Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Πόσες τελικά είναι οι τυχερές κοπέλες του ΤΥΧΕΡΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ;

 

Μπόλικες έχω χάσει το μέτρημα..... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τελευταία ημέρα σήμερα για το θεματακι μας... ?

Ναιιιι!!και αποδείχτηκε πολύ τυχερό τελικά!!!!!Πάμε τώρα δυναμικά για Δεκέμβρη!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/11/2018 at 8:44 ΜΜ, ο/η thalaki είπε:

θα συμφωνήσω για το άγχος κορίτσια! αλλά πραγματικά το θεωρώ πολύ δύσκολο να ελεγχθεί. κ  αν όχι το άγχος για εγκυμοσύνη, το καθημερινό άγχος για κάποιες είναι μεγάλο. αλλά βρε κορίτσια, εδώ στο forum τόσα κορίτσια που μένουν έγκυες, μήπως δεν είχαν άγχος; πολλές που έγραφαν εδώ τις ανησυχίες τους φαινόταν κ αρκετά αγχωμενες! ίσως την καθεμία μας την επηρεάζει διαφορετικα το άγχος. τι να πω! ας ελπίσουμε να μη μας καθυστερήσει πολύ από το στόχο μας 

Από προσωπική πείρα , ήταν άγχος.. 

Γυρνούσε στο μυαλό μου 24 ώρες.. έλεγα δες ή τάδε τα κατάφερε... Καλά δεν το συζητώ όταν έβλεπα συμμαθητριες.. έλεγα τι στο καλό.. σε εμένα γτ;;; Και βουρ το κλάμα...

Μετά έβλεπα έναν άντρα εκεί και έλεγα τι στο καλό μόνο εγώ στεναχώριεμαι;;; Τελικά λυγισε ο άντρας μου σε μια κουβέντα και τελικά κατάλαβα ότι και οι δύο απορροηθηκαμε σε αυτό και ξεχασαμε να ζούμε να περνάμε καλα.

Δεν προσπαθώ για μπεμπακι ακόμα, κι όμως μπαίνω και σας διαβάζω.. νιώθω πραγματικά ότι γράφετε συμμερίζομαι τη στεναχώρια σας και την χαρά σας.. ομως δε σας κρύβω ότι βλέπω και το άγχος σας..  πρέπει να βρει ή κάθε μία τη δικιά της συνταγής να φύγει πραγματικά το ρημαδοαγχος. Βγειτε ζηστε!!!!!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Από προσωπική πείρα , ήταν άγχος.. 

Γυρνούσε στο μυαλό μου 24 ώρες.. έλεγα δες ή τάδε τα κατάφερε... Καλά δεν το συζητώ όταν έβλεπα συμμαθητριες.. έλεγα τι στο καλό.. σε εμένα γτ;;; Και βουρ το κλάμα...

Μετά έβλεπα έναν άντρα εκεί και έλεγα τι στο καλό μόνο εγώ στεναχώριεμαι;;; Τελικά λυγισε ο άντρας μου σε μια κουβέντα και τελικά κατάλαβα ότι και οι δύο απορροηθηκαμε σε αυτό και ξεχασαμε να ζούμε να περνάμε καλα.

Δεν προσπαθώ για μπεμπακι ακόμα, κι όμως μπαίνω και σας διαβάζω.. νιώθω πραγματικά ότι γράφετε συμμερίζομαι τη στεναχώρια σας και την χαρά σας.. ομως δε σας κρύβω ότι βλέπω και το άγχος σας..  πρέπει να βρει ή κάθε μία τη δικιά της συνταγής να φύγει πραγματικά το ρημαδοαγχος. Βγειτε ζηστε!!!!!

 

 

 

ευχαριστούμε για την κατανόηση και την συμπαράσταση! 

Εμενα με συνεπήρε το θέμα του μωρού τους δύο πρώτους μήνες, το σκεφτόμουν συνέχεια! 

τους επόμενους δύο (προσπαθούμε συνολικα 4 μήνες) πραγματικά ξεχνιέμαι κ ζω κανονικά χωρίς να το σκέφτομαι. κ λέω τελικά ο Θεός μου δίνει τη δύναμη όταν ακριβώς τη χρειάζομαι! λίγο όταν κοντεύουν οι μέρες περιόδου με αγχώνει αλλά οκ.... το ελέγχω! 

άγχος γενικά στη ζωή μου έχω δυστυχώς.... αυτό δε ξέρω αν ελέγχεται..! αλλά το θέμα του μωρού είναι λάθος να γίνεται εμμονή! κ ευτυχώς το απέβαλε το μυαλό μου γρήγορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/10/2018 at 8:22 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Βγαίνει σε λίγες μέρες ο Οκτώβρης... έρχεται ο Νοέμβρης. Για όσες δεν τα καταφέρατε, εύχομαι ο Νοέμβρης να είναι ο τυχερός σας μήνας. Πιστεύω πως είμαι γουρλού και εύχομαι να σας φέρω τύχη.

Λοιπον κοριτσακι μην ξεχνιόμαστε άντε ανοίξτε το καινούριο θεματάκι ακόμα έχουμε μείνει στο γκαντεμονοεμβρη ουπς συγγνώμη στα κορίτσια που έμειναν  για μας  τις αλλες το λέω που δεν μειναμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπον κοριτσακι μην ξεχνιόμαστε άντε ανοίξτε το καινούριο θεματάκι ακόμα έχουμε μείνει στο γκαντεμονοεμβρη ουπς συγγνώμη στα κορίτσια που έμειναν  για μας  τις αλλες το λέω που δεν μειναμε

Έχει ανοίξει... Σε περιμένουμε εκεί. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2018 at 8:36 ΜΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπον κοριτσακι μην ξεχνιόμαστε άντε ανοίξτε το καινούριο θεματάκι ακόμα έχουμε μείνει στο γκαντεμονοεμβρη ουπς συγγνώμη στα κορίτσια που έμειναν  για μας  τις αλλες το λέω που δεν μειναμε

Αποχαιρετήσαμε τον Νοέμβρη, υποδεχτήκαμε τον Δεκέμβρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...