Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες του ιουνιου 2019


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ! Ειμαι 27 εβδομαδων και εχω μια κορη 3,5 χρονων . Λοιπον στην πρωτη εγκυμοσύνη πηγεναν ολα καλα μεχρι που ηρθε η ΠΗΤ και δεν ειχα ούτε πονουν ουτε μου σπασαν τα νερα ειχα κανισει να παω στο μαιευτηριο και να κανουμε προκληση και εκει παιδια τα ειδα ολα απο το ανχος μου η μικρη ανεβαζε παλμους μεχρι που το μηχανημα βαραγε παυλες .. και εκει μου λεει θα το παρουμε με καισαρικη !! Τελικα εκανα καισαρικη. Τωρα δεν ξερω τι να κανω να συνεχισω με τον γιατρο μου η να ψαξω καποιον αλλον ωστε να με στηριξη για τον φυσιολογικο τοκετο ; Δεν θελω να ξαναγεννησω με καισαρικη πραγματικα γιατι ταλαιπωρηθηκα πολυ ! Ευχαριστω και συγνωμη για το σεντονι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα διωνη σε ευχαριστω ! Ναι ειμαι παλι εγκυος στην 27 εβδομαδα και το προσπαθω για φτ και οχι παλι κτ και δεν βλεπω τον γιατρο μου να με στηρίξει  για φτ... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως αξίζει να τ προσπαθήσεις. Βρες έναν γιατρό που Όχι απλά θα τ υποστηρίζει άλλα θα τ θεωρεί δεδομένο πως αν πάνε όλα καλα θα πας για φτ.  Να έχει εμπειρία δηλαδή. Στην τελική κράτα κ τους 2 κ στο τέλος αποφασιζεις.  Ο γιατρός σου όσο καλός κ αν είναι σαν γιατρός θα δει την ευκολία του. Εσύ από την αλλη τη δικιά σου. Ειδικά με ένα παιδάκι κ ένα βρεφακι στο σπιτι σου εύχομαι με όλη μ την καρδιά να τ καταφέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου να χαίρεσαι τ παιδάκι σου. Για να καταλάβω τώρα είσαι πάλι εγκυος; σε ποιο μηνα; 

Σε ευχαριστω πολυ ! Θα το σκεφτω αν και ειναι δυσκολη αποφαση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...