Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα !

Στο μαιευτήριο γνώρισα μια κοπέλα και μιλάμε πολύ!μένει στο περιστέρι και ψάχνει παιδίατρο διότι έναν της σύστησαν και δεν έμεινε και πολύ ευχαριστημένη...εχει θέμα με τη μπέμπα της είναι σχεδόν 2 μηνών και κοιμάται όλη μέρα και όλη νύχτα ουρλιάζει..

Αν γνωρίζει κάποια κοπέλα παιδίατρο στην περιοχή να μου το πει να την ενημερώσω!σας ευχαριστώ πολύ!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 14 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Καλημερα !

Στο μαιευτήριο γνώρισα μια κοπέλα και μιλάμε πολύ!μένει στο περιστέρι και ψάχνει παιδίατρο διότι έναν της σύστησαν και δεν έμεινε και πολύ ευχαριστημένη...εχει θέμα με τη μπέμπα της είναι σχεδόν 2 μηνών και κοιμάται όλη μέρα και όλη νύχτα ουρλιάζει..

Αν γνωρίζει κάποια κοπέλα παιδίατρο στην περιοχή να μου το πει να την ενημερώσω!σας ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα εμένα η παιδίατρος μου είναι στο περιστέρι είναι πολύ καλή την λένε Καλλιόπη δεληβελιωτου είναι στην Θηβών 135 ελπίζω να την προλάβει αν δεν έχει φύγει για διακοπές!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angela7 είπε:

Καλησπέρα εμένα η παιδίατρος μου είναι στο περιστέρι είναι πολύ καλή την λένε Καλλιόπη δεληβελιωτου είναι στην Θηβών 135 ελπίζω να την προλάβει αν δεν έχει φύγει για διακοπές!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Θα της το πω!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Σε σκεφτόμουν.. με πρόλαβες ήθελα κ εγώ να σ στείλω... καλά γενικά δεν έχω δει κάποια διαφορά στο σημάδι του παραμένει στάσιμο ... πήγαμε σε έναν γιατρό αλλά δεν μ άρεσε καθόλου αυτός μαλακάς ήταν κ ψάχνω να βρω άλλον γενικά... εσύ τι έκανες τελικά το κάνατε αυτό?
    • Καλησπέρα! Έχω γράψει κ σε διάφορα ποστ, θα κάνω κ εδώ μια περίληψη. 1η εξωσωματική, 11 ώριμα ωάρια, 9 γονιμοποιηθηκαν, 2 έφτασαν βλαστοκυστες και μεταφέρθηκαν. Για κατάψυξη δεν έμεινε τίποτα. Θετική χοριακη, κατέληξε σε πάλινδρομη με αποξεση την 8η εβδομάδα.  Τώρα λοιπόν (σε μερικούς μήνες δλδ) θα πρέπει πάλι να κάνω διέγερση για ωοληψια και το άγχος μου για το αν θα φτάσουν βλαστοκυστες κ αν φτάσουν κ πάλι δεν πετύχω κ πρέπει να κάνω διέγερση και 3η φορά, με έχει τρελάνει όπως φαντάζεστε!!! Χωρίς να έχω συζητήσει ακόμα με τον γιατρό, σκεφτόμουν μηπως θα έπρεπε να προτιμήσουμε έμβρυα 3ων ημερών για να μείνουν κ στην κατάψυξη.  Έχει κάποια κοπέλα κάποια εμπειρία ή πρόταση; 
    • Τέλεια κοπελα μου !!Καλά ψώνια!!!μου έφεραν δώρο 1 κολάν εγκυμοσύνης και μια μπλούζα με στάμπα μωρού και είναι τελεια σε τιμές hm δες το wakiki ειναι τουρκικη εταιρεια και έχει αρκετά μαγαζιά στην Ελλάδα εκτός από Αθήνα!
    • Αχ κορίτσια μου είναι βουνό είναι η αλήθεια αλλά αξίζει την κάθε μας προσπάθεια!! Το αποτέλεσμα θα μας αντάμειψει, θα έρθει και εμάς η στιγμή που θα πάρουμε αγκαλιά το όνειρο μας!!! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...