Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μουυ..χρειάζομαι την βοήθεια σας...προσπαθούμε εδώ 5 μήνες να κάνουμε παιδάκι με γόνιμες μέρες αλλά σήμερα έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό το έκανα 4 μέρες πριν μου ερθει περίοδος και πάνω το τεστ εφραφε ότι πρέπει να το κάνω την πρώτη ημέρα που έχω καθυστερηση μπορεί να φταίει αυτό που έδειξε  αρνητικό η απλά δεν είμαι..?😞.σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 💕💕

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Καταλαβαίνω την αγωνία σου αλλά καλύτερα να περιμένεις λίγες μέρες και αν έχεις καθυστέρηση να το επαναλάβεις.

Υπάρχουν τέστ που δείχνουν και πριν την καθυστέρηση(δεν ξέρω κατα πόσο είναι αξιόπιστα) αλλά αφου στις οδηγίες γράφει από την πρώτη μέρα καθυστέρησης κάνε λίγη υπομονή.

¨Ενα αρνητικό τεστ μπορεί να σημαίνει ότι δεν είσαι έγκυος ή ότι δεν έχει ανιχνεύσει την ορμόνη της εγκυμοσύνης ακόμη.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Και εμένα αυτό λένε ...τεσπα δε με νοιάζει . Αλλά ήρθε μια στο γραφείο όταν είχα πάει που είχε τεράστια στις ίδιες εβδομάδες . Νόμιζα ήταν 6 μηνών . Τεπσα 
    • Εχω βαρεθει να ακουω απο ξενους ''καλα που ειναι η κοιλια σου;'😡'.. Δεν φαινομαι η εγκυος που περπαταει με ανοιχτα τα ποδια κ πιανει τη μεση της αλλα φαινεται ξεκαθαρα οτι αυτη η κοιλια δεν ειναι φαγητου..Πηγα h&m κ πηρα παντελονια εγκυμοσυνης γιατι αν μια μερα πχ βρεξει κ κανει κρυο δεν ειχα τι να βαλω....
    • Μου άρεσαν πολλά αλλά δε ξέρεις τι ει αι χρηστικό και τι όχι . Θα δούμε. Εμένα η Μπέμπα είναι ξαπλωτη εγκάρσια ...αν νιώσω κάτι είναι εκεί που κάνει καμπύλη η κοιλιά κάτω από τον αφαλό αριστερά ή δεξιά ή κέντρο . Βασικά έχω τραβήγματα χαμηλά όπως στην αρχή και αν και βάζω κρέμα άρχισαν οι ραγάδες .  Εσάς φαίνονται οι κοιλίτσες ;εγώ αν και δε χωράω στα ρούχα μου δε φαίνεται  λένε 
    • χαχχαχαχα αμα σου πω κ γω αυτό σκεφτόμουν !!!
    • χαχαχ κ γω χθες βραδυ ξυπνησα να παω τουαλετα κ αυτο εκανε παρτυ..Κοιμήσου καλο μου παιδακι, μη παίρνεις τετοια κουσουρια και μενεις ξυπνιο τις νυχτες...
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...