Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ευτυχως καλά το αγόρι μου!! Εγώ καλά έχουμε καύσωνα τώρα 2 μερες κ ίσα π βγάζω την ημέρα!! Σήμερα έφτασε 41 βαθμούς    Ναι ήθελα κ εγώ να το γράψω ότι οι τιμές σε εγκυμοσύνη είναι διαφορετικές μ το είπε μια ενδοκρινολόγος π έτυχε να ρωτήσω 
    • Κι εμένα το 1ο μου είναι...  Κορίτσια μου, πήγα σήμερα και πήρα τα πρώτα πραγματάκια της μικρής!!! Έχω τρελαθεί!!!
    • Α είσαι λίγο νωρίτερα εσύ! Καλά κάνεις, όπως νιώθεις βασικά για να 'σαι ήρεμη!Εμείς θα φτιάξουμε πρώτα τη συρταριέρα και τελευταία την κούνια, στο δωμάτιό μας θα τα έχουμε γτ προς το παρόν δεν έχουμε έξτρα δωμάτιο, αργότερα στον χρόνο θα αλλάξουμε σπίτι και για να έχουμε και έξτρα δωμάτιο..
    • @ΛΕΥΚΗ μου διάβαζα τα μνματα σου και ήμουν σίγουρη ότι είσαι έγκυος!!!! Έκανες χοριακη;;; Είναι καραθετικο το τεστακι σ!!! Ν μην σε αγχώνουν τ συμπτώματα με υγρά και στηθος ! Είναι όλα μέσα στο παιχνίδι!!!    @ChrisElen θαρρώ πως είσαι η επόμενη!!!! Διάρροια είχα κ γώ δυο μέρες πριν κάνω τεστ αλλά δν έδωσα καμία σημασία μιας και τον είχα ξεγραμμένο το μήνα αυτόν! Επίσης στηθος ζελέ! Γενικά εγώ δν μπορώ ν πω ότι είχα κάνα συμπτώμα διαφορετικό , παίζει ν ήταν κ η μόνη φορά που είχα ελάχιστα συμπτώματα !!! Όποτε 🙏🙏🙏  @Mpourmpoulo μπουρμπουλακι μου ολα συμβαίνουν για κάποιον λόγο , να το θυμάσαι αυτό ακόμα κ αν εμείς δν μπορούμε ν καταλάβουμε τον λόγο όταν το ζούμε και είμαστε με ένα γιατί στο στόμα! Το σώμα σου χρειαζόταν ξεκούραση, πήρε το χρόνο του και τώρα είναι έτοιμο ν αναλάβει δραση!!! Είμαι σίγουρη πως το θετικό θ ρθει τώρα! Γ ν μην πω πως είσαι ήδη έγκυος 🙏🧿❤️ ολα καλά θ πάνε καρδιά μου , υπομονή ν έχεις !!!    εγω κορίτσια μου πήγα χθες ν μ κάνει ο γιατρός μια καλλιέργεια κολπική και τ λέω βάλε μ ν δω κ λίγο το ιπποκαμπακι μου! Και μ το έβαλε και γίναμε φασόλι γίγαντας τώρα και είχαμε 162 παλμούς!!!! ❤️❤️❤️ 8 και 5 μ έβγαλε χθες! Την άλλη βδομάδα θ κάνω κ γώ κάποιες εξετάσεις που μ έδωσε η αιματολόγος γ ν δούμε αν θ χρειαστεί ν κάνω ενέσεις αντιπηκτικές η όχι! Μ είπε ότι γίνονται 8η με 10η εβδομάδα ! 
    • Μια χαρά! Κι εγώ αυτά θα ετοιμάσω πρώτα! Τη βαλίτσα του μαιευτηρίου δηλαδή για παν ενδεχόμενο! Χτυπάω ξύλο!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...