Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρεταιιον η τζανειο?


Recommended Posts

Καλησπερα!θα ηθελα την αποψη σας για το αρεταιιον και το τζανειο οποια εχει γεννησει εκει.εχω βρει δυο γιατρους που θελω να δω για να επιλεξω ποιος θα μου κανει τον τοκετο.τον κ.Κατσετο στο τζανειο και τον κ.Πανουλη στο αρεταιιον.οποια γνωριζει πληροφοριες για τα δυο νοσοκομεια και τους γιατρους ας με βοηθησει να επιλεξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου! Εγώ γέννησα στο Έλενα αλλά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το αρεταιειο, σε αντίθεση με το Τζανειο! Η επιλογή όμως καλό είναι να γίνει βάσει του ιατρού! Όποιος δηλαδή σε πείθει εσένα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου! Εγώ γέννησα στο Έλενα αλλά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το αρεταιειο, σε αντίθεση με το Τζανειο! Η επιλογή όμως καλό είναι να γίνει βάσει του ιατρού! Όποιος δηλαδή σε πείθει εσένα! :)

Σε ευχαριστω και εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου!ειμαι προς αναζητηση καιβγιατρου τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Σε ευχαριστω και εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου!ειμαι προς αναζητηση καιβγιατρου τωρα.

Να είσαι καλά κορίτσι μου! Με το καλό! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό σου εύχομαι. Εγώ γέννησα πριν 2.5 χρόνια στο αριταιειο. Γιατί ήταν ο γιατρός μου εκεί. Αλλά αν εμενα πάλι έγκυος δε θα ξανά πήγαινα εκεί με τίποτα. Δε με βοήθησαν με το θηλασμό. Ευτυχώς με βοήθησε μια φίλη μου.οτι είναι πανεπιστήμιακο κ έχει καλούς γιατρούς οκ ναι είναι. Αλλά είναι η γνώμη μου έτσι. Πως τα βίωσα εγώ όλα αυτά. Σε εσένα μπορεί να σ αρέσει. 

Είναι αρκετά αυτά που έζησα εκεί. Ευτυχώς πήρα το μωράκι μου τότε κ φύγαμε από εκεί. Κ έξω που περνάω μου έρχονται αναμνήσεις κ δε θέλω. 

Αν είναι τυχερή κ κάνω δεύτερο παιδάκι θα πάω σε ιδιωτικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Annachan είπε:

Με το καλό σου εύχομαι. Εγώ γέννησα πριν 2.5 χρόνια στο αριταιειο. Γιατί ήταν ο γιατρός μου εκεί. Αλλά αν εμενα πάλι έγκυος δε θα ξανά πήγαινα εκεί με τίποτα. Δε με βοήθησαν με το θηλασμό. Ευτυχώς με βοήθησε μια φίλη μου.οτι είναι πανεπιστήμιακο κ έχει καλούς γιατρούς οκ ναι είναι. Αλλά είναι η γνώμη μου έτσι. Πως τα βίωσα εγώ όλα αυτά. Σε εσένα μπορεί να σ αρέσει. 

Είναι αρκετά αυτά που έζησα εκεί. Ευτυχώς πήρα το μωράκι μου τότε κ φύγαμε από εκεί. Κ έξω που περνάω μου έρχονται αναμνήσεις κ δε θέλω. 

Αν είναι τυχερή κ κάνω δεύτερο παιδάκι θα πάω σε ιδιωτικό. 

Καλησπερα!να χαιρεσαι το παιδακι σου!σε ευχαριστω για την αποψη σου αλλα και στο ιδιωτικο μην νομιζεις οτι ειναι καλυτερα.εχω ακουσει πολλα αρνητικα.δυστηχως δν μας προσεχουν οσο θα επρεπε και παιζπυμε λιγο λοττο για το που θα τυχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...