Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζαχαρο στην εγκυμοσυνη


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! 

Πώς είναι το μωράκι σου; Διάβασα κάτι για μετάγγιση αλλά δεν ξέρω κάτι να σου απαντήσω. Πιστεύω βέβαια ότι όλα είναι καλά! 

Από την αρχή που ξεκίνησες τη δίαιτα υπήρξε αυτή η επιβράδυνση στο βάρος; 

Εμένα 29η και ενώ έχανα κιλά ήταν 1300 και μου είπαν να μην ανησυχώ ότι και να αδυνατίζω εγώ θα παίρνει βάρος! 

Τώρα δεν ξέρω τί να πω η αλήθεια είναι ότι στην αρχή τρόμαξα λίγο. Θα το παρακολουθώ όμως. 

Καλά είναι ο μικρός μου σε ευχαριστώ πολύ! Μέχρι στιγμής δεν χρειάζεται ξανά μετάγγιση αλλά το παρακολουθουμε. Ναι είδα αλλαγή δύο εβδομάδες μετά την έναρξη της δίαιτας! Καλά μπορεί να είναι και επειδή είναι δίδυμα αλλά δεν είμαι τόσο σίγουρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα του κοριτσι μου αν και δεν εχουμε μιλησει στο παρελθον ξανα.Ελπιζω να πανε ολα καλα.Αν εισαι απο Θεσσαλονικη και θες καποια βοηθεια πες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Καλά είναι ο μικρός μου σε ευχαριστώ πολύ! Μέχρι στιγμής δεν χρειάζεται ξανά μετάγγιση αλλά το παρακολουθουμε. Ναι είδα αλλαγή δύο εβδομάδες μετά την έναρξη της δίαιτας! Καλά μπορεί να είναι και επειδή είναι δίδυμα αλλά δεν είμαι τόσο σίγουρη...

Απαντησα και πιο πανω .Περαστικα στο μικρουλι και αν χρειαστεις κατι πες μου.Αν εισαι απο Θεσσαλονικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ZWI1989 είπε:

Απαντησα και πιο πανω .Περαστικα στο μικρουλι και αν χρειαστεις κατι πες μου.Αν εισαι απο Θεσσαλονικη!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό! Όχι είμαι Αθήνα αλλά όπως και να έχει σε ευχαριστώ πολύ! Με το καλό κ εσένα! Όλα θα πάνε τέλεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...