Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαλιγιαννης για αυχενικη


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!Είμαι 9 εβδομάδων και ο γιατρός μου σύστησε να κλείσω σε 2 εβδομάδες αυχενική με τον Μαλιγιαννη .Εχει καμια κοπέλα εμπειρία απο αυτον το γιατρό; Ποση ωρα διήρκησε η εξέταση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kate56 είπε:

Καλησπέρα σας!Είμαι 9 εβδομάδων και ο γιατρός μου σύστησε να κλείσω σε 2 εβδομάδες αυχενική με τον Μαλιγιαννη .Εχει καμια κοπέλα εμπειρία απο αυτον το γιατρό; Ποση ωρα διήρκησε η εξέταση;

Καλημέρα κορίτσι μου!! Δεν έτυχε να πάω ακόμα οπότε δεν έχω προσωπική εμπειρία!! Ομως έχω ακούσει απο κοπέλες που έχουν πάει ότι είναι κορυφή στο είδος του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kate56 είπε:

Καλησπέρα σας!Είμαι 9 εβδομάδων και ο γιατρός μου σύστησε να κλείσω σε 2 εβδομάδες αυχενική με τον Μαλιγιαννη .Εχει καμια κοπέλα εμπειρία απο αυτον το γιατρό; Ποση ωρα διήρκησε η εξέταση;

Κοριτσι μου καλα αποτελεσματα! 

Εγω εκει εκανα ολους τους σημαντικους υπέρηχους συν ληψη τροφοβλαστη. Εμεινα πολυ ευχαριστημένη. Η Αυχενική νομιζω κανενα τεταρτο διήρκησε, δεν θυμαμαι ακριβως, γιατι ειχα μαζι κ προγραμματισμένη ληψη τροφοβλαστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Κοριτσι μου καλα αποτελεσματα! 

Εγω εκει εκανα ολους τους σημαντικους υπέρηχους συν ληψη τροφοβλαστη. Εμεινα πολυ ευχαριστημένη. Η Αυχενική νομιζω κανενα τεταρτο διήρκησε, δεν θυμαμαι ακριβως, γιατι ειχα μαζι κ προγραμματισμένη ληψη τροφοβλαστη.

Ευχαριστώ!!Το τέταρτο όμως δεν είναι λιγο; Προβληματίζομαι γιατί θέλω να είμαι σίγουρη ότι θα γίνουν σωστά όλες οι μετρήσεις. Στο ίντερνετ διαβάζω ότι συνήθως διαρκεί 40 λεπτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate56 είπε:

Ευχαριστώ!!Το τέταρτο όμως δεν είναι λιγο; Προβληματίζομαι γιατί θέλω να είμαι σίγουρη ότι θα γίνουν σωστά όλες οι μετρήσεις. Στο ίντερνετ διαβάζω ότι συνήθως διαρκεί 40 λεπτά...

Θεωρω οτι αυτο εξαρταται και απ την εξειδίκευση του γιατρου. 40 λεπτα μου φαινονται παρα πολλα... εγω εμπιστευομουν απολυτα την γυναικολόγο μου κ την κριση της (ερχοταν κ εκεινη μαζι στους υπέρηχους), οποτε εφοσον εκεινη του ειχε εμπιστοσυνη, του ειχα κ εγω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/9/2019 at 6:43 ΜΜ, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Θεωρω οτι αυτο εξαρταται και απ την εξειδίκευση του γιατρου. 40 λεπτα μου φαινονται παρα πολλα... εγω εμπιστευομουν απολυτα την γυναικολόγο μου κ την κριση της (ερχοταν κ εκεινη μαζι στους υπέρηχους), οποτε εφοσον εκεινη του ειχε εμπιστοσυνη, του ειχα κ εγω! 

Ο γιατρος ηταν αναλυτικός στις μετρήσεις;Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate56 είπε:

Ο γιατρος ηταν αναλυτικός στις μετρήσεις;Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Εύχομαι τα καλύτερα!

Εξηγουσε στη διαρκεια του υπερηχου κσι μετα τα έγραφε και όλα αναλυτικα στο χαρτι. Μην αγχωνεσαι, ειναι εμπειρος γιατρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/9/2019 at 10:42 ΜΜ, ο/η Kate56 είπε:

Καλησπέρα σας!Είμαι 9 εβδομάδων και ο γιατρός μου σύστησε να κλείσω σε 2 εβδομάδες αυχενική με τον Μαλιγιαννη .Εχει καμια κοπέλα εμπειρία απο αυτον το γιατρό; Ποση ωρα διήρκησε η εξέταση;

Καλησπέρα! Στο Μαλιγγιαννη εγώ έκανα τη β επιπέδου. Είναι πολύ καλός γιατρός και εξειδικευμένος σε αυτές τις εξετάσεις. Γενικά σε μας δε μίλαγε πολύ, αλλά ο γιατρός μου μας είπε ότι, οταν είναι όλα καλά, δε μιλάει, παρά μόνο στο τέλος. Αν δει κάτι, στο λέει, φυσικά. Δεν κράτησε πανω από 25 λεπτά, αλλά ηταν απόλυτα συγκεντρωμένος στη δουλειά του. Γι αυτό μην αγχώνεσαι! Όλα καλά σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2019 at 6:24 ΜΜ, ο/η EvangelieA❤ είπε:

Καλησπέρα! Στο Μαλιγγιαννη εγώ έκανα τη β επιπέδου. Είναι πολύ καλός γιατρός και εξειδικευμένος σε αυτές τις εξετάσεις. Γενικά σε μας δε μίλαγε πολύ, αλλά ο γιατρός μου μας είπε ότι, οταν είναι όλα καλά, δε μιλάει, παρά μόνο στο τέλος. Αν δει κάτι, στο λέει, φυσικά. Δεν κράτησε πανω από 25 λεπτά, αλλά ηταν απόλυτα συγκεντρωμένος στη δουλειά του. Γι αυτό μην αγχώνεσαι! Όλα καλά σου εύχομαι!

Ελπίζω να πάνε όλα καλά!Ευχαριστώ!Μόνο αυτό με το χρόνο με αγχώνει,δεν θα ήθελα να αισθανθώ ότι με ξεπετάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate56 είπε:

Ελπίζω να πάνε όλα καλά!Ευχαριστώ!Μόνο αυτό με το χρόνο με αγχώνει,δεν θα ήθελα να αισθανθώ ότι με ξεπετάνε.

Ποτε εχεις κλεισει ραντεβου; Καλα αποτελεσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/9/2019 at 6:01 ΜΜ, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Ποτε εχεις κλεισει ραντεβου; Καλα αποτελεσματα! 

Πήγα τελικά στο ραντεβού...Καλός μου φάνηκε,μόνο που η εξέταση διήρκησε ένα 10λεπτο. Για σύνδρομο Down μου το έβγαλε1:5336...Δεδομένου ότι είμαι 35 δεν ξέρω αν πρέπει να μου αρκεί αυτό ή να το ψάξω περισσότερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω το ποσοστό σου ειναι πολυ πολυ καλο! Γιατι ανησυχεις τοσο; ο γυναικολόγος σου προτεινε κατι παραπανω;

Εγω θα σου πρότεινα να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου με ηρεμια κ θετικες σκεψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...