Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική - πόσο στοιχίζουν τα φάρμακα;


Μαρουλακι

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, θα ήθελα να σας ρωτήσω μένω Αγγλία και την άλλη βδομάδα έρχομαι Ελλάδα για να αρχίσω τη διαδικασια εξωσωματική ς. Θα προχωρήσω με το κύριο μαστρομηνα θα ήθελα τη γνώμη σας . Επίσης μου είπε ότι η τιμή είναι 3000 αλλά δεν περιλαμβάνονται τα φαρμακα. Θα μπορούσατε να μου πείτε πόσο στοιχίζουν τα φάρμακα περίπου ? Ευχαριστώ πολύ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Εξωσωματική - πόσο στοιχίζουν τα φάρμακα;
στις πριν 7 ώρες, ο/η Μαρουλακι είπε:

Καλημέρα κορίτσια, θα ήθελα να σας ρωτήσω μένω Αγγλία και την άλλη βδομάδα έρχομαι Ελλάδα για να αρχίσω τη διαδικασια εξωσωματική ς. Θα προχωρήσω με το κύριο μαστρομηνα θα ήθελα τη γνώμη σας . Επίσης μου είπε ότι η τιμή είναι 3000 αλλά δεν περιλαμβάνονται τα φαρμακα. Θα μπορούσατε να μου πείτε πόσο στοιχίζουν τα φάρμακα περίπου ? Ευχαριστώ πολύ ! 

Γεια σου! Τα φαρμακα που ειχα παρει εγω κοστισαν περιπου 700 ευρω ολα μαζι, νομίζω οι τιμες ειναι περιπου εκει σιγουρα εξαρταται απο την ποσοτητα κ την μαρκα οταν ειχα κανει σπερματεγχυση με ενεσεις παλι ηταν περιπου 600 ευρω ας μας πουν κ τα υπολοιπα κοριτσια. Καλη επιτυχια σου εύχομαι να πανε ολα τελεια.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρουλακι οπως ειπε και η χρηστιαννα, εξαρταται το φαρμακο και το ποσα θα χρειαστουν. 

Πχ. Αρχικα, χρειαζονται τα ενεσιμα που ειναι για την διεγερση των ωοθηκων. Εγω και στις δυο προσπαθειες που καναμε πηρα φαρμακα που εκαναν €1200 περιπου καθε φορα. Βεβαια δεν τα πληρωσα γιατι περασαμε απο επιτροπη. 

Τα υπολοιπα φαρμακα που χρειαζονται εχουν πολυ μικροτερο κοστος αλλα παλι κοστιζουν. Και εξαρταται παλι τι θα παρεις. 

Ασφαλιση εδω στην Ελλαδα δεν εχετε καθολου???

Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Καλή αρχή και καλή επιτυχία. Τα δικά μου φαρμακα στοίχισαν 1200 ευρώ αλλά κι εγώ δεν πλήρωσα για αυτά γιατί πέρασα επιτροπή. Δεν έχετε χρόνο να περάσετε επιτροπή; ή δεν έχεις ασφάλιση στην Ελλάδα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ . Η ασφάλεια είναι το θέμα μου , βέβαια λείπω πολύ λίγο καιρό Αγγλία και δεν έχω δηλώσει ότι έχω δεν ξέρω αν πάω να βγάλω κάρτα ανεργίας ταινία γίνει . Πόσο παίρνει να περάσεις επιτροπή ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 20/1/2019 at 3:17 ΜΜ, ο/η Μαρουλακι είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ . Η ασφάλεια είναι το θέμα μου , βέβαια λείπω πολύ λίγο καιρό Αγγλία και δεν έχω δηλώσει ότι έχω δεν ξέρω αν πάω να βγάλω κάρτα ανεργίας ταινία γίνει . Πόσο παίρνει να περάσεις επιτροπή ? 

Έχω κάποια φάρμακα που περίσσεψαν από την δίκη μου εξωσωματική αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου τα δώσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...