Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα μανούλες


Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες θα ήθελα να ρωτήσω κάτι μιας και είναι η πρώτη μου γέννα γέννησα τον δεκεμβρη θηλαζωω αποκλειστικά η πρώτη μου περίοδος ήρθε τον προηγούμενο μήνα δηλαδή 16/4 και τώρα είμαι με δύο μέρες καθυστέρηση ελεύθερες επαφές φυσικά γιατθ θέλουμε και δεύτερο θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω η περίοδος με το θηλασμο έρχεται κάθε μήνα κανονικά η είναι ακανονιστη?  Πείτε μου εμπειρίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Margio18 είπε:

Καλημέρα μανούλες θα ήθελα να ρωτήσω κάτι μιας και είναι η πρώτη μου γέννα γέννησα τον δεκεμβρη θηλαζωω αποκλειστικά η πρώτη μου περίοδος ήρθε τον προηγούμενο μήνα δηλαδή 16/4 και τώρα είμαι με δύο μέρες καθυστέρηση ελεύθερες επαφές φυσικά γιατθ θέλουμε και δεύτερο θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω η περίοδος με το θηλασμο έρχεται κάθε μήνα κανονικά η είναι ακανονιστη?  Πείτε μου εμπειρίες

Να σου ζησει το παιδάκι σου!! Εμενα πάντως είναι τωρα 7,5 μηνών ο μικρός μου κ 3 μηνες που έχω περίοδο είναι πολύ σταθερή, 37 μέρες τζαστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσως να φταίει ο θηλασμός θα περιμένω ακόμα λίγο και ίσως κάνω ένα τεστ έχω πόνους περίοδου εδώ και τρεις μέρες;  αλλά έρχονται και φεύγουν μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Margio18 είπε:

Ίσως να φταίει ο θηλασμός θα περιμένω ακόμα λίγο και ίσως κάνω ένα τεστ έχω πόνους περίοδου εδώ και τρεις μέρες;  αλλά έρχονται και φεύγουν μετά 

Μπορεί να είναι κ λόγω των ορμονών η καθυστέρηση, μπορεί κ όχι..σου εύχομαι πάντως όταν κανεις τεστακι να δεις αυτές τις 2 γραμμουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...