Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!ειναι καποια κοπελα που παιρνει fysiofol? Εγω σημερα το ξεκινησα κ μου ειπε ο γιατρος να σταματησω το filicine!ειμαι στη 10η εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Fysiofol έπαιρνα εγώ στην εγκυμοσύνη μου πέρυσι....filicine δεν έπαιρνα από την αρχή αν θυμάμαι καλά στο τελευταίο τρίμηνο ή ελάχιστα νωρίτερα(2-3την ημέρα). Μαζί  όμως με το fysiofol δεν το σταμάτησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mumsummer2020 είπε:

@Maritina89 σ'ευχαριστω πολυ για την πληροφορια γτ κ εγω ξερω οτι το filicine δεν το σταματας!

Καλησπερα και με το καλο Το παιδάκι σου :)

το επαιρνα εγω στην εγκυμοσυνη μου . έχει μεσα φολικο και επισης το φολικο το σταματάς απο ενα σημείο κ μετα στην εγκυμοσυνη οπως κ να έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@netspirit σ'ευχαριστω παρα πολυ!💖εχει φολικο απλα σε πολυ λιγη ποσοτητα!πιστευω ναι επειδη ειναι αρχη ακομη καλο ειναι να ταπαιρνω κ τα 2!αργοτερα πολλες κοπλες αυτο μου εχουν πει οτι θα το σταματησω το fysiofol!να χαιρεσαι το παιδακι σου!💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2020 at 6:38 ΜΜ, ο/η Mumsummer2020 είπε:

@netspirit σ'ευχαριστω παρα πολυ!💖εχει φολικο απλα σε πολυ λιγη ποσοτητα!πιστευω ναι επειδη ειναι αρχη ακομη καλο ειναι να ταπαιρνω κ τα 2!αργοτερα πολλες κοπλες αυτο μου εχουν πει οτι θα το σταματησω το fysiofol!να χαιρεσαι το παιδακι σου!💖

Όχι το fysiofol το φολικο θα σταματήσεις :) 

σιδιρο θα περνεις μεχρι τέλους και κατα το θηλασμο :)

σε ευχαριστω πολυ ευχομαι κ εσυ νερό καλο να παρεις αγκαλια το ζουζουνι σου! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 8/1/2020 at 4:07 ΜΜ, ο/η Mumsummer2020 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!ειναι καποια κοπελα που παιρνει fysiofol? Εγω σημερα το ξεκινησα κ μου ειπε ο γιατρος να σταματησω το filicine!ειμαι στη 10η εβδομαδα!

Καλησπέρα! Ξεκίνησα  fysiofol από όταν ήμουν στον 3ο μήνα ή κοντευα να τον κλείσω περίπου αν δεν κάνω λάθος. Ήταν όταν μου πε ο γιατρός μου ότι δεν χρειάζεται να παίρνω πια φολικο μόνο του (εγώ έπαιρνα folidex και είχα τελειώσει δύο κουτιά ) αφού έχει μια δόση μέσα το φιαλίδιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κοριτσια καλησπερα!το fysiofol ναι δεν το σταματαω καθολου μπερδευτηκα!οταν μπηκα στον 5ο μηνα περιπου μου ειπε ο γιατρος να σταματησω το filicine κ οτι δεν χρειαζεται αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...