Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καρότσι μεγαλο οικονομικο. Ιδεες. Φωτο. Μαρκες


Recommended Posts

Γεια σας. Ψαχνω καροτσι οικονομικο. μεγαλο φαρδυ τριροδο η οχι με μεγαλο καθισμα. 2σε 1 η 3σε 1.επειδη κυκλοφορω με τα ποδια σε χωριο θελω θηριο....φωτο μαρκες γνωμες θα με βοηθουσαν. Βλέπω διάφορα αλλα δε ξέρω απο κοντα. Πχ cangaroo lorelli kikkaboo. Πειτε κιαλλα οικονομικα παρακαλώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Termi είπε:

Γεια σας. Ψαχνω καροτσι οικονομικο. μεγαλο φαρδυ τριροδο η οχι με μεγαλο καθισμα. 2σε 1 η 3σε 1.επειδη κυκλοφορω με τα ποδια σε χωριο θελω θηριο....φωτο μαρκες γνωμες θα με βοηθουσαν. Βλέπω διάφορα αλλα δε ξέρω απο κοντα. Πχ cangaroo lorelli kikkaboo. Πειτε κιαλλα οικονομικα παρακαλώ 

Καλημέρα!! Μιας κ θες μεγαλο λόγω χωριού θα σου πρότεινα το cangaroo moni gala το έχω πάρει κ εγώ, είναι αρκετά μεγάλο το πορτ μπεμπε, είχα πάρει 2 σε 1 αλλά έχει κ με καθισματακι, απλα δε με βολεψε λόγω πόλης εμένα κ για να το βολεψουμε στο αμάξι έπρεπε να το αποσυναρμολογησεις..αλλά είναι γερο καρότσι κ τώρα που το έχω φέρει στο χωριό είναι 4×4, δε κολλάει δλδ σε λακούβες, χώματα κ τα σχετικα, επειδή καταλαβαίνω γτ το θες κ εγώ απο χωριό είμαι? έχει κ αναρτήσεις για να μη κοπανιεται το καρότσι σε λακούβες κ τετοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Termi είπε:

Γεια σας. Ψαχνω καροτσι οικονομικο. μεγαλο φαρδυ τριροδο η οχι με μεγαλο καθισμα. 2σε 1 η 3σε 1.επειδη κυκλοφορω με τα ποδια σε χωριο θελω θηριο....φωτο μαρκες γνωμες θα με βοηθουσαν. Βλέπω διάφορα αλλα δε ξέρω απο κοντα. Πχ cangaroo lorelli kikkaboo. Πειτε κιαλλα οικονομικα παρακαλώ 

Και εγώ της cangaroo πήρα γιατι ήθελα οικονομικό,όχι βέβαια μεγάλο Γιατί εγώ το θέλω για την πόλη και να χωράει στο αυτοκίνητο.σαν οικονομική μαρκα μου το σύστησαν τώρα τι θα βγει θα δούμε σε βάθος χρόνου προς το παρόν χρησιμοποιώ την καλαθουνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Termi είπε:

Γεια σας. Ψαχνω καροτσι οικονομικο. μεγαλο φαρδυ τριροδο η οχι με μεγαλο καθισμα. 2σε 1 η 3σε 1.επειδη κυκλοφορω με τα ποδια σε χωριο θελω θηριο....φωτο μαρκες γνωμες θα με βοηθουσαν. Βλέπω διάφορα αλλα δε ξέρω απο κοντα. Πχ cangaroo lorelli kikkaboo. Πειτε κιαλλα οικονομικα παρακαλώ 

Καλημέρα εγώ cangaroo εχω πάρει 2σε 1 το Stefani εγώ μείνει ευχαριστημένη είχε μέσα κ τσάντα κ αυτό π βάζεις για τα κουνούπια κ για την βροχή κ ποδοσακος με έχει βολέψει να σ πω έως τωρα!!! το μεσημέρι τον βάζω κ κοιμάται στο καλαθάκι που βγαίνει..της lorelli τα οικονομικά π ειδα δεν μ άρεσαν γιατί είχαν μεγάλες ρόδες τις πισω..εγώ ήθελα να έχει λίγο πιο μικρές για να χοραει στο αυτοκίνητο...φωτο άμα θες σ στέλνω πιο μετα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angela7 είπε:

Καλημέρα εγώ cangaroo εχω πάρει 2σε 1 το Stefani εγώ μείνει ευχαριστημένη είχε μέσα κ τσάντα κ αυτό π βάζεις για τα κουνούπια κ για την βροχή κ ποδοσακος με έχει βολέψει να σ πω έως τωρα!!! το μεσημέρι τον βάζω κ κοιμάται στο καλαθάκι που βγαίνει..της lorelli τα οικονομικά π ειδα δεν μ άρεσαν γιατί είχαν μεγάλες ρόδες τις πισω..εγώ ήθελα να έχει λίγο πιο μικρές για να χοραει στο αυτοκίνητο...φωτο άμα θες σ στέλνω πιο μετα 

Και εγώ το cangaroo stefanie 3 σε 1 έχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό που θελω ειναι ναχει πολυ μεγαλο- μακρυ καθισμα. Δλδ μη περισευει το παιδι σε δεκα δωδεκα μηνες. Επειδή θα το περνω πολλες φορές εξω και οχι μονο για βολτα κ χειμώνα να χωρα να κοιμηθει κιολας. Δλδ ναχει ενα μεγαλο καθισμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Termi είπε:

αυτό που θελω ειναι ναχει πολυ μεγαλο- μακρυ καθισμα. Δλδ μη περισευει το παιδι σε δεκα δωδεκα μηνες. Επειδή θα το περνω πολλες φορές εξω και οχι μονο για βολτα κ χειμώνα να χωρα να κοιμηθει κιολας. Δλδ ναχει ενα μεγαλο καθισμα

Αυτό που σ είπα κ εγώ είναι ακριβώς αυτό, είναι 9 μηνών πλεον κ έχει ακομα παρα πολύ χώρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το Stefanie της cangaroo έχω. Είμαι πολύ ευχαριστημένη αν και το μωράκι μου ακομα είναι πολύ μικρό. Σκέψου ότι το Πορτ μπεμπέ είναι τόσο μεγάλο που δε την έχω βάλει ακόμα εκεί μέσα. Είναι σαν τη μύγα μες το γάλα. Χρησιμοποιούμε το καθίσμα αυτοκινήτου για τις μετακινήσεις μας και είναι σούπερ. Οικονομικό, άνετο, ευρύχωρο και με πολλά έξτρα όπως είπαν και τα κορίτσια από πάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Termi είπε:

Φωτο καλοδεχουμενες αν είναι εύκολο. 

Ναι οκ να σου στείλουμε αλλά καλύτερα να γκουκλαρεις να δεις τα μοντέλα και μετά να πας σε καταστήματα ώστε να τα δεις από κοντά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 16/6/2019 at 11:32 ΠΜ, ο/η vivika10 είπε:

Και εγώ της cangaroo πήρα γιατι ήθελα οικονομικό,όχι βέβαια μεγάλο Γιατί εγώ το θέλω για την πόλη και να χωράει στο αυτοκίνητο.σαν οικονομική μαρκα μου το σύστησαν τώρα τι θα βγει θα δούμε σε βάθος χρόνου προς το παρόν χρησιμοποιώ την καλαθουνα 

Vivika ποιο καρότσι έχεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...