηκα στις ρυθμίσεις,όμως κάποια πεδία δεν απενεργοποιούνται,δεν μου το επιτρέπει. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατω κατω απο την σηζητηση λεει οαρακολουθησει πατα πανω κ διαλεξε πως θες να ενημερώνεσε! Επισης πριν πατησεις αποστολη στο μηνυμα π γράφεις μπορεις να πατησεις οχι στο να ειδοποιει! 

Το έχω κάνει όμως εξακολουθούν να έρχονται Μάιλ κ έχει καταντήσει λίγο ενοχλητικό...

Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Συγχαρητήρια με το καλο  μια γλυκιά εγκυμοσύνη 
    • Όχιι Δημητρούλα μου μην απογοητεύεσαι...τις πρώτες μέρες έχεις πιο λίγο, αυτό θέλει...μετά βγάζεις περισσότερο αλλά θέλει να το βάζεις στο στήθος συνέχεια έτσι αυξάνεται η παραγωγή..και όσο θέλει το μωρό μετά έχει, πολύ σπάνια να μην έχει μια γυναίκα..μίλα με μία σύμβουλο θηλασμού αν θέλεις να θηλάσεις θα σε βοηθήσει πολύ, αν σε κουράζει κάνε αυτό που θα σε κάνει ψυχολογικά καλά και ήρεμη
    • Καλησπέρα και από εμένα!Τα συμπτώματα της περιόδου και της εγκυμοσύνης μην νομίζεις ότι διαφέρουν και πολύ.Και εγώ ένιωθα τους συνηθισμένους μου πόνους χαμηλά,το πρήξιμο στο στήθος,την όρεξη να ανοίγει και έλεγα έρχεται...αλλά ο άντρας μου ήξερε,από ότι φαινεται,και είχε αντίθετη γνώμη και ήταν σωστός πάντα😂 Κοντός ψαλμός αλληλούια!Ακόμη και να έρθει τώρα η "κυρία"(που το απευχομαι),κρατά αυτο το μικρό tip για την επόμενη φορά!Καλό βράδυ!
    • Δεν χορταινει κοριτσι μου γτ η παραγωγη μου ειναι πολυ μικρη και θελει αμεσα γαλα! Εχω απογοητευτει λιγο αλλα το παλευω!
    • @Starrr @Ευάγγελοςτ @lactaki ευχαριστώ που μου απαντήσατε. Μιλάμε με έχει πεθάνει η πλάτη μου και το πρήξιμο είναι ανυπόφορο. Είναι ακριβώς όπως νιώθω κάθε φορά πριν αδιαθετήσω. Που νομίζω ότι έχω πάρει 2 3 κιλά σε μία ώρα... πφφφφ. Δε θα κάνω χοριακή. Νομίζω μέχρι Τετάρτη θα ξέρω πολύ καλά το αποτέλεσμα. Δεν έχω βέβαια πολλές ελπίδες. Εν τω μεταξύ έχω ξεφύγει και λίγο στο βάρος μου και με στεναχωρεί και το γεγονός ότι δεν μπορώ να κάνω γυμναστική για να επανέλθω. Με έπιασε η γκρίνια μου βραδιάτικα. Όλα στραβά....
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...