Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • από κοιλιές πως είστε κορίτσια; 🤣  εμένα ξεπετάχτηκε απότομα τη Δευτέρα ένα κάτι, εννοείται πως δεν είναι το μωρό σ αυτή τη φάση, αφού είναι άντε το πολύ 2εκ, το ξέρω. Απλά έτσι ξαφνικά είμαι σα να έχω τυμπανισμό ένα πράγμα 😅 και νιώθω ότι άνοιξε κι η λεκάνη μου κάπως. περιέργα πράγματα συμβαίνουν 🤪
    • Είσαι πολύ τυχερή να ξέρεις!!!! Όσες κοπέλες είμαστε από εξωσωματική συνήθως ζητάνε τουλάχιστον δύο με τρεις χοριακες.. ευτυχώς φέτος είχαμε εξαιρετικές αυξήσεις.. και σταμάτησα στις 3.. πέρσι μου βγήκε η ψυχή.. 8 χοριακες έκανα και κάποιες από αυτές σε διαφορετικά εργαστήρια ταυτόχρονα με 15' διαφορά μήπως ήταν θέμα εργαστηρίου, είς διπλούν δηλαδή!! Γιατί η εικόνα του υπερήχου δεν έστεκε με τις χοριακες.. είδαμε σάκο με χοριακη σκέψου 500.. ακούσαμε καρδούλα με χοριακη 900... Μετά από αυτό μου ζήτησε και άλλη χοριακη ο γιατρός και εκεί είπα όχι τέλος.. ότι είναι να γίνει θα γίνει! Εφόσον είχαμε ακούσει καρδούλα η χοριακη δεν θα μας έδινε τίποτα παραπάνω.. είχα απηυδήσει!!! Φοβία σου λέω μου έμεινε!!! Εδώ τώρα ο γιατρός ήθελε να πάω νωρίτερα για χοριακη από ότι πήγα.. δεν ήθελα να πάω κάν..!🤣🤣🤣🤣
    • Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Εγώ έχω πει βλέποντας και κάνοντας με το σκυλάκι!Εννοώ πως θα βολευτούμε στο σπίτι.. Δέχομαι κι εγώ πόλεμο για να το δώσουμε, κάθε μέρα από τη μητέρα και την πεθερά, αλλά δεν υπάρχει αυτή η περίπτωση, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα το έχω μαζί μου! Μην αγχώνεσαι, εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε, θα δούμε πως θα το κάνουμε!
    • αυτό το σπιτικό Doppler το σκεφτόμουν κι εγώ 🤣 αλλά λένε ότι πιάνει μετά τις 10εβ ρε γαμώτο 😅 κι επίσης παιζει ρόλο που θα έχει σχηματιστεί ο πλακο΄ύντας διάβασα, γιατί εάν ειναι μπροστά θα δυσκολεύεται το μηχάνημα να βρει τον παλμό - και κάτι τέτοιο με φόβιζει γιατί μάλλον θα μου προκαλούσε πανικό αντί να με καθησυχάζει 😱
    • Ανυπομονώ γι αυτή τη στιγμή! 🙏 δυστυχώς τις προηγούμες 2 φορές δεν καταφέραμε να φτάσουμε μέχρι εκεί, οπότε μακάρι αυτή τη φορά να ζήσουμε το όνειρο 💖 Δηλαδή ήδη ζούμε το θαύμα αφού μας ήρθε και 3η εγκυμοσύνη, απλά εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και να ζήσουμε όλα τα στάδια ☘️🤩
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...