Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμά!!!


Σταυρι

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια!!! 

Ποιες περιμένουμε νεότερα από χοριακη?? Εγώ περιμένω σημερα αυριο αλλά έχω κάτι καφέ οχι πολλά βέβαια έχω και πόνου περιοδου Όχι πολλά βέβαια αλλά εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!! 

Ποιες περιμένουμε νεότερα από χοριακη?? Εγώ περιμένω σημερα αυριο αλλά έχω κάτι καφέ οχι πολλά βέβαια έχω και πόνου περιοδου Όχι πολλά βέβαια αλλά εχω

Καλημερα!Μολις γυρισα απο το κέντρο αιμοληψίας..Απο την βιασύνη μου ξεχασα να ρωτησω τι ωρα θα βγουν...Φανταζομαι σε κανα 2ωρο.

Εκανες κανενα τεστακι;;Τα καφε υγρα απο χτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Μολις γυρισα απο το κέντρο αιμοληψίας..Απο την βιασύνη μου ξεχασα να ρωτησω τι ωρα θα βγουν...Φανταζομαι σε κανα 2ωρο.

Εκανες κανενα τεστακι;;Τα καφε υγρα απο χτες...

Λίγα καφέ λίγος πόνος λίγο απ όλα..  Δεν είναι ο μήνας μου έμενα αυτός το  ξερω  δεν νιωθωκαθολου έγκυος.  Τεστ δεν κάνω γιατί υποτίθεται δεν ειμαι ακόμα σε καθυστέρηση ασε που ήρθαν και τα καφέ που σημαίνει αρχη περιοδου για μενα. τον άλλο μήνα ίσως.. εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη  να μας ενημερωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λίγα καφέ λίγος πόνος λίγο απ όλα..  Δεν είναι ο μήνας μου έμενα αυτός το  ξερω  δεν νιωθωκαθολου έγκυος.  Τεστ δεν κάνω γιατί υποτίθεται δεν ειμαι ακόμα σε καθυστέρηση ασε που ήρθαν και τα καφέ που σημαίνει αρχη περιοδου για μενα. τον άλλο μήνα ίσως.. εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη  να μας ενημερωσεις

Σ ευχαριστω πολυ πολυ!Προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη και να μην περιμενω τιποτα.Ο γιατρος δεν μου αφησε πολλα περιθωρια ...Θα δειξει σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα κορίτσι μου. Κ εγώ είμαι 2 μερες πριν την περίοδο κ έχω πονακια.. Υγρά κ δέκατα. Θα δείξει. Εύχομαι σε όλες καλα αποτελεσματα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Annachan είπε:

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα κορίτσι μου. Κ εγώ είμαι 2 μερες πριν την περίοδο κ έχω πονακια.. Υγρά κ δέκατα. Θα δείξει. Εύχομαι σε όλες καλα αποτελεσματα ?

Δεν μεγάλωσε η χοριακη.Μαλλον θα αδιαθετησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δεν μεγάλωσε η χοριακη.Μαλλον θα αδιαθετησω.

Εχεις καθυστέρηση? Πόσο βγήκε η χοριακη σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Annachan είπε:

Εχεις καθυστέρηση? Πόσο βγήκε η χοριακη σου? 

Δεν ανεβηκε καθολου απο την Παρασκευη 4,84.Περιμενω να αδιαθετησω την Πέμπτη και το βλέπω αφου ποναω πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/2/2019 at 1:19 ΜΜ, ο/η Annachan είπε:

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα κορίτσι μου. Κ εγώ είμαι 2 μερες πριν την περίοδο κ έχω πονακια.. Υγρά κ δέκατα. Θα δείξει. Εύχομαι σε όλες καλα αποτελεσματα ?

Τι έκανες κοπέλα μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/2/2019 at 4:56 ΜΜ, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι έκανες κοπέλα μου;;

Γεια σου. Ευχαριστώ πολύ που με θυμήθηκες... Λοιπόν άκυρο κ ο προηγούμενος μήνας. Είναι πάλι στη διαδικασία τε τεστακια ωορρηξιας. Αυτή τη φορά πιστεύω να τα κάνω καλά. Έχω αρχίσει ήδη να τα κάνω. Είμαι στην αρχή ακόμα.. Για να δούμε.. Μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annachan είπε:

Γεια σου. Ευχαριστώ πολύ που με θυμήθηκες... Λοιπόν άκυρο κ ο προηγούμενος μήνας. Είναι πάλι στη διαδικασία τε τεστακια ωορρηξιας. Αυτή τη φορά πιστεύω να τα κάνω καλά. Έχω αρχίσει ήδη να τα κάνω. Είμαι στην αρχή ακόμα.. Για να δούμε.. Μακάρι 

Καλη συνεχεια να εχεις και να πανε ολα καλα απο εδω και περααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...