Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συσπάσεις και πόνος


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια είμαι νέα στο φόρουμ .Ειμαι είδη στις 35 εβδομάδες και εδώ και τρεις μέρες είμαι ξάπλα με ritodrine και μου είπε ο γιατρός να το κρατήσουμε τουλάχιστον άλλες δυο εβδομάδες .Το θέμα μου είναι ότι εγώ μένω μόνιμα Κίνα και εδώ δύστυχος δεν έχει ιδιωτικούς γιατρούς να τους πάρεις τηλ κάθε φορά σε ενοχλεί κάτι .Εμενα η συσπάσεις συνεχίσουν και πονάω πολύ και το επόμενο ραντεβού μου είναι την Δευτέρα τώρα με τον γιατρό .Εχει καμία άπω εσάς την ίδια εμπειρία έχω αγχωθεί παρά πολύ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννέτα Μουτσελι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι νέα στο φόρουμ .Ειμαι είδη στις 35 εβδομάδες και εδώ και τρεις μέρες είμαι ξάπλα με ritodrine και μου είπε ο γιατρός να το κρατήσουμε τουλάχιστον άλλες δυο εβδομάδες .Το θέμα μου είναι ότι εγώ μένω μόνιμα Κίνα και εδώ δύστυχος δεν έχει ιδιωτικούς γιατρούς να τους πάρεις τηλ κάθε φορά σε ενοχλεί κάτι .Εμενα η συσπάσεις συνεχίσουν και πονάω πολύ και το επόμενο ραντεβού μου είναι την Δευτέρα τώρα με τον γιατρό .Εχει καμία άπω εσάς την ίδια εμπειρία έχω αγχωθεί παρά πολύ .

Καλημέρα!!! Εγώ κ εγώ πρόωρες συσπάσεις..

Κάθε πότε έχεις;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...