Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πότε γεννησατε το τρίτο παιδάκι;


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Είμαι νέα στο φόρουμ και δεν ξέρω αν μπήκα στο σωστό θέμα. Θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που έχετε τρία παιδακια, σε ποια εβδομάδα γεννησατε. Εγώ είμαι 37 και 3 ημ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Marybabies είπε:

Καλησπέρα σας. Είμαι νέα στο φόρουμ και δεν ξέρω αν μπήκα στο σωστό θέμα. Θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που έχετε τρία παιδακια, σε ποια εβδομάδα γεννησατε. Εγώ είμαι 37 και 3 ημ.

Καλώς ήρθες!!! Εγώ είμαι 33+2 στο τρίτο παιδάκι μου!! Για να δουμε!!!! Με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλώς ήρθες!!! Εγώ είμαι 33+2 στο τρίτο παιδάκι μου!! Για να δουμε!!!! Με το καλό!!!!

Με το καλό και σε εσένα. Τα άλλα σου πότε γεννήθηκαν. Εμένα στην 5η μέρα παράτασης. Μόνο γερά μωράκια  και αργά ή γρήγορα θα γεννηθούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Marybabies είπε:

Με το καλό και σε εσένα. Τα άλλα σου πότε γεννήθηκαν. Εμένα στην 5η μέρα παράτασης. Μόνο γερά μωράκια  και αργά ή γρήγορα θα γεννηθούν.

Η πρώτη 39 και η δεύτερη 37. Αυτό έχει σημασία!! Να είναι γερά!! Κι αυτά κι εμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...