Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έμβρυοκαρδιολόγος στην Αθήνα


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχει κάποια να μου προτείνει εμβρυοκαρδιολόγο στην Αθήνα? Έχω δίδυμα και μου λένε είναι υποχρεωτικο να γίνει η αντίστοιχη εξέταση! Μπορείτε και σε προσωπικό μήνυμα! Σας ευχαριστώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχει κάποια να μου προτείνει εμβρυοκαρδιολόγο στην Αθήνα? Έχω δίδυμα και μου λένε είναι υποχρεωτικο να γίνει η αντίστοιχη εξέταση! Μπορείτε και σε προσωπικό μήνυμα! Σας ευχαριστώ πολύ!! 

Καλησπερα μπορώ να σου συστήσω αυτήν που συνεργάζεται ο γιατρός μου !!!Με το καλό τα μωρακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπερα μπορώ να σου συστήσω αυτήν που συνεργάζεται ο γιατρός μου !!!Με το καλό τα μωρακιααα

Αχχ σε ευχαριστώ πολύ! Ναι αν σου είναι εύκολο! Να είσαι καλά γλυκιά μου! Και σε σένα αν περιμένεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Αχχ σε ευχαριστώ πολύ! Ναι αν σου είναι εύκολο! Να είσαι καλά γλυκιά μου! Και σε σένα αν περιμένεις :)

Ναι περιμένω το μωράκι μου το γλυκό !!!Είμαι 9+5 Εσύ ??? ΤΣΑΠΑΚΗ ΛΈΓΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΈΝΕΣΙΣ ΤΏΡΑ ΛΟΓΙΚΆ ΘΑ ΈΧΕΙ ΚΑΙ ΙΑΤΡΕΊΟ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι περιμένω το μωράκι μου το γλυκό !!!Είμαι 9+5 Εσύ ??? ΤΣΑΠΑΚΗ ΛΈΓΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΈΝΕΣΙΣ ΤΏΡΑ ΛΟΓΙΚΆ ΘΑ ΈΧΕΙ ΚΑΙ ΙΑΤΡΕΊΟ 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό! Τέλεια θα την καλέσω! Με το καλό με το καλό το μωράκι σου!! Εγώ είμαι 25 εβδ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...