Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πότε μπορώ να κάνω β-χοριακή


katerinaki-dm

Recommended Posts

Καλησπέρα προηγούμενη περίοδος 8/9 με σταθερό κύκλο 27 ημερών ... με επαφή την 16 .. Περικενω περίοδο 05/10 . Σήμερα είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου! Ποτε μπορώ να κάνω β-χοριακη 

ευχαριστω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου! Χοριακη να κάνεις κατά την γνώμη μου μετα απο την 1η μέρα καθυστέρησης!! Επίσης μπορείς να κάνεις ένα τεστ εγκυμοσύνης που ανιχνεύει έως και 6 μέρες νωρίτερα!!!!!! Εμένα ένα τέτοιο μου έδειξε το θαυματακι που έχω στην κοιλίτσα μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

Καλησπέρα προηγούμενη περίοδος 8/9 με σταθερό κύκλο 27 ημερών ... με επαφή την 16 .. Περικενω περίοδο 05/10 . Σήμερα είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου! Ποτε μπορώ να κάνω β-χοριακη 

ευχαριστω 

Καλησπερα! Χοριακη μπορεις να κανεις 10 μερες μετα τη συλληψη αν ξερεις τη μερα. Νομιζω οτι μπορεις ηδη να κανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Χοριακη να κάνεις κατά την γνώμη μου μετα απο την 1η μέρα καθυστέρησης!! Επίσης μπορείς να κάνεις ένα τεστ εγκυμοσύνης που ανιχνεύει έως και 6 μέρες νωρίτερα!!!!!! Εμένα ένα τέτοιο μου έδειξε το θαυματακι που έχω στην κοιλίτσα μου!!!! 

Ευχαριστώ πολύ για τς απαντήσεις σας!!! Θα κάνω αύριο μια β χοριακη να δούμε!!! Αναμένουμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τς απαντήσεις σας!!! Θα κάνω αύριο μια β χοριακη να δούμε!!! Αναμένουμε ...

Καλά αποτέλεσματα!!!! Να μας ενημερώσεις έτσι???!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinaki-dm είπε:

Κορίτσια έκανα β χοριακη 1.20 είμαι στην 23μερα τ κύκλου ... 5 μέρες πριν την ανερχόμενη περίοδο 

Κορίτσι μου υπάρχει κάποιο θέμα υγείας και πρέπει να κάνεις τόσο νωρίς εξετασεις για να ξέρεις; 

Ρωτάω γιατί αν δεν υπάρχει μην κάνεις πριν την πρώτη μέρα της καθυστέρησης. Μην βάζεις τον εαυτό σου στη διαδικασία αυτή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα!

Κορίτσι μου υπάρχει κάποιο θέμα υγείας και πρέπει να κάνεις τόσο νωρίς εξετασεις για να ξέρεις; 

Ρωτάω γιατί αν δεν υπάρχει μην κάνεις πριν την πρώτη μέρα της καθυστέρησης. Μην βάζεις τον εαυτό σου στη διαδικασία αυτή!

Ναι απλά αυτή η αναμονή με αγχώνει αλλά πρέπει να ηρεμήσω και να μην το σκέφτομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

Κορίτσια έκανα β χοριακη 1.20 είμαι στην 23μερα τ κύκλου ... 5 μέρες πριν την ανερχόμενη περίοδο 

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Έκανες χοριακη και το αποτέλεσμα είναι 1.20??? Αυτό είναι αρνητικό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...